TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jeden zawodnik Barcy w reprezentacji Hiszpanii, jak to wygląda w ogóle ... :P
58
Frenkie taki kozak, że Bartek gdyby mógł, to kupiłby go raz jeszcze.
0
@Mow_mi_Douglas Nie jest.
0
@damianex10 Oprócz historii w reprezentacji spełniam wszystkie pozostałe warunki, Zibi możesz pisać do mnie, jakoś się dogadamy.
0
@escarabajo Też coś może w tym być, we wakacje spałem dużo po 10-12h, teraz trochę mniej, pogoda też się pogorszyła, alkohol i imprezki akurat na razie nic wielkiego nie było :D
0
@MartiNJ11 Studiuję na AGH i mieszkam niedaleko tejże uczelni :D
0
@Cvzx Kurde, to dziwne bo cały zeszły rok od października do czerwca też w tym smogu siedziałem i nic mi nie było, ale kto wie może dopiero teraz się objawiło, trzeba będzie to sprawdzić.
0
@Grzesior667 Właśnie jak się jeszcze powtórzy, to w weekend gdy zjadę do domu to się wybiorę chyba.
0
Macie jakiś pomysł, dlaczego mi krwawi z nosa? Wakacje spędziłem na wsi, w domu, teraz wróciłem do Krakowa, i po paru dniach już 4 razy, 2 x we środę, 1x w czwartek i dziś mi leciała krew z nosa, tak to raczej nigdy mi nie leciała, może z raz na 5 lat. Krakowskie powietrze może mieć na to wpływ, czy może coś innego? Ktoś ogarnia temat?
1
Komentarz usunięty
3
AHA, u mnie dopiero Messi piłkę ustawiał a wyście zaspojlerowali, że strzelił ...
0
@MSDCbrzdyk Ta jasne, nie takich rzeczy się w b-klasie nauczyłem typie
2
Bliźniak Todibo wchodzi?! :DD
1
HAHAAHA
AHHAHAH HAHAHAHA
/edit
serio ja bym to strzelil nawet XD
2
Griezmann was the problem.
3
Lahoz, najlepszy sędzia
xD
0
@Encore Raczej to jest ten mecz, w którym się łamie i wraca do szpitala
0
@Bamek94 Coś, że każdy ma stały aparat w telefonie.
0
@Odesseiron Ale śmieszek z Cb
6
@Danny Gaucho Nie, nie jest, ale lepiej żeby nie szedł głosować niż poszedł i głosował na PiS.
31
@masq Przynajmniej nie idziesz głosować na PiS, to już dużo z Twojej strony :)
1
@BigShaq O, Umtiti był na boisku, czy to mecz sprzed 3 lat? :D
6
@Litman Tak szczególnie w obronie, Francuz stoi w polu karnym przeciwnika i się nie wraca, a Messi zasuwa tam i z powrotem.
0
@Barcelon1899 polecam "Mój bar" na YouTube.
0
@Rewolucja123 No ja miałem 9 najwyżej, ale zawsze gdy go wbijałem(ze 3 razy) to następny przegrywałem i spadałem. Ale pewnie będę próbował aż 10 wbije :D
0
@Rewolucja123 Nie, ósmy :) w rankingu 6 tyś coś tam.
0
@Rewolucja123 Jestem wyżej w rankingu od Cb i to polskiego nie UK :D
0
@Rewolucja123 Co, wstydzisz się własnej narodowości, że masz flagę UK zamiast Polski? :P
3
Jak chodzi o Erniego to on sam lubi siedzieć na tym dnie.
2
@Piotr,1985 Wychowanek przejmujący dyszkę po Messim, no to by było coś, oby :)