TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Kraków i okolica, południe Polski a śniegu jak jeszcze nie było tak nie ma, ciekawe czy w ogóle coś będzie w tym roku
0
@dasouzar11 Możesz mnie pożegnać, tylko ja się nigdzie nie wybieram, szkoda że już lecisz, pa
3
Coś się popsuło i nie było mnie słychać, więc powtórzę jeszcze raz. Jeśli ktoś jest od wszystkiego to zazwyczaj tak naprawdę jest do niczego, Roberto nie daje nam praktycznie nic ani na prawej obronie, ani w pomocy. Tu nie ma miejsca na sentymenty, że jest wychowankiem bla bla, w pomocy nie pogra, na obronę trzeba ściągnąć PO z prawdziwego zdarzenia (Emerson jest już nasz) a Sergiego pożegnać, bo zajmuje tylko miejsce w składzie. Come at me haters
1
Ale bym se oglądnął taki półfinał ligi mistrzów Barca vs jakiś dobry przeciwnik, ale tylko na Camp Nou
0
@NeroTFP Niech zrobią coś takiego dla kolei małopolskich i studentów to skorzystam
0
@TheNekro94 Właśnie oglądnąłem przez święta Narcosa 2 sezony, czyli do śmierci Pabla, zastanawiałem się czy oglądać ten trzeci i Meksyk ale kolega mówił, że to już gorzej wypada przy dwóch pierwszych to nie oglądam, zacząłem też to El Chapo, ale jakoś po dwóch odcinkach mnie nie wciągnął i się zatrzymałem.
1
@SeeleyBooth Przed ekranem telefonu to nic bo nie za dużo, za to przed ekranem laptopa czy komputera stacjonarnego siedzę codziennie z zakresu 5-12 godzin, powiedzmy średnio te 7 na dobę, na tydzień to już koło 50, a miesięcznie pewnie ponad 200 godzin. I nie, nie pracuję przy komputerze, raczej głównie się uczę i robię inne rzeczy jak siedzenie na La rambli.
za dużo :
0
@Avada Kedavra Nasz były, środkowy obrońca został aktorem?
0
@Douglasinho Udawali kontuzje, bo im się nie chciało pod wodzą Valdka grać
4
Idę do mycia, jak wrócę, ma być oficjalka
0
Ma ktoś to zdjęcie Valverde wyjeżdżającego z Camp Nou z dzisiaj ze zbliżeniem na uśmiechniętą twarz? Chciałem zmienić sobie avatar na steamie
0
@BarcaInfo Balague nie zdementował? A to nowość
0
@Wilczeq GRATULACJE JESTES PIERWSZY !!!
I got b8ed
4
Też jestem za zwolnieniem Valdka już teraz, ale proszę o jedno: ktokolwiek zasiądzie na ławce Barcelony w roli pierwszego trenera, nie wywalajcie go i wyzywajcie, że się nie nadaje po jednym złym meczu. Dzięki
0
@cules100pro Jest hipoteza, że było to przypadkowe zestrzelenie samolotu.
2
Co sądzicie o tej katastrofie samolotu w Teheranie? Wierzycie w przypadek, że akurat teraz i właśnie tam padł ten silnik? Jest też hipoteza, że Irańczycy sami sobie samolot zestrzelili, przez pomyłkę. Ja jakoś nie jestem w stanie uwierzyć w tą bajkę z silnikiem, to musiało być celowe zestrzelenie, tylko pytanie przez kogo.
/edit
Jakby ktoś nie wiedział (ja sam 10 min. temu nie wiedziałem) dzisiaj o godzinie 4:30 czasu polskiego w Teheranie doszło do katastrofy samolotu linii ukraińskich Boeinga 737, zginęli wszyscy ludzie, którzy byli na pokładzie (176 osób), samolot zaraz po starcie z lotniska rozbił się na przedmieściach Teheranu, Ukraina twierdzi, że doszło do awarii silnika.
0
Widzę, że na stronie Barcy podnieta grą Realu większa niż na notatniku
1
@IronSanHybrid Cyk dwa krokieciki od mamusi z mięsem wjechały, które sobie studencik zabrał :D
10
@MIKE89 A potem przyleciałby smok
1
@IronSanHybrid @student97r student będzie wiedział :D
0
No i dzisiaj koniec, ostatni wolny dzień z 17, to była fajna przerwa
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/029/223/cover2.jpg
1
@Lingvo18 Gorzej być może i kiedyś z pewnością będzie, wtedy będzie prawdziwa próba kibicowska dla takich polskich kibiców Barcy, gdy przykładowo Barca będzie ligowym średniakiem. Ale mam nadzieję, że takich czasów za naszego żywota nie będzie :P
0
@IronSanHybrid Ja to znam inną stronę, świetna jakość, filmy całe i za darmo :)
7
Muszę się do czegoś przyznać. Od kilkunastu dobrych meczów Barcy nie oglądam w całości albo wręcz wcale. Wiadomo, Liga Mistrzów czy lepszy przeciwnik to tak, ale jakoś nie odczuwam takiej super chęci jak jeszcze chwilę temu. Barcelona Valdka potrafi zanudzić. A ja oglądam Barcelonę również dla pięknej gry. Zaraz ktoś napisze, że nie powinienem się nazywać kibicem, ale ja jestem tylko zwykłym, szarym kibicem z Polski. oddalonym od Barcelony i Hiszpanii wiele kilometrów i nie mam żadnego wpływu na to, co dzieje się w drużynie. Kibicuje tej drużynie od jakiegoś 11 roku życia, a teraz mam już prawie 2 razy tyle lat, a jest to praktycznie pierwsza taka sytuacja. Tak jak wielu ludzi tu słusznie zauważyło, jeszcze dwa - trzy sezony temu każda porażka to była tragedia, jak się to stało, każdy mecz, każda bramka to były przeżycia, teraz remis ze średniakiem - eh w sumie to już normalne w tym sezonie. Porażka z Liverpoolem to było dla mnie jakby mi ktoś z liścia po pysku dawał bez możliwości bronienia się. Wtedy też Valdek powinien zostać zwolniony, ale się tak nie stało. Cały zarząd powinien być inny niż jest teraz. Jestem ciekaw, czy gdybyśmy nie zdobyli tego ostatniego trypletu, Bartomeu zostałby na stanowisku, wtedy gdy było to wotum. Śmiem wątpić. No cóż pozostaje czekać na lepsze jutro.
0
@IronSanHybrid Ja wole filmy w całości, tam są głównie skrócone
0
@Gomess U mnie wczoraj był
0
@Transu96 28 marca
0
Prawdopodobna rozpiska walk na Fame MMA 6:
Marcin „El Testosteron” Najman vs. Piotr „Bestia” Piechowiak
Marcin „Rafonix” Krasucki vs. Wojtek Gola
Michał „Sobota” Sobolewski vs. TBA
Patryk „Kizo” Woziński vs. TBA
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs. Kamila „Zusjeee” Smogulecka
Jakub „Kubańczyk” Flas vs. TBA
8
@Orlik00 A biłeś go za karę?
Jak to mówią bez bicia nie ma wychowania xD
0
@Encore Priv sprawdź :)