TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama A Coutinho Griezmnann i Dembele? To też majstersztyki tylko że Borussi i Liverpoolu
3
@SuperPatsonFCB Odpowiem Ci jednym słowem: Klopp.
0
@MesQueUnClub_87 Studia to już nie szkoła, ale i tak wiadomo że fajny czas :D
0
@MesQueUnClub_87 @PawkoFCB Ja od 20 grudnia od około 12, zależy jak szybko zrobię ćwiczenie na laborkach z fizyki :D
0
@Spotles U nas 2gi zawsze wolny :) na uczelni
2
Fajnie w tym roku wypadają święta i wolne, od weekendu 21 czyli soboty do 6 stycznia daje nam 17 dni wolnego jak się ładnie pokombinuje, ponad połowa miesiąca wolna :D
0
Jeszcze 2,5 tygodnia do świąt a ja przez przypadek trafiłem na youtube na Last Christmas i inne piosenki kojarzące się ze świętami i już w głowie świąteczny mood. Co te internety robią z człowiekiem
0
@xVENUMx zalando.pl
0
@kubix05 Zobaczyłem tego posta właśnie słuchając tego xD
16
@Skaramuczi Jedna broda dwie korzyści...
0
@Pilka_jest_okragla masz rację, zgubiłem jedną literkę, miało być Messjasz, będzie ok?
4
@Suzu 8. 1 miejsce z Argentyną na mundialu
może to nie rekord ale to byśmy też chętnie wszyscy zobaczyli :P
31
Widzieliście reakcję Simeone na bramkę Messiego ? Gościu zaklaskał i rozłożył ręce, jednocześnie uznając wielkość Mesjasza i okazując bezsilność w zatrzymaniu go, przynajmniej ja to tak widzę :D
0
@Nolife1899 Fajne myślenie siostry :d
0
@Nolife1899 Ogiński, chyba że macie za dużo kasy to Finlandia wtedy :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@jeyx77x ale bzdury piszesz, i jeszcze te "bolki", brak słów
0
@student97r Dlatego głosowałem na Ciebie w ZP, bo masz mózg i i potrafisz pokazać, że go używasz :)
9
Jak tylko słyszę "nowy ktoś" to już wiem, że z niego nic nie będzie
0
@student97r Wyspał się w końcu
1
I pomyśleć, że gdyby nie taki ter Stegen to pewnie Valdka by nie było w Barcelonie już od miesięcy.
0
Messi przedobrzył
1
Z Valverde jest jak z takim pewnym typem nauczycielem w szkole, niby wiedza ogromna, ale nie potrafi z nią dotrzeć do swoich uczniów.
2
Lahoz się odpala powoli
0
@messi564 Wydaje mi sie ze to bym Griezzman ale pewny nie ejstem
0
@vebmroku Nie
znaki
0
Te żółte stroje chyba niezbyt szczęśliwe w tym sezonie , zobaczymy jak dziś :D
0
@JimMorrisonFCB A mi? :>
3
@bixmix 1:0 dla Atletico :P
0
@ArterkHD Mam nadzieję, że skończy się 5:0, ale to tylko nadzieja