0

@mat32 No to nie możecie
Jak Was jedzie 7 osób to musiałoby być 14 miejsc przynajmniej

2

@IronSanHybrid Ten opis się tyczy obstawiam 50% polskich nauczycieli w klasach 1-8.

0

@mat32 Jak ma na tyle miejsc, żeby było jedno miejsce wolne między dwoma osobami to tak

0

@barcafan9512 Też mam możliwość zrobienia sobie takiego ogniska w 5 minut, ale to nie to samo co w lecie ze znajomymi przy piwku taką kiełbę zjeść

3

Ale bym se taką kiełbę z ognicha zjadł

1

@Kurkmen A mi się podobało. Nie podoba Ci się - nie oglądaj, proste

3

Powiem wam, że ta Maeve z sex education jest mega, taki typ dziewczyny z wyglądu jak i charakteru jest super, chodzi mi oczywiście jako bohateka serialu.

0

@mateuszdabski Słyszałem, że spoko tylko podobno meeeeeeega długie

0

@fantom102 Dzięki, na pewno też wezmę pod uwagę

0

Oglądnąłem od grudnia na razie dwa seriale na Netflixie (nie pytajcie czemu tyle czasu mi to zajęło - sesja itp.). Narcos - całość. Pierwsze dwa sezony to dla mnie mistrzostwo, dałbym 9,5 a nawet 10/10. Trzeci sezon, o kartelu z Cali - mocne 8/10. Meksyk oba sezony już trochę słabsze, ale i tak 6,7/10. Oglądnąłem też Osadzony - to miało tylko jeden sezon - 13 odcinków. Widać było, że serial niskobudżetowy porównując do takiego Narcosa, ale sama historia ciekawa. Dałbym 6/10. No i teraz muszę coś nowego zacząć. Co polecicie? Takie klimaty jak w tych dwóch wymienionych serialach jak najbardziej mnie interesują. Zacząłem też w międzyczasie El Chapo, ale jakoś mi nie podeszło, przestałem oglądać po trzech odcinkach. Teraz zastanawiam się nad tytułami takimi jak: Peaky Blinders, Dom z papieru (dużo osób twierdzi że przereklamowany?). Co polecicie?

0

Dzisiaj nie ma tego złego co by nie wyszło na dobre

Chcę śmiać się z byle czego i chcę tylko dobrą korbę

Idę na rower, (na co?), idę na rower

Siedzę na polu i czasem siedzę na dworze

ide na rower, nie podbijac do mnie zeby mnie nie zarazic

0

@AnnaMarianna Nicole, Ariana, Lana, August, Nia i wiele innych

2

@michaleu W końcu wypowiedział się ktoś kto z pewnością zna się na rzeczy

1

@Filip_10 Każdy sprzęt można oddać bez podania przyczyny do 2 tygodni, tylko nie wiem czy akurat taki odpakowany, jakiś expert zaraz poradzi

1

@Colon O Ty ciulu, co mi zdjęcia robisz xd

0

Ale bym se tak wyszedł z kolegami na jakiegoś bilarda przy piwku czy coś, no nic trzeba czekać.

1

@Adriano99 Na apce fitatu wypełnisz taką jakby małą ankietę i Ci samo wyliczy ile potrzebujesz :)

0

@kubusnitecki Zajmij się wycinką drzew

0

1

@Striker Ej ja nie jestem dziadkiem mordo

0

Kurde to chyba w niedzielę Msze będą trwały po poł godziny od rana do wieczora, żeby każdy kto chce mogł wejść

0

@kubafcb102 Może jeszcze powinni wyroki dawać, każdemu 10 lat za jedno wyjście z domu

3

U mnie na mieście policja sie wozi i jak spotka grupkę małolatów to ich spisuje, to juz jest przesada xDDDD

1

@Lama20 Nie wiem xD

9

Mama kumpla pracuje w banku, kumpel mi mówi, że w banku hajsu brakuje bo ludzie przychodzą i po 30 tyś wybierają xD

1

@snake99 #nukeCHINA

0

@klemens100 U nas od dziś od 10 zamknęli

11

@Nano22 >student
>dżentelmen
pick one XD
student to co najwyżej dżentelmenel

23

Nie ma to jak mieć zajęcia o 8, o 9 się dowiedzieć, że zajęcia od 10 są odwołane na 2 tyg., i o tej 10 iść sobie wydupić browarka na miasteczku studenckim, piękna sprawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?