0

@Herato Zgada się, szkoda że z prawym się nie udało do dziś

0

@MESSIah16 Kupmy Ronaldo i dajmy mu opaskę od razu, lepszego kapitana nie będzie

0

@Grubson06 Czemu oni brawa biją xdd?

0

@sintesox Pisałem kilka miesięcy temu że jest przeciętny i najlepiej dla nas i dla niego by było żeby go sprzedać to mnie tu zjedli :D

2

@PatrychoO A ja za to chętnie kupię, tylko kasy trzeba :(

0

@LuisSalvano Ja mówię

1

0

Dobrze że się pozbywamy młodych jak Marlon Arthur, jeszcze bym nam średnia wieku spadła i co wtedy

2

Na prawdę ktoś jest w stanie uwierzyć że w trakcie jednego okienka wymienimy 10 lub więcej piłkarzy? Ja nie

1

@Witam Gola dla nas strzelil wiec chyba tak

0

@adasko1998 Xavi trener, drugi trener Puyol, to by bylo cos

2

@LuisSalvano Sprzedać go choćby trzeba było dopłacic

0

Kurde miałem nadzieję że po wczoraj może chociaż koszulki coś stanieją na stronie nike ale widzę że ciągle tyle samo ;/

0

@BarcaInfo Setien pewnie już poleciał do sklepu i kupił wagę po czym jeździ po domach zawodników i każdego z nich waży XD

1

@didzejos Dziwisz sie? Po 3 minutach gry pewnie przypomniały mu się koszmary z meczów z Romą i Live

0

@pluszek Widziałem na jednej stronie +18

1

@IronSanHybrid Gdyby nie jego koleżka to Barcelona by wczoraj przegrała 1:8 i nie strzeliła nawet gola więc xD

0

Ale bym już zobaczył taki pierwszy mecz presezonu

1

@Wittgenstein Gościu nie powinien zostawać i być rezerwowym, powinien zostać i być podstawowym zawodnikiem, wokół niego i Messiego powinno się zbudować skład

1

Specjalnie się obudziłem bo chciałem zobaczyć czy kiki jest dalej trenerem a Bartek dalej prezydentem, zawiodłem się

2

Pochettino zjadł kolację z Bartomeu? Na tą informację czekałem

0

@fracek13 Były Włochy Anglia Niemcy, teraz czas na Hiszpanię i porażkę z Sevillą 0-6

1

@BarcaInfo Niech nie wraca, a jeśli już to w innym klubie :)

0

Mam pytanie byczqi, gdzie kupię te nowe domowe/wyjazdowe trykoty Barcy? Na jakiej stronce i kiedy będą?

1

@koziar Bez podziału na kategorie wagowe to możesz zapytać o pięściarzy/zawodników MMA.

10

@Ramos9248 Mam pomysł, weź do kieszeni, jak trzeba będzie nosić to założysz, jak nie to nie.

2

No witam Panowie, to chyba mój pierwszy post od marca od początku korony w Polsce, co tam mnie ominęło, meczów to za bardzo nie oglądałem, ale skoro nakrycie pościeli wygrało Ligę to chyba nie straciłem za wiele

1

@SHIBA Jedno i drugie, byle zimne

0

@HansLanda Kurde chłopaki, nie pomagacie, jeden tak drugi inaczej ... :D Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie

0

@Kamil92 No właśnie coś kminie, musi mi oddać moją bluzę którą jej założyłem, bo było jej zimno, więc zaproponowałem mały wypadzik na rower, by mogła mi ją oddać, jak na razie się zgodziła, tylko jeszcze dokładnego terminu nie ustaliliśmy, a tak to typowa gadka szmatka pisanie, matura (bo pisała w tym roku), moje studia, itp itd :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?