Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 Nie nazywaj tego debatą.
0
No, to jeszcze niech potwierdzą Yamala i będziemy mieli 6 podstawowych zawodników z kontuzją.
0
I właśnie na tym to polega, sytuacja do czystej interpretacji przez sędziego.
Tu sędzia oceni, że zawodnik na spalonym nie przeszkadzał, tam się uzna że przeszkadzał i wynik jest taki jak chce sędzia.
A no i ciekawe czy sędzia zachował się jak należy i po meczu podziękował bramkarzowi Granady za to, że wybronił strzał Gaviego.
Bo znowu by wpadło zawieszenie, jak pajac odgwizdał rękę której nie było zanim piłka doleciała do bramki. Gdyby to wpadło byłby skandal, na szczęście bramkarz dał radę.
2
@MesQueUnClub96 Z tą róznicą, że tam Rudiger sprowadził do parteru obrońcę który krył słupek po którym wpadła bramka, tutaj piłka przeleciała kilkanaście metrów nad głową Ferrana.
0
Ferran absorbował uwagę od piłki która przeleciała kilometr nad nim.
0
Już tam skończ madrycioku płakać na tym mikrofonie. Felix podszedł do typa, szturchnął go a tamten padł jakby mu kręgosłup wyrwali. Czysta symulka i szukanie sposobu żeby przerwać akcje. Celta już dobre 20 minut robi wszystko, żeby nie było gry.
1
Zabił go? Jak nie to won z murawy
5
Nie ma mowy o faulu jak dla mnie, zero kontrowersji.
0
Żadnej wątpliwości, szukali na siłę przerwania gry.
2
Wstrzymywany czas gry, koniecznie.
Nagle by wyleczyło wszystkich ze skurczy
1
Xavi, ale nie wpuścisz Alonso za Felixa? Za słaby psychicznie jesteś, nie dasz rady.
0
Sędzia szybka ręka, dobrze że nie wpadło bo byłaby afera.
1
Barcelona mogłaby to bez problemu wygrywać gdyby tylko chciała.
5
Fermin dzisiaj nie pokazał nic ciekawego? Roberto nie pokazał nic ciekawego od 2017 roku
10
Ale Gundogan szybko się zaadaptował w Barcy. Jak tu przyszedł to grał jakieś dziwne rzeczy jakby w City był, ale aklimatyzacja przebiegła sprawnie i gra to co wszyscy
0
Tam ręki nie było przypadkiem?
1
Ten obrońca Granady xD Spojrzał gdzie stoi Felix a potem po prostu w niego wbiegł i udawał, że umiera
0
Poza wynikiem przynajmniej te ataki jakoś wyglądają składnie.
4
Istnieją w ogóle jakieś standard murawy? Bo tutaj jakby w basenie biegali
1
Czyli partia Janusza Korwina-Mikke nie ma poglądów takich jakie od dekady głosi jej twórca i obecnie honorowy prezes-założycie.
Janusz Korwin-Mikke jest tylko jakimś tam kandydatem co całkiem przypadkiem jest jedynką na liście.
Nie jest liderem, całkiem przypadkiem tylko jest wpisany na listę rady liderów która podejmuje wszystkie najważniejsze decyzje w Konfederacji.
No i jak się wam nie podoba promocja i normalizacja pedofilii to możecie po prostu na niego nie zagłosować, widocznie to kwestia gustu.
Jak dla mnie nie istnieje wystarczająco dobry powód dla którego nie mogą pozbyć się tego człowieka z partii a jakikolwiek powód to tylko dobitny dowód, że nie powinni rządzić skoro nie potrafią nawet takiej rzeczy załatwić.
0
Temat F1
Potwierdzono, że w GP Kataru narzucono maksymalny limit przebiegu opony na 18 okrążeń czyli de facto jazda na 3 pitstopy.
I jest to bardzo problematyczne, bo przez sprint zespoły nie mają za bardzo opon. Zasadniczo jeden błąd i zniszczenie opony oznacza DNF bo się z 3 pit stopów zrobi 5.
0
@Faro Spokojnie. Jest jeszcze sporo czasu
5
@VegetaPolska Żydzi po II WŚ odzyskali swoje tereny które były już zamieszkane przez Palestyńczyków, zaczęli wojować a Izrael zaczął zajmować nowe tereny wysiedlając Palestyńczyków.
Poza tym to nie tylko kwestia Palestyny co po prostu nienawiść muzułman do żydów.
0
Zasadniczo Hamas to zrobił niedźwiedzią przysługę Palestyńczykom a ci idioci jeszcze dali się nagrać jak linczują jeńców.
Tylko Żydzi się uporają z obroną i zacznie się pogrom jakiego jeszcze nie widzieli, bo pewne jest jedno, Izrael nie odpuści i nie przepuści wyśmienitej okazji do masowych mordów z poparciem opinii publicznej.
A tu jeszcze pojawiają się wątki angażu ruskich w ten atak, głowy Hamasu ostatnio kilka razy latały do Moskwy. Jak tylko cień dowodu padnie to i kacapy po ryju dostaną.
1
@Nazio_87 Kiedyś wystąpił w debacie, to został zeszmacony i stracił włądzę.
1
@Criss18Barca A tam otrzymał, wymianę zrobił.
Właściciel Rakowa dał Morawieckiemu laptopy dla 4-klasistów w zamian za co rząd wyremontuje Rakowowi stadion ;)
2
Cyrk F1
Okazało się, że tor w Katarze jest zabójczy dla opon (niemożliwe, kto to widział? Nie dało się przewidzieć po 2021).
Pirelli wykryło pękanie bocznych ścianek przy przebiegu około 20 okrążeń, ale jest za mało danych bo przez sprint mało kto dał radę zrobić trening długich przejazdów.
Dlatego postanowiono poczynić kroki i zmieniono limity toru, zmniejszając zakręty T12-T13... Na torze gdzie wielu miało problem utrzymać się w liniach przez śliską nawierzchnię, zbyt dużą temperaturę toru, wszędobylski piach i porywisty wiatr.
Do kwalifikacji do sprintu dołożono 10 minut sesji treningowej i przesunięto kwalifikacje o 20 minut.
Wyścig sprinterski będzie poddany analizie stanu opon, na ten moment proponowanym rozwiązaniem jest wymuszenie w niedzielnym wyścigu zmianę opon po 20 okrążeniach i jazda na 3 pitstopy.
Ale jeżeli stanie się jakaś tragedia w sprincie, to wyścig może zostać odwołany...
Dodatkowo, pojawiają się wątpliwości regulaminowe, wszak kwalifikacje w piątek odbyły się na niejako innym torze bo zmieniono limity, co powinno oznaczać, że wynik kwalifikacji powinien zostać anulowany.
I spoko, są emocje, hamburgery lubią takie historie.
Co tam sport, ma fajnie wyglądać w Drive to Survive.
0
@tbas Nagle nie widzą a rok temu widzieli? Bo Audi weszło rok temu nawiązując współpracę z Sauberem i to nawet jeszcze nie zaczęło działać bo dalej są Alfą Romeo a już gadają o wycofaniu, gdy dopiero co całą rodziną mieli wchodzić bo i Porsche chciało wejść ale na gotowe, na szczęście Red Bull się nie zgodził i ich olał.
5
@michal26 Dla mnie nie ma znaczenia, czy uważa że powinni ich skazać czy nie.
Jego wypowiedź jest w tonie, żeby ich skazać za sam fakt złamania prawa a nie za czyn którego się dopuścili.
Równie dobrze mógłby powiedzieć, że należy skazać gwałciciela bo prawo zabrania gwałcić ale gwałty powinny być legalne.
Zarząd Konfy to albo zwyrole którym to nie przeszkadza (bądź co gorsza mogą w jakiejś części go popierać) albo partyjniacy którzy gotowi są zaakceptować zwolennika lekkiej pedofilii bo da im kilka głosów.
Jak już ci powiedziałem, obie opcje to tragedia.
I przy okazji postrzał w nogę, bo to będzie się za nimi ciągnąć.
Mogli go grzecznie odsunąć dawno temu, nie zrobili tego znając jego poglądy czy to na pedofilię czy to choćby na negowanie zbrodni na Ukrainie.
To mają teraz fajne paliwo dla przeciwników i to jeszcze w takim momencie, że nawet próby spinowania i odwracania uwagi nie wyjdą a tylko mogą pogrążyć partie.
4
@michal26 A ja nie lubię się oszukiwać ani być oszukiwany. Znam środowisko Korwinistów od wielu wielu lat, kiedy to sam jeszcze byłem Korwinistą, to nie są nowe opinie, wypowiedzi o pedofilii zaczęły się już dekadę temu i nie można mówić, że są nieznane.
Oni doskonale wiedzieli o czym Korwin gada i nigdy im to nie przeszkadzało.
I to już jest obrzydliwe, większość tych ludzi wychowała się na tych głupotach.
Teraz mieli wiele lat, żeby się go pozbyć.
I tu teraz dwa wyjścia i ja wolę wierzyć, że zwykły partyjniacki interes nie pozwalał im się od niego odciąć, ale istnieje też opcja, że im to kompletnie nie przeszkadza.
I obie te opcje to obrzydliwa przesada.