0

@Danny Gaucho Też nie mam :[

0

Dzisiaj środa i dzień chłopaka, to nie przypadek


Szkoda, że nie mam dziewczyny :(

15

Dest 2
Garcia 4
Depay 9
25 ktoś ze szkółki

0

@Jersi Żebyś się bulwersował

1

@Jersi Że drużyna z piątej ligi (okręgówki) bije drużynę ligę wyżej 6-0 do przerwy, to. Tak wiem że mają hajs i mają w składzie Peszkina Majewskiego i innych, którzy kiedyś grali wysoko

1

Ale ta wieczysta sobie robi wyniki :D Grają w ćwierćfinale Pucharu Polski PPN Kraków z czwartoligowcem i do przerwy prowadzą 6-0 :D

3

@Janiama Jeśli United oferuje te 50-60 mln euro to się nie zastanawiać i sprzedawać, jeszcze bilet lotniczy dokupić

1

Sprzedać tego Dembele póki oferują jakąś kase

2

@MESSIah16 Zarażać sie? już myslalem że to jakieś nowe przepisy jak się zarażac koronawirusem xd

2

@DonAndrzejos do 5tego października

1

@Kuubs21 Jakąś młodą "9", może Haaland

1

@DonMatteo901 Na Finlandię Peszki nie powołał? :

3

Wstałem, ten Dest dalej nie doleciał do Barcelony? Długo coś ten samolot od wczoraj leci

0

@kkbarca Hagrid z Harrego Pottera tier GOD

2

@Cariones O 15:30 moja B-klasowa drużynka ze wsi gra meczyk u siebie, to jest widowisko a nie jakieś Garrosy czy La Ligi

16

Ale bym se już oglądał ten meczyk o 21 w niedzielę

3

@jeyx77x Wague nie ma już w Barcelonie

1

@deyna2018 Ja mogę założyć instagrama i dołączyć do drużyny B'klasowej, będziesz mnie obserwował?

0

@barcelonaLM Właśnie zauważyłem.

10

@masq Nie jest na to odpowiedni moment, bo co, Ty tak uważasz? To tylko Twoje zdanie.

2

@pawel0304 Pique jest, zmiennika wystarczy

0

@eckov No tak, nie wiesz że numer daje +10 do skilla?

0

@Suzu Nie.



0

@tristan87 Tak.

2

Dembele z '11' a Cou z 14... przecież tą 11 będziemy widzieć raz na pół roku na boisku, Dembele to zasługuje co najwyżej na numer 24, a dla Filipka "11" powinna być tak jak w reprze Brazylii.

0

@patry295 W pustyni i w puszczy

1

Neymara, Suareza już z nami nie ma, za rok dwa pewnie Alba i Busi też odejdą, mam nadzieję że raz na zawsze Barcelona przestanie się kojarzyć z "aktorstwem" na boisku, koniec z symulkami i wymachiwaniem rękoma.

1

Czyli za rok Messi do Atletico ...

4

@mr_robot No jak by mi Suareza za darmo dali też bym tak mówił

0

@PatrychoO O proszę jak szybko zmienili :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?