Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 A zamieścił już taki tweet? Bo jak nie, to wiesz co i gdzie wsadzić można (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
7
Wszystkie ręce na pokład, Barca w rozbitym kontuzjami w składzie to idealna okazja ale trzeba ją wykorzystać, nie może być tak, żeby Real nie miał kim grać w obronie.
6
Istnieje duża szansa, że Karina Bosak, żona Krzysztofa może wywalić Korwina z sejmu xD
I to praktycznie bez żadnej kampanii, jedynie na nazwisku męża.
Gorzej dla Konfy i jej wyborców, że tu rodzinka Bosaków zrobiła to co najlepiej potrafi, czyli uniknąć pracy. Pani Karina przystąpiła do wyborów będąc już w zaawansowanej ciąży więc jej użyteczność społeczna będzie taka, że podatnicy będą jej płacić 10k miesięcznie za to, że siedzi na macierzyńskim.
0
@michal26 Czyli spora różnica uzyskując 37% z 45% obwodów.
0
@michal26 Uprawnionych we Wrocławiu jest 535 tysięcy a zliczono 143 tysiące
0
@michal26 Tylko wychodzisz z błędnego założenia, że ilość obwodów = ilość głosów.
Realnie obecne 31% obwodów to koło 25% głosów, więc mogli sobie we Wrocławiu spisać 45% obwodów które będą stanowić tylko 1/3 głosów miasta.
2
Podoba mi się, jak opozycja w zawoalowany sposób daje Dudzie do zrozumienia, żeby był grzeczny i współpracował jeżeli nie chce źle skończyć.
Pytanie czy Adrian podoła intelektualnie z wyłapaniem aluzji i wie, że jak będzie się stawiał to jego rządy zakończy trybunał stanu.
0
@MessiTheBesst PiS sobie może gadać i szukać brudów, jak ich nie znaleźli przed wyborami to nie znajdą po.
A PSL byłby głupi gdyby w ogóle brał pod uwagę taką możliwość bo to byłby ich koniec, zwłaszcza że bez TD, PSL jest pod progiem i już nigdy by nikt z nim w koalicję nie wszedł jakby teraz złamali umowę w zamian za co? Za kilka stołków które i tak dostaną będąc w koalicji z KO?
2
Czy wiecie że gdyby wybory odbywały się w ankietach internetowych to Konfederacja miałaby trzecią kadencję większości konstytucyjnej?
0
@Crystal37 No to nie jest rzeczywistość. W 2019r PiS przy podliczaniu dobijał do 50% a potem się okazało, że mają dokładnie tyle ile w sondażu.
2
@Crystal37 ? xD Na razie jest tylko spisanych 6 milionów wyborców z 20 którzy brali udział z czego podliczono tylko 4 miliony głosów i PiSowi spada.
PiS według sondaży uzyskał 8 milionów głosów a na razie zliczono ich tylko 1,7 miliona a wy już coś gadacie o odpaleniu? Mieli pod 41%, już jest 40% a policzono głównie wsie.
0
@Criss18Barca Telewizja, media regionalne, agitacja przy użyciu spółek skarbu państwa oraz instytucji państwowych gdzie nawet ZUS brał udział w kampanii wyborczej PiSu.
Nieograniczone środki finansowe i wiele wiele innych rzeczy jakie PiS bezprawnie wykorzystywał.
Do tego nieograniczone rozdawnictwo.
Dziwisz się, że PiS uzyskał taki wynik używając wszystkich środków które były niedostępne dla reszty?
1
@michal26 Nie sądzę, nie widziałem by gdzieś poza TVP to grzali, z resztą i tak to było wymierzone w Banasia i doszyto Tuska a Konfa była tam tylko przypadkiem.
Mówiłem ci od pół roku, Konfa zyskała elektorat buntu po tym jak Hołownia się z PSLem zbratał.
A to co ich urządziło to to, że są Konfą.
Wiem, że ty ich lubisz i dla ciebie to nie jest dziwne a Korwin i jego pedofilia to folklor ale dla większości społeczeństwa to co głosi Konfa to rzeczy niedopuszczalne w publicznej debacie a i tak Polska pod tym względem jest bardzo łagodna bo w większości cywilizowanego świata po tych piątkach konfy sprzed 4 lat to by nikt z nimi nie gadał nawet.
Kilka ostatnich ciosów na prostej przed wyobrami to był materiał TVNu który pokazał wypowiedzi przedstawicieli Konfy czy Mentzen mówiący, że piwo nie uzależnia.
I mimo mojego całego obrzydzenia dla tego środowiska jeżeli oni realnie chcą się liczyć w polityce to
1. Usunąć i nigdy więcej nie wpuszczać żadnych ćwoków od kremu z napletka, leczenia raka lampką, jedzenia psów i innych kontrowersyjnych rzeczy
2. Pozbyć się obecnych liderów, zliberalizować i ucywilizować przekaz.
3. Nie wpuszczać na listy partyjnych spadochroniarzy
Bo jak nie, to będą się kręcić w swoim kiblu na granicy progu wyborczego aż do rozpadu.
Magia nie istnieje, mają swój wąski elektorat i poza niego nigdy nie wyjdą, jeżeli będą utrzymywać przekaz pod swój wąski elektorat.
1
W sumie tyle Konfa narzekała na to że ich media nie pokazują a to przecież zbawienie.
Dopóki byli gdzieś w tle i nikt ich nie pokazywał to sondaże dobijały do 15% a czym więcej się udzielali tym bardziej lecieli.
Dwa tygodnie temu miało być koło 10%, po debatach i programach w TVN zrobiło się 6% co zasadniczo oznaczałoby pożegnanie się z sejmem gdyby nie zrobili wałka i nie zarejestrowali koalicji jako partii.
0
@Explode To nie było dogadanie tylko ustalenie kształtu KPO który potrzebowaliśmy do tego. A wyszło z tego "dogadania" tyle, że PiS nawet nie złożył wniosku o wypłacenie funduszy a Lewica złożyła zawiadomienie do prokuratury na Morawieckiego, świetny prognostyk na współpracę.
3
@Toretto Jak to na kogo, jak ktoś mówi, że kraj stracony bo głosują na POPIS i Lewicę to masz 99% pewności, że on by widział Konfederację.
0
@Explode Z czym się dogadali? Tam chyba tylko jedna osoba przeszła z Lewicy do PiSu, poza tym PiS nie musiał się z nikim ugadywać bo miał samodzielną władzę.
3
@FcPortoFan1999 Nie. Jedyna szansa, żeby PiS dostał samodzielną władzę musiałaby być gdyby 100% głosów Konfy poszło na konto PiSu.
A to nie możliwe, żeby Konfa straciła 6% a PiS zyskał 6%.
Zejście Konfy pod próg dałoby PiSowi z 6 mandatów a potrzebują 30 więc de facto wypadnięcie Konfy pod próg byłoby tylko boostem dla opozycji, bo przy obecnym układzie to różnica tylko 18 mandatów.
1
@QQL5 Nie będą mieć większości i tak.
Poza tym Lewica nie pójdzie w koalicję z PiSem bo poza socjalami to są skrajnie odległe ugrupowania.
A nawet z tymi socjalami im nie jest po drodze bo Lewica to ideowi socjaliści a PiS nie jest socjalistyczny tylko populistyczny.
Jakby ludzie nie chcieli rozdawnictwa tylko niskich podatków to PiS by zlikwidował podatki, bo im nie chodzi w ogóle o rządzenie krajem tylko i władzę
1
@MesQueUnClub96 Nie bo senat inaczej ma głosy liczone, tam decyduje nawet 1 głos więc nie zrobisz tego w taki sposób jak sejmowe wybory, gdy jeszcze nawet jeszcze nie zakończono oddawania głosów.
1
@Pawci023x Nie, Senat wybierany jest na zasadzie JOW więc kto wygra w okręgu ten bierze wszystko i idzie do senatu. Dlatego zrobili koalicję i masz tylko TD a nie PO czy Lewicę.
7
Holecka chyba pierwszy raz od 8 lat prawdę powiedziała.
Bierzesz na listy typów od legalizacji psiny, negujących zbrodnie ruskich, puszczanych w ruskiej propagandówce, zwolenników lekkiej pedofilii, morderczego 5G, WiFi, Planety Nibiru, kremów z napletków i innych chorób psychicznych.
A potem się dziwisz, że media będą o tym mówić zamiast prowadzić ci kampanię wyborczą.
9
@Derean Wpier**l możemy dostać
0
@Chaoss Za Kaczyńskiego to przegrywaliśmy 1:0, za Tuska wpadł remis 1:1, więc nie kłam.
3
@jacobFCB Te wybory? W 2015 już pokazali, że wystarczy obiecać rozdawanie pieniędzy i po 8 latach i tysiącu afer dalej będzie się mieć 35% poparcia
1
@Ls0811 Ustalić mogli co chcieli, gdyby dało się pilnować tych ludzi to nie byliby zagrożeniem dla społeczeństwa, ale przy otwartych granicach nie ma opcji upilnować 2000 osób czy ilu chcieli wtedy relokować.
Z resztą bez przesady, PiS przez 8 lat importował tutaj setki tysięcy imigrantów z krajów muzułmańskich i gdyby nie statystyki to nikt tego nawet nie zauważył.
3
@draxidox Zero złotych, za to się nie płaci bo to zbyt łatwa praca.
Po za tym po co skoro ich rekordowy wynik wyborów to balansować na granicy progu?
1
@kulek22 No bo wygrali, tylko ta wygrana wynosi 0 złotych bo mimo najwyższego wyniku nie utworzą rządu
1
@Barcanajlepszyteam A czemu chcieliby zostać? Co im Polska oferuje? Niskie pensje, wysokie ceny, brak zasiłków i socjali (bo nawet to co oferujemy to są dosłownie grosze, najwyższy socjal czyli 800+ to mniej niż 200 euro).
Myślisz, że dlaczego przy tych kryzysach migracyjnych które były, Polska była nieruszona? Bo nikt tu nie chciał przyjeżdżać.
1
@Chaoss PiS udając, że coś robi zrobił tak, że większość Ukraińców się nie liczy bo nie dali im tytułu uchodźcy tylko zamieszkania tymczasowego.