0

Te obrady sejmu to jednak się fajnie ogląda, jakby oglądać walkę przedszkolaków o zabawkę, jest ubaw

1

@gumaz Że np. fajnie by było mieć dziewczyne

0

@Yoshi94 Nie ma treningów siłowych i wytrzymałościowych? Sztanga Busquets lubi to

6

Mój komentarz z wczoraj, gdy padła bramka dla Rayo: "Mam nadzieję, że przegramy ten mecz, a po nim Kuman zostanie zwolniony, na to się nie da patrzeć. Ligi i tak wygramy, do LM jest jeszcze czas się zakwalifikować."
Dziękuję, zostałem wysłuchany, teraz gorzej nie będzie.

3

Mam nadzieję, że przegramy ten mecz, a po nim Kuman zostanie zwolniony, na to się nie da patrzeć. Ligi i tak wygramy, do LM jest jeszcze czas się zakwalifikować.

0

licznik strat Cou bedzie dzis wysoki

0

Dawać Bombardiera na Nikole, był w narozniku Radcliffa bodajże, chłop się nie zmęczył w te 18s

0

Ma ktoś dzialajacy link do pudziana? padlo mi z strims.world

0

@kaamil1910 Haha czyli jednak Bińkowski

2

@karci0 Chyba w Fifie

1

@kaamil1910 A jak to było w końcu z tym koniem na kadrze?

2

Komentarz usunięty

1

@DaPidejpi A, to dobre jest

2

@Roni/VEB Tego akurat nie mogę dla ciebie zrobić, ale mogę dla ciebie zrobić coś innego.

1

W czym wam mogę pomóc chlopaki?

0

@wisnia1234 A na Legie polegli

0

@nammah Nie, nie mam :)

1

@Ojciec5tkidzieci A tam, może i bez rewelacji ale i bez wstydu, 15 kg więcej niż własna waga ciała to spoko wynik, tak sądzę :D

0

@Dojaar Solidny wynik, graty

1

Są tu jacyś amatorzy siłowni? Pochwalcie się swoim rekordem na klatę na ławie płaskiej, oczywiście podając też wagę i staż. U mnie przy wadze 68 kg rekord na raz wynosi 85 kg, jeszcze trochę brakuje do upragnionej stówki, no ale jak przybędzie kilka kg to i rekord pójdzie w górę :D

0

@Barca1992 Zaszczepieni stacjonarnie, niezaszczepieni zdalnie - głupszej rzeczy nie dałoby się wymyślić. :D

0

@Zoker Zgadzam się z tym, też wolę "normalność", jednak z doświadczenia z zeszłych semestrów wiem, że wykłady zdalne mają więcej plusów niż stacjonarne. Ćwiczenia, szczególnie na uczelni technicznej - wiadomo że tylko stacjonarnie mają sens. Nie chodzi mi o to, że płaczę i chcę mieć wszystko zdalne, ale raczej obserwuję tendencję i obstawiam że i tak jeszcze jakieś kolejne obostrzenia przed nami.

1

O, wczoraj 2100 przypadków, dzisiaj już 2600, ciekawe jak to się będzie toczyło w następnych dniach, ale w sumie mnie to nie dziwi, jako student mogę powiedzieć, że mam wszystkie zajęcia na uczelni, ćwiczenia po 20 osób w sali, wszyscy bez masek siedzimy, wykłady po 60-70 osób to samo a siedzimy w kupie, na korytarzach też nikt nie nosi. Aż się zdziwiłem że przypadków nie wywaliło już we wrześniu po powrocie dzieciaków do szkół.

1

@ZielonySzparag benzyne

0

Eric Garcia w pierwszym na Francję xD oby to nie przeważyło nad zwycięstwem Trójkolorowych

1

Kupiłem Facebook premium i problem zniknął, wszystko działa, polecam każdemu.

1

@Encore Ten Schick to kox, już na Euro to pokazał

8

@ZiX To niech se go wezma z powrotem w takim razie

0

@matirix20 Szeliga, Way of blonde, Krycha, Tańcula, Miłypan, Maksymalnie (remis był i zwrot), Ferrari, Dany Ferreri, Dubiel i Borys, tylko walki popo nie obstawiłem

0

@sonek Oj no nie wchodziłem wczoraj na LR, jakoś na spontanie wpłaciłem dyszkę i 3 kupony skleiłem, ale byłem dosyć pewny, że takie "underdogi" patrząc na kursy jak Szeliga, Miłypan czy Danny Ferreri wygrająi tak 10 walk na 10 trafiłem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?