3

@KidusFCB Oo Wojtek Wojdak, pochwale się że to rodzina mojej rodziny i parę lat temu pykalem z nim w gałe, kiepski jest, w wodzie lepiej mu idzie xd

0

@SuperPatsonFCB Też o tym napisałem w lecie to mnie zjedli. Dalej podtrzymuje, że gościa bez problemu moglibyśmy się pozbyć z korzyścią dla obu stron.

0

@Striker Ja bym w ogóle wywalił Pique Umtitiego i Lengleta i dał jeszcze ze 3 napastników bo za mało jest

0

@Icamys Dzisiaj zamówiłem dopiero, ale jestem pewien, że tak jak napisałeś - będzie to dobry wybór :D
Jeszcze zamawiałem na polskiej stronie Lorusa, i dałem 251zł a dopiero potem zauważyłem że na innych sklepach jest za 167zł, ale trudno się mówi ;P

0

@Icamys Koledzy polecali firmę Lorus, także zdecydowałem się na Lorus RH905JX9.

0

Dzięki za pomoc w doborze zegarka panowie @bartekvisca @Icamys @ShinobiQWE :D

0

Leci dziś jeden z tych ciekawszych meczów co kolega niżej napisał w ofercie canal+? No może oprócz tego polskiego klasyku, za niego podziękuję...

1

@SHIBA Kto czekał na kupę? xD

1

@gurales Nie ma co dyskutować, masz rację

3

@Kapitan hawk Ja sprzedałem kiedyś skórkę w Csie za 10€, teraz jest warta 2300 zł :P

13

Kurde ale ten czas zapieprza, dopiero co był lipiec i się zaczynało lato przynajmniej w teorii, bo już od maja były upały jak cholera, a tu już prawie przedostatni miesiąc roku. Wszystkich Świętych, listopad mija i zaraz święta, no i żegnamy 2019. Ogólnie mam wrażenie, że druga połowa roku zawsze jakoś szybciej mija niż pierwsza, może dlatego że jeszcze jestem studentem i mam wakacje a one jak wiadomo lecą szybciutko :D więc lipiec sierpień wrzesień znikają w mgnieniu oka, potem ostatnie trzy miechy i połowa roku jest historią.

0

@FDJ Tak potocznie napisałem

1

Kurde nie wiedziałem, że Eden Hazard zna język polski i w wolnych chwilach nagrywa rapsy.


6

@pride98 Teraz - Kamerzysta, a GOAT - zbuku

1

@Zieliniak Bo na trybunach siedziały jakieś zwierzęta 15 letnie

4

Ehh no i 8/8 walk typowałem prawidłowo w FameMMA, szkoda że żadnego kuponu nie postawiłem, w sumie nie bawię się w bukmacherke więc nic dziwnego xd

15

@Encore Jak wróci do Ajaxu

0

@Socjopata Dla mnie nie ma opcji, żeby taki Oleh wygrał z hassanem, koleś sam przyznaje, że nie potrafi walczyć w parterze, tylko stójka i boks, za to hassan teraz przez 6 miechów katował parter w Abu Dabi, jest karateką, ma więc też świetną stójkę i dobre wysokie kopnięcie, w dodatku jest 6 kilo cięższy, a w tak niskich kategoriach wagowych każde 2 kg daje różnicę, nię widzę po prostu opcji, żeby hassan mógł to przegrać, myślę że to samo Kruszwil, jednak taka róznica wzrostu i wagi jest nie do przejścia, nawet jeśli minimajk jest silny.

2

@Chwytliwy I jeszcze to nazwisko

huehue

0

@Socjopata Socjo, z tym mini majkiem a szczególnie z olehem Cię poniosło

0

@Chwytliwy Nawet 3

0

@Chwytliwy Kolega mówił

1

@Chwytliwy Nie tylko włosy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Colon A mnie mame budzi o 9:30 i mówi że już południe


????????

0

Dobrze, że jednak nie ma tego El Clasico jutro, bo moja miejscowa drużyna B-klasowa ma mecz o 14:30, nie mógłbym przegapić tego widowiska, w dodatku ostatnia kolejka rundy jesiennej.

1

@matkep Szkoda, że Dembele nie ma dziadka takiego, może by się nauczył dyscypliny.

0

@ViscaBarca123 gdzie ANSU

8

@macio_944 Mój ulubiony czas w roku.

0

SUAREZ NA WYJEZDZIE W LM?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EDIT// jednak nie :D

0

@Smecik10 Nie chcesz tego widzieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?