1

@Janiama A Coutinho Griezmnann i Dembele? To też majstersztyki tylko że Borussi i Liverpoolu

3

@SuperPatsonFCB Odpowiem Ci jednym słowem: Klopp.

0

@MesQueUnClub_87 Studia to już nie szkoła, ale i tak wiadomo że fajny czas :D

0

@MesQueUnClub_87 @PawkoFCB Ja od 20 grudnia od około 12, zależy jak szybko zrobię ćwiczenie na laborkach z fizyki :D

0

@Spotles U nas 2gi zawsze wolny :) na uczelni

2

Fajnie w tym roku wypadają święta i wolne, od weekendu 21 czyli soboty do 6 stycznia daje nam 17 dni wolnego jak się ładnie pokombinuje, ponad połowa miesiąca wolna :D

0

Jeszcze 2,5 tygodnia do świąt a ja przez przypadek trafiłem na youtube na Last Christmas i inne piosenki kojarzące się ze świętami i już w głowie świąteczny mood. Co te internety robią z człowiekiem

0

@xVENUMx zalando.pl

0

@kubix05 Zobaczyłem tego posta właśnie słuchając tego xD

16

@Skaramuczi Jedna broda dwie korzyści...

0

@Pilka_jest_okragla masz rację, zgubiłem jedną literkę, miało być Messjasz, będzie ok?

4

@Suzu 8. 1 miejsce z Argentyną na mundialu
może to nie rekord ale to byśmy też chętnie wszyscy zobaczyli :P

31

Widzieliście reakcję Simeone na bramkę Messiego ? Gościu zaklaskał i rozłożył ręce, jednocześnie uznając wielkość Mesjasza i okazując bezsilność w zatrzymaniu go, przynajmniej ja to tak widzę :D

0

@Nolife1899 Fajne myślenie siostry :d

0

@Nolife1899 Ogiński, chyba że macie za dużo kasy to Finlandia wtedy :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@jeyx77x ale bzdury piszesz, i jeszcze te "bolki", brak słów

0

@student97r Dlatego głosowałem na Ciebie w ZP, bo masz mózg i i potrafisz pokazać, że go używasz :)

9

Jak tylko słyszę "nowy ktoś" to już wiem, że z niego nic nie będzie

0

@student97r Wyspał się w końcu

1

I pomyśleć, że gdyby nie taki ter Stegen to pewnie Valdka by nie było w Barcelonie już od miesięcy.

0

Messi przedobrzył

1

Z Valverde jest jak z takim pewnym typem nauczycielem w szkole, niby wiedza ogromna, ale nie potrafi z nią dotrzeć do swoich uczniów.

2

Lahoz się odpala powoli

0

@messi564 Wydaje mi sie ze to bym Griezzman ale pewny nie ejstem

0

@vebmroku Nie
znaki


0

Te żółte stroje chyba niezbyt szczęśliwe w tym sezonie , zobaczymy jak dziś :D

0

@JimMorrisonFCB A mi? :>

3

@bixmix 1:0 dla Atletico :P

0

@ArterkHD Mam nadzieję, że skończy się 5:0, ale to tylko nadzieja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?