TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pt9 CapriNEW, obok AGH, ulica Chopina 33
10
@HypeR I Brajtłejt '10'
6
@amanter Jaki wystrzyżony, przystojny kawaler, pewnie panny sie oglondajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Tomo1989 Boniek top.
Top idiotów na twitterze
4
@kuz Jak dla mnie Pedri na nią zasługuje
1
@Survier Przecież te kurduple takiego Lindelofa i spółkę to rozjadą jak gnój po polu
2
@musli1989 "Wg mnie"
xD
2
@neymarjr_143 Nasser wie jak się kozami zajmować
1
@QuiqueSetien1958 To co, może ten Mansour by nam kupił Barce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@tobiasson92 Jeszcze Matheus Fernandes
7
Finał Ligi Mistrzów PSG - Barca, dogrywka, a po nich karne, w karnych 4-4, do piłki podchodzi Messi i nie trafia, pierwszy raz w życiu cieszyłbym się po niestrzelonym karnym Messiego. (oczywiście piątego karnego dla nas wykonuje Brajtłejt i strzela w samo okienko, Barca wygrywa LM).
2
Nie no moviemaker PSG umie w filmiki
1
@Gosciuu Dziadzia odklejony
0
@Qba2312 Ta 2-ga opcja
0
@pt9 Stadion nam wykupi zaraz na boisko treningowe PSG, a my będziemy grać na Mini Estadi z tych długów
0
Cóż, ten Erni Valverde troche już był to czas na nowy avatarek
4
@martin3131 Bartomeu za Tebasa szefem la Liga
0
@tomek8756 Łoo panie 9 dni to nie wiem, 2-3 żeby zobaczyć miasto to tak, ale 9?
6
Przynajmniej teraz nazwa Park Książąt ma jakiś sens, bo Messi to pierdzielony książe futbolu, nawet nie książe co król
0
@KapiFCB Jest potwierdzone?
17
@LuisSalvano A konto usuniesz czy nie masz honoru?
6
@VamosGirl Pierwszy numer Messiego w Barcy w seniorce
9
@BarcaInfo Policji tyle co pod domem Kaczyńskiego jak protesty były xDD
1
Ciekawe jak tam Messi śmiga po francusku xD
0
Pewnie im sie podoba styl Desta, Ta koszulka NBA kox
0
@PatrychoO No to dziwne, zobaczymy jak będzie, nie wiem też na ile ta strona z tym artykułem jest wiarygodna
0
@PatrychoO Gdzie jest taki zapis?
0
@PatrychoO Jakie przepisy mają nagiąć?
0
@trolownik W PSG ma amigosów, więc nic dziwnego
0
@LyFT Raczej badań medycznych na lotnisku nie bedzie xDD