TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY MVP 2020 roku, jak Kris Ronaldo, czuje sie zaszczycony
0
Witam, mam coś przy nicku ?
8
@Kluivert_P Chwalisz sie czy żalisz
0
@lukaszbrk Ja byłem jednym z nich, ale dzielnie równo stałem.
0
@Kapitan_SW Włączyła awaryjne, na pewno coś jej siadło
1
Mi band 5, powerbank 20 000 mAh i Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic, całkiem spoko, przydatne rzeczy dostałem, brat umie w prezenty.
1
@IronSanHybrid Kto robi sałatkę we wiadrze? xD
1
Jak czapka na Ernim leży?
0
@dawidor9 Dzięki :D
0
Siemanko, jako że mecz na eleven a nie C+ poratuje ktoś linkiem w jakiejs spoko jakości?
3
Jak nominacje są do 16 listopada to nikt nie zdążył.
Nie nominuje nikogo bo mi się nie chce.
14
A ja mam pytanie, trener zakazał mu strzelać z dystansu? Gość takie bramy ładował zza '16' w Liverpoolu, a u nas w tym sezonie to nawet nie podejmuje prób.
0
@SinMistico Nie
2
Ktoś tu pisał chrońcie przed długonogim no i go wywołał, slenderman za Pedriego xd
1
Mam wrażenie że de Jong się jakoś tak zrakitićiował ostatnio, chyba ktoś musiał Chorwata zastąpić i padło na Holendra
11
Dawać składy
,
1
Szkoda, że Marcin Najman wyrządza krzywdę swojej córce, za kilka - kilkanaście lat dziewczynka nie będzie miała życia.
2
@Joe_Pesci Powiedziałbym raczej, że nadal służą do grania, tylko teraz w czasie godzin lekcyjnych, kiedyś się grało po szkole, a teraz w czasie szkoły już :DD
0
@SuperPatsonFCB No trzeba przyznać, że widoki całkiem ok :D
0
Oglądał tu ktoś na Netflixie "Too Hot to Handle" ? Co sądzicie o tego rodzaju serialach?
6
@Artsssfc jeden sasin
0
@NaFazieHitman A co się stało, bo nie w temacie?
2
@Rewolucja123 No w defensywie Roberto to jest świetny, nie ma co
0
@NeroTFP Ja jestem tym jednym na czterech
2
Ktoś mi powie czemu Dest nie gra?
2
Pedri tak
Trincao nie
1
Barca info był 3 sekundy szybszy ale nice try
0
@Archie Aż dziw bierze, że to Niemiec.
1
@michal26 Niestety podpisał ...
0
@KrystianR Ja mam ten i daje radę
https://www.ceneo.pl/69071358