5

@Nano22 Zaproszenie zawsze można odrzucić

5

Nareszcie wolne...

0

@bixmix Zwykłe przeoczenie, dobrze że taki geniusz jak Ty czuwa :)

1

@Hushovt Wisełka się jeszcze utrzyma, spokojnie

2

@bixmix Gościu wyżej napisał, że zastanawia się czy to genetyka czy coś takiego da się wytrenować, ja tylko napisałem że da się wytrenować, więc naucz się czytać albo włącz myślenie geniuszu

0

@prokofiew Taki wyskok da się spokojnie wytrenować, wielu gości którzy chcą robić wsady w koszu robią specjalny trening tylko pod to.

0

@sendesara No w autobusach jest masakra, najlepsi są Ci co wożą walizki jakby gdzieś wyjeżdżali na 3 tygodnie i kładą je na samym środku korytarza autobusu i żeby przejść w tylną część autobusu to trzeba chyba latać żeby je ominąć

0

@jeyx77x Nie zgodzę się że Diego i Valdi to 1:1.

0

@Lord_Vader Bo gra dobrze w piłę? A do tego nie trzeba być super mądrym? Może dlatego

0

@Lord_Vader Złotych piłek mniej ale punktów IQ z pewnością więcej

0

@Piorun Ani jeden ani drugi nie będzie trenerem Barcy w następnym sezonie. Idę o flaszkę

2

@barcelonaLM W machaniu rękoma i symulowaniu w polu karnym? Zgadzam się jak najbardziej

0

@Skaramuczi Mnie by nie przeszkadzało kto gra tak długo jak ta gra by jakoś wyglądała i byłyby wyniki

1

@SeeleyBooth No właśnie to o czym napisałem, a ja mimo to chciałbym tego typu trenera u nas zobaczyć, i tak nie mamy nic do stracenia aktualnie, mówię w sensie od nowego sezonu nie od dziś czy jutro, po prostu chciałbym zobaczyć co taki trener by wniósł, jakby nie wyszło to trudno, po jednym czy dwóch sezonach się pożegnać.

0

Ja to bym chciał zobaczyć na stanowisku trenera Barcelony Diego Simeone, wiem wiem zaraz powiecie bla bla bla nie pasuje, nasze gwizadeczki nie będą biegać, bla bla nie nasz styl. Ale właśnie takiej zmiany potrzebujemy.

0

@SeeleyBooth Każdy trener, który trenował kiedyś Barcę ma spokojnie pracę następną w topowym klubie, no może oprócz Martino :D

0

@sebo939 Nie straciliśmy bramki, ale też nie strzeliliśmy więc problem w ataku

1

@KamQiX to już wolę wykladu słuchać

1

@SeeleyBooth poproszę

0

Co tam panowie? Napiszcie coś ciekawego, bo jeszcze muszę ponad godzinę wysiedzieć na wykładzie to się zanudze

0

@IronSanHybrid ter-Stegen 5? oglądałeś mecz?

1

@Gaucho Czekaj zaraz przyjdą ci, którzy twierdzą że trzeba przedłużyć z nim umowę

0

@michal26 Gorzej

0

@SeeleyBooth Kup se, maturka niedługo

0

@dv7wisnia Chyba nie ma, ale to moja pięta achillesowa i będzie poprawiane w sesji, tylko już wtedy będzie uczone :D

0

Kurde miałem się pouczyć tą godzinke do meczu na ostatniego przed świętami kolosa, ale coś mi się nie chce, chyba obleje jak 3 poprzednie xD

1

@Danny Gaucho I pewnie to nie Ty, a mama się pyta Ciebie co jest na obiad no nie?

0

@Tom0VeB No masz rację, nieletni pić nie mogą, to nic, napisz jak będzie 18 Tomeczku

0

@Tom0VeB Ale na co chcesz się spotkać w końcu? Na piwo?

1

@FanatykValverde Dzięki panu z Twojego avatara jestem spokojny o wynik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?