TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Gaucho Vidal się musi ograć, młody talent, będą z niego ludzie
0
@4drian0 Sagę? Czyli ten kurz z podłogi nazywasz herbatą? Nie lepiej jakiś Lipton?
1
@YouShouldListenToMe Jak to mawiał mój historyk: powiesz Słowakowi, że mieszka na górnych Węgrzech to od niego w pysk dostaniesz :D
1
Szybcy i wściekli 6 na TVNie. Oglądałem każdą część już chyba po 5 razy, ale nigdy się nie znudzi.
13
@PatrykBarcelona Gdzie Busquets?
0
@Nyskaaa Też jestem z małopolskiego, po prostu chciałem zobaczyć to oburzenie, że jak można wychodzić na pole :d
0
@antoniabc No co Ty gadasz
0
Chodzicie na dwór czy na pole?
0
@Janiama A ja nie będę, sprzedać.
3
@Janiama Tego Rakitica to na żarty tam dałeś czy żeby La Ramble wkurzyć ? :D
0
@kuz A w zimie zacznie się na nowo.
2
Najgorsze w sadze z Neymarem jest to, że będzie ona trwała zapewne jeszcze w zimie jak i za rok.
2
@damianex10 Trzeba było iść po listwie wypłacić gówniakom
0
@Testo A ja idę na rower.... idę na rooooower
1
@Ghandi Jakby mi się tak nieziemsko chciało chlać to bym wszystko wy***ał.
1
@adi7adi8 Nie gorsze niż żubr
7
Kiedy piszesz na konwersacji ze znajomymi, żeby kupili ci 2 piwa, a kolega kupuje 2 żubry...
1
@Khajio Jasne, pisz śmiało, ja jestem po 1-szym roku, mam dwóch braci po 3 i 4 roku, i 3 kuzynów którzy skończyli już AGH :) Jak nie ja to mam też kogo spytać :D
1
@Khajio Więcej głupiego gadania niż problemów, ja osobiście dostarczyłem z początku października, ale później też dużo osób dało.
1
@Khajio Niektórzy nawet w grudniu oddawali :d
1
@Khajio ja studiuję od zeszłego roku
0
@Transu96 Wolę płakać jak nie przyjdzie z powodu tego że nic nie wygramy niż się cieszyć z jego przyjścia i ewentualnych trofeów.
1
Jeszcze tylko kilka dni i oficjalnie nie będzie Neymara w Barcelonie, nie mogę się doczekać, szczególnie placzu dzieci na tej stronie.
0
@Darshan1010 Być może, tyle tych miejscowości że nie pamiętam każdej xD
0
@HansLanda Kurczę, to w takim razie te na których byłeś muszą się różnić od tej na którą ja chodzę, u nas w grupie jest super atmosfera, świetne prowadzenie, świetni ludzie, myślę że po prostu zależy to w dużej mierze od grupy i ludzi na jakich trafisz.
0
@HansLanda Przejdź się i sam się przekonasz.
1
@olav Zgadzam się z tym co napisałeś :D
2
@ChampionLW Dziękuję pięknie, ale dla mnie - 20 latka to nic wielkiego, gratulacje należą się osobom 60+, bądź rodzicom, którzy przykładowo w naszej grupie zabrali czteromiesięczne dziecko :)
6
@Visca el Barca !! Dla mnie transfer Neymara to pierdoła.
17
9 dni praktycznie od rana do wieczora na nogach, ponad 230 kilometrów, Tarnów--->Częstochowa. Piesza Pielgrzymka Tarnowska już za mną, nie pierwsza i z pewnością nie ostatnia. Polecam każdemu katolikowi, nie ma lepszej okazji na oczyszczenie własnej duszy, na odnowienie własnej wiary. Dla mnie, to co roku najlepsze dni w ciągu roku. A satysfakcja - nie do opisania.