0

@Colon kolega prosi o linka

0

@NemeZis93 hah wpisowe xD gościu oni co miesiąc będą dostawać wypłatę na poziomie kilku tysięcy złotych, podobno sponsor tytularny All in Games coś sypnął

0

Wisła Kraków inwestuje w sport elektroniczny, dziś oficjalnie zaprezentowali skład w CSa i dwóch zawodników fify.

Ciekawe skąd pieniążki, jak u nich tak krucho z kasą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Baaarca95 Toż to już 47 urodziny Tomka, ciekawe czy już wie kto ma pierwszeństwo na pasach

1

@afe5834 Musiałbyś sprzedać dom, żeby Cię było stać na jego yerbę

2

Za kilka lat będziemy mieć 60 innych koszulek, każdy mecz sezonu w innej. Kurła kiedyś to było, jednak koszulka przez cały sezon, jeszcze prana raz na jakiś czas... :D

2

@masq A co, jesteś najlepszym piłkarzem, że chcesz dietę jak oni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Jordi10 Hah, to już w meczu grać nie będzie musiał bo sobie dziś kilometrów narobi :D

0

@Kacstiff 1. Przez całą swoją edukację, gdzie są lektury (podstawówka - liceum) przeczytałem pewnie mniej niż 10 lektur. Najbardziej podobały? W pustyni i w puszczy, Zbrodnia i kara, Ferdydurke.
2. Da się - mój przykład - 73% na streszczeniach :D ale te z gwiazdką to chociaż streszczenia szczegółowe przeczytaj :)
3. Patrz punkt 1. Ferdydurke zdecydowanie, Granica nudna, Przedwiośnie też średnie.

2

@krissu8 Serio coś takiego oglądasz? Współczuję

0

@Danny Gaucho Mam dwóch :) i siostrę

3

Byłem zagłosować, daje dowód, babeczka za pomocą tej specjalnej kartki pokazuje mi pole, w którym mam się podpisać, podpisałem się, wziąłem karteczki, zaznaczyłem, wrzuciłem karteczki do tej urny, potem nagle mnie ta babeczka woła i mówi, że źle se popatrzyła i kazała mi się wpisać w polu mojego brata xD No to podpisałem się we właściwym, a w tamtym polu mojego brata został mój podpis, ciekawe jak on przyjedzie to gdzie się podpisze xd

0

@Ramon 5 lat - 5 Lig Mistrzów do wygrania i La liga, chociaż z jedną LM bym chętnie przyjął jako kibic Barcy.

0

@Transu96 I o to chodzi :)

0

@PrinceDamon Dzisiaj na spokojnie, bo cisza wyborcza

0

@snoopdegie Dobra, dobra, dobrze wiemy, że to piłkarze biegają po boisku, nie Waldek więc nie używaj następnym razem takiego skrótu myślowego, albo się nie dziw, że się doczepiłem.

1

Zbysiu Stonoga leci live:



0

@snoopdegie Skoro używasz zwrotu: "Valverde w dwa sezony przegrał w lidze z pięć meczów" to czemu się dziwisz, że Cię zapytałem?

0

@snoopdegie To w końcu zawodnicy grają czy trener?

0

@Ramon Messi wieczny nie będzie, a Cou może być jego następcą.

23

Mam nadzieję, że go nie wykupią. Potem wróci do Barcy, Erni odejdzie, przyjdzie trener z wizją i zrobi z Cou w Barcy kozaka. Róbcie screeny.

1

@budas123023 To co @SeeleyBooth napisał, nie ma nic lepszego w tym temacie.

1

Sory ale Griezamann ma zastąpić kiedyś Suareza w strzelaniu bramek, a nie w symulkach, tego nawyku niech się nie uczy od Luisa.

0

@ranger3120 Chyba mimo wszystko UPC

0

@damianex10 Zbysiu Stonoga, Janek Palikot, Olek Kwaśniewski, więcej nie znam.

0

@rado_Barca "To już umiecie, było w liceum"

0

@Messiah10 u mnie jest to tak: ustawienia-->przyciski i gesty-->przyciski-->zamień przyciski. Sprawdź, może masz podobnie.

3

@Hushovt Nie obchodzi mnie co ten gość mówił, mówi i będzie mówić. Cieszę się, że nie gra w Barcelonie i jestem prawie pewny, że w niej już nie zagra :D

4

@danio1899 Ale się ciesze, że koleś do nas nie trafił. I już nie trafi :))))))

1

@MarioVeB! Ale bym na niego zagłosował w niedzielę, gdyby się dało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?