TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@KidusFCB Oo Wojtek Wojdak, pochwale się że to rodzina mojej rodziny i parę lat temu pykalem z nim w gałe, kiepski jest, w wodzie lepiej mu idzie xd
0
@SuperPatsonFCB Też o tym napisałem w lecie to mnie zjedli. Dalej podtrzymuje, że gościa bez problemu moglibyśmy się pozbyć z korzyścią dla obu stron.
0
@Striker Ja bym w ogóle wywalił Pique Umtitiego i Lengleta i dał jeszcze ze 3 napastników bo za mało jest
0
@Icamys Dzisiaj zamówiłem dopiero, ale jestem pewien, że tak jak napisałeś - będzie to dobry wybór :D
Jeszcze zamawiałem na polskiej stronie Lorusa, i dałem 251zł a dopiero potem zauważyłem że na innych sklepach jest za 167zł, ale trudno się mówi ;P
0
@Icamys Koledzy polecali firmę Lorus, także zdecydowałem się na Lorus RH905JX9.
0
Dzięki za pomoc w doborze zegarka panowie @bartekvisca @Icamys @ShinobiQWE :D
0
Leci dziś jeden z tych ciekawszych meczów co kolega niżej napisał w ofercie canal+? No może oprócz tego polskiego klasyku, za niego podziękuję...
1
@SHIBA Kto czekał na kupę? xD
1
@gurales Nie ma co dyskutować, masz rację
3
@Kapitan hawk Ja sprzedałem kiedyś skórkę w Csie za 10€, teraz jest warta 2300 zł :P
13
Kurde ale ten czas zapieprza, dopiero co był lipiec i się zaczynało lato przynajmniej w teorii, bo już od maja były upały jak cholera, a tu już prawie przedostatni miesiąc roku. Wszystkich Świętych, listopad mija i zaraz święta, no i żegnamy 2019. Ogólnie mam wrażenie, że druga połowa roku zawsze jakoś szybciej mija niż pierwsza, może dlatego że jeszcze jestem studentem i mam wakacje a one jak wiadomo lecą szybciutko :D więc lipiec sierpień wrzesień znikają w mgnieniu oka, potem ostatnie trzy miechy i połowa roku jest historią.
0
@FDJ Tak potocznie napisałem
1
Kurde nie wiedziałem, że Eden Hazard zna język polski i w wolnych chwilach nagrywa rapsy.
6
@pride98 Teraz - Kamerzysta, a GOAT - zbuku
1
@Zieliniak Bo na trybunach siedziały jakieś zwierzęta 15 letnie
4
Ehh no i 8/8 walk typowałem prawidłowo w FameMMA, szkoda że żadnego kuponu nie postawiłem, w sumie nie bawię się w bukmacherke więc nic dziwnego xd
15
@Encore Jak wróci do Ajaxu
0
@Socjopata Dla mnie nie ma opcji, żeby taki Oleh wygrał z hassanem, koleś sam przyznaje, że nie potrafi walczyć w parterze, tylko stójka i boks, za to hassan teraz przez 6 miechów katował parter w Abu Dabi, jest karateką, ma więc też świetną stójkę i dobre wysokie kopnięcie, w dodatku jest 6 kilo cięższy, a w tak niskich kategoriach wagowych każde 2 kg daje różnicę, nię widzę po prostu opcji, żeby hassan mógł to przegrać, myślę że to samo Kruszwil, jednak taka róznica wzrostu i wagi jest nie do przejścia, nawet jeśli minimajk jest silny.
2
@Chwytliwy I jeszcze to nazwisko
huehue
0
@Socjopata Socjo, z tym mini majkiem a szczególnie z olehem Cię poniosło
0
@Chwytliwy Nawet 3
0
@Chwytliwy Kolega mówił
1
@Chwytliwy Nie tylko włosy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Colon A mnie mame budzi o 9:30 i mówi że już południe
????????
0
Dobrze, że jednak nie ma tego El Clasico jutro, bo moja miejscowa drużyna B-klasowa ma mecz o 14:30, nie mógłbym przegapić tego widowiska, w dodatku ostatnia kolejka rundy jesiennej.
1
@matkep Szkoda, że Dembele nie ma dziadka takiego, może by się nauczył dyscypliny.
0
@ViscaBarca123 gdzie ANSU
8
@macio_944 Mój ulubiony czas w roku.
0
SUAREZ NA WYJEZDZIE W LM?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
EDIT// jednak nie :D
0
@Smecik10 Nie chcesz tego widzieć