TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@jeyx77x Tak, szczególnie gdy słucham jak mówi znany aktor Jordi el Nino Pola.
0
@lukas10 A daj pan spokój jechałem przed chwilą do Krakowa z kumplem i 30 min dłużej niż zazwyczaj musieliśmy jechać bo ludzie na ten meczyk śmiesznej ekstraklapy jadą :d
0
@reloaded Opłacać na pewno się nie opłaca, ale jak Twojego portfela to nie zaboli i masz zamiar oglądać wszystkie ligowe mecze to kupuj.
0
@Adamski69 Od zeszłego roku i tak się sporo poprawiło, studiuję w Krakowie i obserwuje te wskaźniki zanieczyszczeń powietrza, narazie nie jest tak źle, te nowe przepisy że nie można palić węglem też na pewno coś pomagają.
1
@JohnA dariareczek Instagram
0
@MSN30 no nawet bardzo :D
0
@bixmix haha no w sumie jakby to uciąć to by śmiesznie zabrzmiało, jakby moja była xD
0
@bixmix dlaczego? xD
1
Dobra idę oglądać finał the voice of Poland i trzymam kciuki za dupeczkę z którą chodziłem do tej samej szkoły xD
2
@TheNekro94 Co to za system chory, muszę się doedukować :D
0
Dobrze widzę, że Krisztiano po fazie grupowej EURO do domu jedzie?
1
@KamQiX To chociaż kalendarz na grudzień przygotuj bo nie mam co na tapetę wstawić xD
0
@KamQiX To zrób, czekam na efekty
1
Ten black friday to niezły shit, kupiłem sobie tydzień temu spodnie przecenione 40% z 240zł na 140zł, wczoraj w BF były przecenione z 240 na 190, ciekawe ile jeleni kupiło :D
0
@Wiktorek2002 Widać, że w głowach już przed meczem czuli klęskę
0
@tadzik447 Toż to marzenie, ale jeszcze nie do spełnienia w 2020 :D
0
Kogo byście chcieli się pozbyć w 2020 roku, zimą oraz latem?
Ja mam nadzieję, że z Barcy odejdą:
1. Rakitić
2. Vidal
3. Dembele
4. Valverde
0
Fajny, ale trochę krótki, nawet jak na pierwszą część :D
0
@fcbheroes mój brat za to ma Iphone'a 7 i nie poleca, kupił pierwszy raz 'japko' i żałuje, mówił że pierwszy i ostatni raz, musiał już chyba ze 3 razy oddawać do naprawy.
0
@itmustbejoke Niech zgadnę, zależy od preferencji pracownika ?
13
@IronSanHybrid Jak nie lubię Bartomeu tak dalej go tak samo nie lubię. Valdka to samo
0
@4drian0 czarny piątek trwa od tygodnia? Chyba czarny tydzień mordo
0
@bixmix Nie
1
O, rudy palacz strzelił bramkę dla Sportingu na 3-0, nie wiedziałem że on w ogóle jeszcze gra.
0
@takisobiektos Dobra, na cda jednak się znalazło, ale dzięki :P
0
Znacie jakieś stronki na których oglądne Szybkich i Wściekłych 5? Jak szukam to tylko widzę na 2 stronkach, ja jednej wywala error a na drugiej ścina co 3 sekundy, a chciałem sobie odświeżyć serię po tym jak ostatnio w TV leciały części :D
1
@barcowy1899 Różnica jest taka że Lewandowski strzela gole, a Messi oprócz strzelania goli robi wszystko inne możliwe
0
@Mateousz05 w internecie
5
@bolinho89 Skillsy w obronie
0
@Maximus2 Zawieszony