0

@Zoker Przecież nawet w tym wywiadzie to powiedział. On sobie kreuje, że jest najlepszy, jakby stanął na ringu z Tysonem Fury to też by uważał, że jest najlepszy nawet jakby po dwóch sekundach został zabity.

1

@Kgorecki2500 Nie zabraniam obejrzeć tylko ostrzegam, że powiedział dokładnie to samo co zawsze, że trzeba zwiększyć podaż mieszkań, że podatki muszą być niższe i prostsze a ustawa ma 1000 stron i że PiS i PO utrudniły prowadzenie działalności.
Można za to posłuchać innych ugrupowań, bo nawet gość z Lewicy mówił z sensem w przeciwieństwie do rozwrzeszczanych bab które z niewiadomych powodów tak często wystawiają do debat o tematach o których one pojęcia nie mają.

1

@Kgorecki2500 Kompletnie nic nie powiedział poza hasełkami z programu, bardzo słaby występ a do tego jak zwykle u Konfy, sprzeczny z wypowiedziami innych.
Przy temacie o energetyce nawet mówił słowami jakiejś lewaczki z którą Bosak ostatnio się kłócił w debacie o energetyce.
Mówił o częściowym odejściu od węgla, konieczności magazynów energii i małych elektrowni jądrowych gdy Bosak tą koncepcje odrzucał i nawet zarzucał, że technologia SMR jeszcze nie istnieje i nie może być konceptem miksu a od węgla nie powinniśmy odchodzić tylko wydobywać go więcej i sprzedawać taniej.
Poza tym nic ciekawego nie powiedział, oponenci o nic go nie pytali i jeżeli znasz wypowiedzi Konfy o gospodarce a nie interesuje cie co mają do powiedzenia inne ugrupowania, to nie musisz nawet włączać.
Ogólnie cała ta debata była dość miałka i bez konkretów, za to prowadzący bardzo często obrażał PiS za uciekanie od debat.

1

@Zoker Nie do końca. Dowody są na konkretne osoby ale już hula coraz więcej nazwisk, czasem tylko inicjały a część rzeczy opartych jest tylko o domysły, no bo jak znaleźć potwierdzenie, czy ten wiedział ale nic nie powiedział czy serio nie wiedział?
A tu trzeba być bardzo ostrożnym, bo jeden niewłaściwy ruch i niszczysz komuś życie, jedna pomyłka albo podanie zbyt ogólnej wskazówki jak wczoraj padały zarzuty do gościa na "G" i już szalało, że Gola, Gonciarz, Gimper a to był jakiś Michał G. ale też np. Wardęga powiedział Michał G. ale takich jest kilku.

No i jak taka maszyna się rozkręci to potem już leci bez trzymanki. Na Stuu są poważne dowody, ale tłum ruszy i już nie będzie rzetelnych informacji tylko plotki i pogłoski albo niesprawdzone źródła i wyjdzie jak z tym zwyrolem Leksiem, który co prawda był zwyrolem, ale poza obrzydlistwami nie zrobił nic złego a został zlinczowany.

1

@michal26 Pozwól że zapytam: Czy ty zrozumiałeś zarówno wypowiedź Mentzena jak i moją?
Bo ty cały czas o tych pedofilach gadasz gdy rozmowa jest o czymś zupełnie innym.

1

@michal26 Chłopie, nie próbuj teraz udawać, że Korwin nie jest i nie był autorytetem dla rzeszy ludzi.
To nie działa, tak że "ktoś" ci powie, ale jeżeli już powie ktoś kto jest dla ciebie autorytetem to to nabiera zupełnie innego znaczenia.
Nie wiem po co w ogóle chcesz wchodzić w taką polemikę będąc na przegranej pozycji.
Jeżeli wychował cie ojciec to on był dla ciebie autorytetem, przejąłeś masę zachowań od niego, twoja wizja świata w znacznej mierze jest oparta o to co ci do głowy wpoił twój autorytet.
Chcesz zanegować wpływ autorytetu rodziców na ukształtowanie charakteru? Próbuj dowoli.
A przykładów mogę ci wymieniać tyle, że nawet nie wiedziałbym od czego zaczać.
Albo się doedukuj z zakresu psychologii jeżeli nie wiesz tak oczywistych rzeczy a jeżeli wiesz to przestań robić fikołki i próbować wmawiać komuś, że jedna osoba nie może mieć wpływu na zachowanie drugiej osoby.

5

@michal26 I nie wiem czy z kolegą @Conradxc jesteście tak nieświadomi czy po prostu robicie fikołki broniąc dobrego imienia partii, ale nie da się powiedzieć większej bzdury niż to, że czyjeś zachowanie nie może kogoś zachęcić.
Cała historia ludzkości pełna jest przykładów dokładnie odwrotnego zachowania, 80 lat temu jakiś "filozof o kontrowersyjnych poglądach" zdołał wmówić całemu narodowi, że są jakąś lepszą rasą człowieka i należy mordować albo niewolić te gorsze rasy co przełożyło się na największą wojnę w historii ludzkości.
Co chwila ktoś namawia innych do popełniania zbrodni, bo religia, bo dobro narodu czy coś innego.
Ale nie, słowa nie mają żadnego znaczenia.

Fajnie, że was słowa Korwina nie skuszą do pedofilii, ale są tacy których skuszą, którzy potrzebują wyzwalacza ale uzasadnienia, że jednak to co chcą zrobić nie będzie złe.
Nie bez powodu w prywatnej rozmowie ten Stuu powiedział dokładnie to samo co powiedział Korwin, tak działa psychika człowieka i nie zanegujecie tego.

2

@michal26 Tak tak, traktujmy Korwina jako filozofującego dziadunia z kontrowersyjnymi poglądami a nie człowieka którego poglądy od lat są drogowskazem zwłaszcza dla rzeszy młodych osób, które przejmują i identyfikują się z jego słowami.
Marks to też był tylko skromny chłopczyk co napisał z kolegą jakiś tam manifest, nigdy nikogo nie skrzywdził, tylko coś tam pofilozofował.
A jednak to dzieło Marksa jest uważane za podstawę ideologiczną jednego z najbardziej krwawych ustrojów, ale co tam Korwin z posłuchem setek tysięcy osób, to tylko takie gadanie...

A czytałeś w ogóle co napisał Mentzen? On zarzucał środowiskom, że nic nie robią w stronę oczyszczenia, nie kierował się bezpośrednio w stronę pedofilów tylko do ich otoczenia, że nie działają przeciwko pedofilii.
Powiedział to szef partii, którego najbardziej rozpoznawalny polityk otwarcie i publicznie pedofilię wybiela, takie o to gadanie o oczyszczeniu środowisk.

6



O ile same słowa Mentzena są całkiem rozsądne, to jednak coś jak zwykle musi być z nimi nie tak.
Próbując się na szybko podpiąć pod temat ostatniej afery i oczywiście postrzelać do nieprzychylnych środowisk medialnych (choć jego strona mediów robi to samo), chyba bardzo mocno zapomniał o tym, że przyznał tytuł honorowego prezesa-założyciela Januszowi Korwin-Mikke.
Człowiekowi który od lat propaguje bardzo dziwne treści w kwestii pedofilii, czasem wręcz ją pochwalając.
I co kluczowe w obecnej sprawie Stuu - Korwin wydał swój pogląd, że wiek zgody powinien być zgodny z naturą czyli od pierwszego okresu.
Stuu w leakowanych materiałach powiedział DOKŁADNIE TO SAMO, uzasadniając swoje ciągoty do dzieci.

Ile w takim razie są warte słowa Mentzena o "środowiskach które nie chcą się oczyścić", gdy samemu jesteś w partii z człowiekiem, który być może był nawet zachętą dla tego typu obrzydliwych zachowań?
Korwin jest członkiem ugrupowania rządzonego przez Mentzena, jest kandydatem na posła, honorowym prezesem partii, mentorem Sławka.
I mu nigdy nie przeszkadzało jakie poglądy pan Korwin sieje.
Przecież to tylko poglądy a nie czyny, co nie? To tylko słowa, które potem są cytowane przez pedofila.

1

@Azi No dobra ale umówmy się, to my jesteśmy Barceloną a oni jakimś Porto a większość meczu to my się broniliśmy skuleni w kącie.
My tu nie wyszliśmy na jakieś City z którym trzeba wbić i dowieźć wynik bo to my tu byliśmy faworytem.

2

Mecz gówniany, ale chciałbym kiedyś zobaczyć jak Barcelona gra optymalnym składem a nie ciągłe kontuzje.

2

Barca zagrała to co umie najlepiej, ale przynajmniej wynik do przodu.
Natomiast, odszedł ten leszcz Leo, odszedł ten hamulec Neymar i proszę bardzo jak ruszyła maszyna wielkiego Mbappe.

2

A pamiętacie jak za Vaverde wychodziliśmy rezerwowym składem prawie samych dzieci i Rakitićem na mocno nakręcony Inter który grał o awans i przegrał z kucającą myślą taktyczną?
Dziś sramy się o mocno przypadkowe 1:0 z Porto.

0

@tomek8756 Gdyby nasi strzelili i trafili do bramki to byśmy wygrywali 2:0

1

@Bocheno1 Dało się wygrać Euro wygrywając tylko jeden mecz to czemu miałoby się nie dać wygrać LM grając padło?

2

@AFA90 Pewnie kwestia tego gdzie zaczyna się ręka, główny bierze na siebie decyzje

0

Roberto nie ma przezwyciężyć chaos. Roberto ma wywołać chaos totalny.
Xavi Just Want to Watch the World Burn

0

Jesteśmy tak żałośnie powolni i przewidywalni. Porto kilka podań i jest w polu karnym składając się do strzału, my jak już sie dotoczymy do ich pola karnego to oni zdążą się tak przegrupować, że nasz napastnik jest zgniatany przez 6 zawodników.
Przecież to jest bardzo łatwe do wykorzystania gdy oni się tak skoncentrują bo zostawiają masę wolnego miejsca, ale my nie robimy żadnego ruchu i próbujemy na pałę się przedrzeć czego nawet Messi by nie potrafił.

0

Czyli za pociągnięcie za koszulkę gościa który miał do przebiegnięcia całe boisko jest żółta bo faul taktyczny a za serię fauli na jednym piłkarzu pod polem karnym to tylko faul?

0

@fuisLigo nazywanie ludzi npc. Ty masz 15 lat?

0

@Ls0811 no to gość będzie miał problemy.
Ale nie jest pedofilem tylko hebefilem.
Jest jeszcze efebofilia czyli pociąg już do legalnych gówniar w etapie późnego dojrzewania.
Jako ciekawostka, w drugą stronę jak ktoś gustuje w babciach to jest gerontofilem.

Tylko tu jest pułapka, bo jeżeli zobaczysz jakąś seksowną i wyrośnięta 13-latke i cię podnieci to nie znaczy że jesteś hebefilem, musiałbyś czuć pociąg tylko do osób na wczesnym etapie dojrzewania.
Ale w przypadku tego Stuu najpewniej tak jest, skoro nawet dorosłe partnerki stylizował jakby były dużo młodsze.

1

@MarcepanowyKsiaze Nic nie ma w głowie. Gdyby coś miał to by naciskał na transfer lata temu albo odszedł zaraz po jego wygaśnięciu.
Oni go tam obsypują złotem a świat piłki mu odjeżdża, już ma stracone kilka najlepszych lat na rozwój kopiąc się z ogórami.
Jak dla mnie, na tyle na ile go obserwuje, to on się w rozwoju zatrzymał gdzieś w 2019 roku.

9

@karci0 Po pierwsze: Kodeks karny nie rozróżnia w ogóle pedofilii. Jest seks z nieletnim poniżej 15 roku życia.
Obopólna zgoda nie ma żadnego znaczenia, po prostu 14-latka nie może uprawiać seksu z dorosłym i koniec.
Jedynym odstępstwem może być zatajenie bądź oszukanie wieku ale to już subiektywna ocena sędziego czy na to pójdzie bo tu też w grę wchodzi wygląd "ofiary".
Kara to od 2 do 12 lat i tu na wymiar kary może wpływać wiele rzeczy w tym także właśnie czy czyn jest pedofilski czy nie.

Bo tu jest ważna kwestia: Seks z 14-latką to NIE JEST pedofilia.
Pedofilia to zaburzenie psychiczne, odczuwanie pociągu seksualnego do dzieci, gdzie przez dzieci rozumiemy małe dzieci bez wykształconych cech płciowych.
Jeżeli masz 14-latkę z dużym cycem, odstającą dupą, szerokimi biodrami, miesiączkującą i wykazującą seksualność i taka kobieta cie pociąga, to nie jesteś pedofilem, bo pociąga cię już dojrzała płciowo kobieta (inna kwestia to walor psychiczny, stąd też dość szeroki przekrój wieku dopuszczenia w zależności od kraju, niektórzy stosują 12 lat bo to jest taka przyjęta granica osiągnięcia dojrzałości płciowej, niektórzy 15 i wyżej bo dojrzała płciowo osoba nie jest na tyle świadoma by wiedzieć co dokładnie robi i łatwo taką osobą manipulować).
Sąd zapewne na to spojrzy i nie przyklepie za to zbyt wysokiej kary, pewnie nawet więzienia nie zasądzą tylko zawiasy, jeżeli byłby to np. związek z jedną osobą.
Gorzej jakby tych dziewczyn było więcej i dałoby się doszukać zainteresowanie młodocianymi, ale te najwyższe kary to już bardziej dla typowych pedofilskich zwyroli.

2

Brawo sędzia. Bellingham już wchłonął DNA realu, zagrał ręką i się pluje do sędziego że nie zagrał.
Piękna kartka

3

Nawet mnie ten Real tak nie denerwował jak nie widziałem tej głupiej gęby która ma pretensje, że sędzia gwiżdże faul po tym jak sprzedał lepę obrońcy

0

Na limicie, nie dało się lepiej strzelić.

1

Padły zarzuty, że Perez kupuje sędziów, dla niepoznaki nie puścił przelewu i cyk, karniaczek ;)

0

@barcelonaLM No ta, ale dalej podawanie przez środek na poziomie gry w LM przeciwko Realowi.

2

To jest niemożliwe, żeby rywale Realu zawsze zaliczali takie wylewy.
U nas to nawet jakiś Eintracht będzie bronił jak profesjonał a na Real to nie ważne czy City, Chelsea, Napoli, Liverpool czy kto, zawsze któryś poda praktycznie we własnym polu karnym prosto pod nogi prześcieradła.

3

Cóż za niesamowita historia a raczej karma.
Wrzutka Madryt w tym sezonie kompletnie nie potrafi bronić wrzutek i hurtem bramki tracą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?