TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho Też nie mam :[
0
Dzisiaj środa i dzień chłopaka, to nie przypadek
Szkoda, że nie mam dziewczyny :(
15
Dest 2
Garcia 4
Depay 9
25 ktoś ze szkółki
0
@Jersi Żebyś się bulwersował
1
@Jersi Że drużyna z piątej ligi (okręgówki) bije drużynę ligę wyżej 6-0 do przerwy, to. Tak wiem że mają hajs i mają w składzie Peszkina Majewskiego i innych, którzy kiedyś grali wysoko
1
Ale ta wieczysta sobie robi wyniki :D Grają w ćwierćfinale Pucharu Polski PPN Kraków z czwartoligowcem i do przerwy prowadzą 6-0 :D
3
@Janiama Jeśli United oferuje te 50-60 mln euro to się nie zastanawiać i sprzedawać, jeszcze bilet lotniczy dokupić
1
Sprzedać tego Dembele póki oferują jakąś kase
2
@MESSIah16 Zarażać sie? już myslalem że to jakieś nowe przepisy jak się zarażac koronawirusem xd
2
@DonAndrzejos do 5tego października
1
@Kuubs21 Jakąś młodą "9", może Haaland
1
@DonMatteo901 Na Finlandię Peszki nie powołał? :
3
Wstałem, ten Dest dalej nie doleciał do Barcelony? Długo coś ten samolot od wczoraj leci
0
@kkbarca Hagrid z Harrego Pottera tier GOD
2
@Cariones O 15:30 moja B-klasowa drużynka ze wsi gra meczyk u siebie, to jest widowisko a nie jakieś Garrosy czy La Ligi
16
Ale bym se już oglądał ten meczyk o 21 w niedzielę
3
@jeyx77x Wague nie ma już w Barcelonie
1
@deyna2018 Ja mogę założyć instagrama i dołączyć do drużyny B'klasowej, będziesz mnie obserwował?
0
@barcelonaLM Właśnie zauważyłem.
10
@masq Nie jest na to odpowiedni moment, bo co, Ty tak uważasz? To tylko Twoje zdanie.
2
@pawel0304 Pique jest, zmiennika wystarczy
0
@eckov No tak, nie wiesz że numer daje +10 do skilla?
0
@Suzu Nie.
0
@tristan87 Tak.
2
Dembele z '11' a Cou z 14... przecież tą 11 będziemy widzieć raz na pół roku na boisku, Dembele to zasługuje co najwyżej na numer 24, a dla Filipka "11" powinna być tak jak w reprze Brazylii.
0
@patry295 W pustyni i w puszczy
1
Neymara, Suareza już z nami nie ma, za rok dwa pewnie Alba i Busi też odejdą, mam nadzieję że raz na zawsze Barcelona przestanie się kojarzyć z "aktorstwem" na boisku, koniec z symulkami i wymachiwaniem rękoma.
1
Czyli za rok Messi do Atletico ...
4
@mr_robot No jak by mi Suareza za darmo dali też bym tak mówił
0
@PatrychoO O proszę jak szybko zmienili :D