0

@amanter No racja, szału nie ma u nas lepiej to wygląda, szczególnie gdy główkuje potężny Luuk

34

Potężny Luuk dziś hattrik

22

@Momals11 zupełnie inna pozycja, zupełny bezsens

3

W jego wieku Gavi pykał w pierwszym składzie, a tego do drugiej drużyny kupili...
Nie no żartuje, oby chłopak dał radę i za jakiś czas pokazał się w pierwszej drużynie

0

Jakieś doniesienia odnośnie Dumbele? Odejdzie w końcu, czy go za darmo oddamy w lecie?

0

Macie jakiś męski, sprawdzony antyperspirant pod pachy, który nie zostawia żadnych plam na podkoszulkach? Testowałem już kilka i zwykle to samo

0

@Popitek12 A dej pan spokój... wszystko razy dwa praktycznie

0

@kaamil1910 Zwykłe suple, białko, kreatyna, witaminy, przed treningiem cytrulina+kofeina. Nic zakazanego, jestem naturalem jak to się mówi. Nigdy żadnych sterydów nie brałem i brać nie zamierzam.

1

@GeneralXavi A mógłbym coś zjeść bo jestem na masie, ale nie ma co już się najadłem :D

0

@kaamil1910 3000 kcal, trenuje na siłce, oczywiście siłowo na ciężarach

0

Powrót do dietki od dziś zaliczony, pierwszy dzień cel kalorii wyrobiony i trening również, zobaczymy jak długo pociągnę :D

1

co to za pierdoła wchodzi xD

0

@damianex10 Pikej, teraz nie ma ale w przezłosci wkładal

0

@Murazor Dawaj czelendżyk razem ze mną :D

1

Zacząłem sobie z nowym rokiem zimne prysznice, czytałem że mają sporo plusów, ktoś tutaj praktykuje ? Jak wrażenia po jakimś dłuższym czasie

1

@MesQueUnClub96 No to spadek do 2 ligi

9

@Azacca nie

0

Mam nadzieję, że jeśli ten Morata przyjdzie to już w pierwszym meczu na Camp Nou zostanie solidnie wygwizdany

2

@DonAndrzejos Ja mam nadzieję, że to prawda i tego darmozjada już u nas nie zobaczymy. Ba, marzę o tym

1

@taris Vini jest 3 lata młodszy, dołączył do Realu rok później niż Dembele do Barcy, łapie dużo mniej kontuzji i ma dużo bardziej poukładane w głowie.
Słabe porównanie.

20

Każdy kto myśli bądź łudzi się, że Dembele "odpali" i będzie wiodącą postacią naszej Barcelony w przyszłych latach ma ujemne IQ. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

0

Jak widzicie nasze trio ofensywne mając dostępnych wszystkich zdrowych zawodników? Nie oglądałem Ferrana w City, na jakiej pozycji go Józek głownie wystawiał? Transfermarkt podaje, że jego główną pozycją jest prawy napad, jeśli tak, ja bym widział Ansu-Memphis-Torres. Na dumbele nie liczę bo i tak jest cienki i się połamie za 2 tyg.

2

@matirix20 Z Kasjo w 1 rundzie przez KO by przegrał

4

@Encore ta na pewno nie wierze Ci
a w dodatku to byly 2 slowa

0

Czy sprowadzenie Torresa wyklucza sprowadzenie Hohlanda? tak czy nie jednym slowem

1

@YeonWOW W dzisiejszych czasach nawet to już nic nie daje

0

@Worny Oglądają się, ale nie dlatego że są przystojni tylko dlatego że mają miliony na kontach i setki tysięcy na instagramach

3

@PawkoFCB Dziękuję, piękna sprawa

1

Wczoraj przy świątecznym stole dowiedziałem się, że pocałunek Posejdona to kiedy kupsko chlupnie wodą w dupsko, oraz że cygańskie koraliki to pozlepiane kałem włosy wyrastające z przerwy między pośladkami. Sam nie pozostałem dłużny i podzieliłem się wiedzą, że stolec królewski jest wtedy, gdy już przy pierwszym podtarciu papier toaletowy jest czysty. Kocham moją rodzinke

1

@PodkarpackiKibic Piję ze 2-3 dziennie w okresie jesienno-zimowym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?