0

@fart Nawet jeśli, to poniżej 60 nie ma opcji :D

3

Na tej stronce, gdy wejdzie się w zakładkę Barcelona i Pierwszy zespół i wejdzie się w Fatiego to jest info że chłopak ma 178 cm wzrostu i waży 55 kg xD no bez przesady gdyby on ważył 55 kg to by wyglądał jak przecinek, a tak nie jest

0

@barteq No ja pierwszy raz u nich zamawiałem i najprawdopodobniej ostatni, mimo że dostałem ze 2 kody rabatowe na następne zakupy

0

@Michael24 Dobra, zaraz wrzucę :D

0

No nareszcie, po tylu zawirowaniach i problemach w końcu dotarła do mnie koszuleczka prawidłowa. Zgodafc naprawiła swoje błędy, szkoda że sumarycznie jakieś 3 tygodnie musiałem dłużej czekać. :P

3

Mało mu pasuje ten numer

0

@Pilka_jest_okragla Zabrać Dembele "11" i dać Coutinho

1

@tomasz.s94 on to od lat coś musi zdementować xd

0

@TR3YWAY Gets better. After the information of the Catalan TV, FCB confirms that actually there is no agreement in place with Ajax yet (or Norwich)

0

Balague zdementował osiągnięcie porozumienia z Ajaxem ws Desta

8

@insp1re Komentarz idiotyczny i wiele mówi na temat "kibiców" na tej stronie

0

hahah ten gruby z yerba co siedzi xddd

0

Jak barcainfo mial na twitterze?

1

O to chodzi.
On jest trenerem i on ustala, kto pasuje do jego systemu a kto nie. Dość miękkich fajek na stanowisku trenera. Wielki plus dla niego.

5

@Azi Że podatek rolny można płacić u niego od poniedziałku do piątku w godzinach 9-12

9

Gamrot oficjalnie w UFC, to jest news

0

@don'T.R.I.P.e Haha blaszak na rowery już stoi, trzeba będzie się tylko pozbyć rowerów mamy czy brata i będzie miejsce :D

0

@pascioszek Nie wiem co to za maszyna, rower ojca sprowadzany z zagranicy, ale jeździ dobrze :D A teraz się rozglądam za typową szosówką

0

@David_Barca No to szacun :D

0

@Explode Dasz radę, tylko musisz pogodę łapać :)

0

@don'T.R.I.P.e Dziękuję, złapałem zajawkę, rozglądam się za nową maszyną i w 2021 lecimy jeszcze więcej :)

2

@MesQueUnClub96
@Tomo1989
to mój pierwszy sezon regularnej jazdy, w 2021 cel 1500-2000 km :D

13

Oby pogoda dopisała jeszcze we wrześniu, zostało mi niecałe 200 km i dobiję 1000 km na rowerze w te wakacje

0

@Michael24 No oby do 3 razy sztuka się sprawdziło :D

1

@lucca87 @Michael24 Dostałem odpowiedź, zaproponowali mi zwrot hajsu bądź wymianę na nową koszulkę tylko z innym nadrukiem bo Iniesty już nie mają, fakt że oderwałem metkę nie robi problemu, wybrałem nową koszulke z trojeczką i Pique, mam nadzieję że się postarają teraz i będzie git

0

@Michael24 W dodatku odciąłem już metkę, więc raczej nic z tego, ale napisałem do nich maila o ich super jakości nadruku, ciekawe co odpiszą o ile w ogóle odpiszą

0

@lucca87 Bardzo fajna :D

0

@Michael24 "Czas realizacji zamówienia do 6 dni roboczych.




Towar nie podlega zwrotowi/wymianie. Personalizacja wyłączona jest z rabatowania." Nie podlega zwrotowi/wymianie więc chyba nici z tego, chociaż może reklamować i by sie dalo

0

@lucca87 To jest koszulka przeceniona z 400 zł na 210zl, 210 zł plus 50zl personalizacja czyli 260zl
no ja tez jestem wkurzony, ale co zrobisz xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?