6

@Litman Tak szczególnie w obronie, Francuz stoi w polu karnym przeciwnika i się nie wraca, a Messi zasuwa tam i z powrotem.

0

@Barcelon1899 polecam "Mój bar" na YouTube.

0

@Rewolucja123 No ja miałem 9 najwyżej, ale zawsze gdy go wbijałem(ze 3 razy) to następny przegrywałem i spadałem. Ale pewnie będę próbował aż 10 wbije :D

0

@Rewolucja123 Nie, ósmy :) w rankingu 6 tyś coś tam.

0

@Rewolucja123 Jestem wyżej w rankingu od Cb i to polskiego nie UK :D

0

@Rewolucja123 Co, wstydzisz się własnej narodowości, że masz flagę UK zamiast Polski? :P

3

Jak chodzi o Erniego to on sam lubi siedzieć na tym dnie.

2

@Piotr,1985 Wychowanek przejmujący dyszkę po Messim, no to by było coś, oby :)

2

@Bernard777 Po pierwsze, mam nadzieję, że Neymar do nas nie trafi. Po drugie, jeśli już trafi to i tak Neymarek jakiś młody nie jest, ponosiłby tą dychę ze 2-3 lata i odszedł, kto po nim?

0

Jak myślicie, czy jest jakiś kandydat, który za kilka lat przywdzieje "10" Messiego w Barcelonie? Jako, że w hiszpańskiej można nosić numery tylko od 1 do 25 to zastrzeżenie numeru raczej odpada. Widzicie kogoś z tym numerem? Czy jeszcze ktoś taki się nie objawił? Presja na takowym zawodniku byłaby ogromna, ja na razie nie widzę nikogo, ewentualnie może Mbappe ale raczej on u nas nie zagra.

0

@kamilos1214 Możesz napisać dlaczego nie dajesz rady psychicznie? Co się takiego dzieje?

0

@lucas/catalan zapodaj jakieś konkrety, waga wzrost, tatuaże/brak, kolor włosów, karnacja, pochodzenie, będzie łatwiej :D

1

@lucas/catalan Nia Nacci, Charity Crawford, Uma Jolie, Maya Bijou, Jessa Rhodes, Katana Kombat, Desiree Dulce, Ella Reese, Kali Roses jak mało to mogę więcej zapodać :D

0

@lucas/catalan bardziej teen czy starsza?

1

@marcin000019 Ale mówimy o bramce pierwszej, tam nie było przyjęcia

0

@BarcaInfo Z jednej strony piękna brama, a z drugiej strony do teraz nie wiem jak on miał tam tyle miejsca, gdzie był obrońca, przecież to można jeszcze było przyjąć, ustawić i strzelić.

0

Valverde za Valverde

0

@kuz -2019
-adblock na telefonie

0

Fajnie se klikam w La ramble a mi reklama wyskakuje, fajnie

0

@Zip Willian 12, kupujmy go

1

@NeroTFP Akurat, gdy wykład jest jedyną formą zajęć może być obowiązkowy.

2

Wiecie co jest nudniejsze od gry Barcy w tym sezonie? Siedzenie na wykładzie. :(

0

@Suzu zapewne tak :D

2

Ktoś tam nizej napisał, że Dembele znakomita zmiana,okej może z przodu coś tam dał, ale po dwóch jego stratach miałem zawał jak Inter leciał z kontrą, musi się chłopak wyzbyć tego.

0

@Suzu Na lewej obronie bym go ustawił, lewonożny, szybki, dobrze gra w obronie, gorszy od Semedo nie będzie, a na lewym skrzydle miejsce dla Dembele.

0

@EldoradoHaze Bo w szatni ma jeszcze jedną, jak nie dwie

1

@Barca_Big_Moment Ale u siebie, jeszcze musi na wyjeździe strzelić żeby się odblokować

1

@Norkusik Przecież mu ta piłka odskoczyła, fart jak nie wiem :D

0

@dud1 Umtiti w formie był najlepszym środkowym obrońcą na świecie także wiadomo, że Umititi w formie > Lenglet i każdy inny.

0

To nie Inter jest lepszy od Barcelony, to Conte jest lepszy od Valverde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?