TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon kolega prosi o linka
0
@NemeZis93 hah wpisowe xD gościu oni co miesiąc będą dostawać wypłatę na poziomie kilku tysięcy złotych, podobno sponsor tytularny All in Games coś sypnął
0
Wisła Kraków inwestuje w sport elektroniczny, dziś oficjalnie zaprezentowali skład w CSa i dwóch zawodników fify.
Ciekawe skąd pieniążki, jak u nich tak krucho z kasą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Baaarca95 Toż to już 47 urodziny Tomka, ciekawe czy już wie kto ma pierwszeństwo na pasach
1
@afe5834 Musiałbyś sprzedać dom, żeby Cię było stać na jego yerbę
2
Za kilka lat będziemy mieć 60 innych koszulek, każdy mecz sezonu w innej. Kurła kiedyś to było, jednak koszulka przez cały sezon, jeszcze prana raz na jakiś czas... :D
2
@masq A co, jesteś najlepszym piłkarzem, że chcesz dietę jak oni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Jordi10 Hah, to już w meczu grać nie będzie musiał bo sobie dziś kilometrów narobi :D
0
@Kacstiff 1. Przez całą swoją edukację, gdzie są lektury (podstawówka - liceum) przeczytałem pewnie mniej niż 10 lektur. Najbardziej podobały? W pustyni i w puszczy, Zbrodnia i kara, Ferdydurke.
2. Da się - mój przykład - 73% na streszczeniach :D ale te z gwiazdką to chociaż streszczenia szczegółowe przeczytaj :)
3. Patrz punkt 1. Ferdydurke zdecydowanie, Granica nudna, Przedwiośnie też średnie.
2
@krissu8 Serio coś takiego oglądasz? Współczuję
0
@Danny Gaucho Mam dwóch :) i siostrę
3
Byłem zagłosować, daje dowód, babeczka za pomocą tej specjalnej kartki pokazuje mi pole, w którym mam się podpisać, podpisałem się, wziąłem karteczki, zaznaczyłem, wrzuciłem karteczki do tej urny, potem nagle mnie ta babeczka woła i mówi, że źle se popatrzyła i kazała mi się wpisać w polu mojego brata xD No to podpisałem się we właściwym, a w tamtym polu mojego brata został mój podpis, ciekawe jak on przyjedzie to gdzie się podpisze xd
0
@Ramon 5 lat - 5 Lig Mistrzów do wygrania i La liga, chociaż z jedną LM bym chętnie przyjął jako kibic Barcy.
0
@Transu96 I o to chodzi :)
0
@PrinceDamon Dzisiaj na spokojnie, bo cisza wyborcza
0
@snoopdegie Dobra, dobra, dobrze wiemy, że to piłkarze biegają po boisku, nie Waldek więc nie używaj następnym razem takiego skrótu myślowego, albo się nie dziw, że się doczepiłem.
1
Zbysiu Stonoga leci live:
0
@snoopdegie Skoro używasz zwrotu: "Valverde w dwa sezony przegrał w lidze z pięć meczów" to czemu się dziwisz, że Cię zapytałem?
0
@snoopdegie To w końcu zawodnicy grają czy trener?
0
@Ramon Messi wieczny nie będzie, a Cou może być jego następcą.
23
Mam nadzieję, że go nie wykupią. Potem wróci do Barcy, Erni odejdzie, przyjdzie trener z wizją i zrobi z Cou w Barcy kozaka. Róbcie screeny.
1
@budas123023 To co @SeeleyBooth napisał, nie ma nic lepszego w tym temacie.
1
Sory ale Griezamann ma zastąpić kiedyś Suareza w strzelaniu bramek, a nie w symulkach, tego nawyku niech się nie uczy od Luisa.
0
@ranger3120 Chyba mimo wszystko UPC
0
@damianex10 Zbysiu Stonoga, Janek Palikot, Olek Kwaśniewski, więcej nie znam.
0
@rado_Barca "To już umiecie, było w liceum"
0
@Messiah10 u mnie jest to tak: ustawienia-->przyciski i gesty-->przyciski-->zamień przyciski. Sprawdź, może masz podobnie.
3
@Hushovt Nie obchodzi mnie co ten gość mówił, mówi i będzie mówić. Cieszę się, że nie gra w Barcelonie i jestem prawie pewny, że w niej już nie zagra :D
4
@danio1899 Ale się ciesze, że koleś do nas nie trafił. I już nie trafi :))))))
1
@MarioVeB! Ale bym na niego zagłosował w niedzielę, gdyby się dało.