4

Jeden zawodnik Barcy w reprezentacji Hiszpanii, jak to wygląda w ogóle ... :P

58

Frenkie taki kozak, że Bartek gdyby mógł, to kupiłby go raz jeszcze.

0

@Mow_mi_Douglas Nie jest.

0

@damianex10 Oprócz historii w reprezentacji spełniam wszystkie pozostałe warunki, Zibi możesz pisać do mnie, jakoś się dogadamy.

0

@escarabajo Też coś może w tym być, we wakacje spałem dużo po 10-12h, teraz trochę mniej, pogoda też się pogorszyła, alkohol i imprezki akurat na razie nic wielkiego nie było :D

0

@MartiNJ11 Studiuję na AGH i mieszkam niedaleko tejże uczelni :D

0

@Cvzx Kurde, to dziwne bo cały zeszły rok od października do czerwca też w tym smogu siedziałem i nic mi nie było, ale kto wie może dopiero teraz się objawiło, trzeba będzie to sprawdzić.

0

@Grzesior667 Właśnie jak się jeszcze powtórzy, to w weekend gdy zjadę do domu to się wybiorę chyba.

0

Macie jakiś pomysł, dlaczego mi krwawi z nosa? Wakacje spędziłem na wsi, w domu, teraz wróciłem do Krakowa, i po paru dniach już 4 razy, 2 x we środę, 1x w czwartek i dziś mi leciała krew z nosa, tak to raczej nigdy mi nie leciała, może z raz na 5 lat. Krakowskie powietrze może mieć na to wpływ, czy może coś innego? Ktoś ogarnia temat?

1

Komentarz usunięty

3

AHA, u mnie dopiero Messi piłkę ustawiał a wyście zaspojlerowali, że strzelił ...

0

@MSDCbrzdyk Ta jasne, nie takich rzeczy się w b-klasie nauczyłem typie

2

Bliźniak Todibo wchodzi?! :DD

1

HAHAAHA
AHHAHAH HAHAHAHA
/edit
serio ja bym to strzelil nawet XD

2

Griezmann was the problem.

3

Lahoz, najlepszy sędzia

xD

0

@Encore Raczej to jest ten mecz, w którym się łamie i wraca do szpitala

0

@Bamek94 Coś, że każdy ma stały aparat w telefonie.

0

@Odesseiron Ale śmieszek z Cb

6

@Danny Gaucho Nie, nie jest, ale lepiej żeby nie szedł głosować niż poszedł i głosował na PiS.

31

@masq Przynajmniej nie idziesz głosować na PiS, to już dużo z Twojej strony :)

1

@BigShaq O, Umtiti był na boisku, czy to mecz sprzed 3 lat? :D

6

@Litman Tak szczególnie w obronie, Francuz stoi w polu karnym przeciwnika i się nie wraca, a Messi zasuwa tam i z powrotem.

0

@Barcelon1899 polecam "Mój bar" na YouTube.

0

@Rewolucja123 No ja miałem 9 najwyżej, ale zawsze gdy go wbijałem(ze 3 razy) to następny przegrywałem i spadałem. Ale pewnie będę próbował aż 10 wbije :D

0

@Rewolucja123 Nie, ósmy :) w rankingu 6 tyś coś tam.

0

@Rewolucja123 Jestem wyżej w rankingu od Cb i to polskiego nie UK :D

0

@Rewolucja123 Co, wstydzisz się własnej narodowości, że masz flagę UK zamiast Polski? :P

3

Jak chodzi o Erniego to on sam lubi siedzieć na tym dnie.

2

@Piotr,1985 Wychowanek przejmujący dyszkę po Messim, no to by było coś, oby :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?