23

@El dominatore Lekarze go nienawidzą znalazł jeden prosty sposób *ZOBACZ JAK*

0

@macio_944 Julka aka queenoftheblack czy jakoś tak

1

Co sądzicie o tej Julce co wczoraj na instagramie sobie gardło i ręce pocięła?

0

@gumaz Na La rambli mamy ekspertów w każdej dziedzinie, więc prosta sprawa, la rambla rozwija

34

Dziś są moje 23. urodziny, za tydzień mam obronę pracy inżynierskiej. Jest jak jest La ramblo, wypijcie za mnie zdrówko i za powodzenie, po łyczku choć.

1

W końcu gbur Narkun przegrał i oddaje pas
pięknie

4

@DLFCB Karm trolla dalej

0

Komentarz usunięty

2

@ranger3120 Nie za stary jesteś na takie zabawy kolego?

0

@WaFenPrG Zrobiłbym to co somsiad

1

@Momals11 Pora na piątą

0

Może teraz Ferran przejąć '11' czy już za późno i dopiero po sezonie?

0

Szkoda, że nie 11.

0

@CZaras Wiesz czemu tak się dzieje? Bo ludzie odchodzą od Kościoła, od wartości tradycyjnych, nie mają żadnego kręgosłupa moralnego.

0

@DonMatteo901 A ja chodzę, ale nikogo nie zmuszam i mnie nie dziwi.

1

@kkbarca To Romero dopiero co był tier 3 a już jest 1?

1

Może ktoś się interesuje i ogarnia, grało coś już pod wodzą siwego bajeranta? Jesli tak to jak mu idzie

2

O widzę że kolega niżej o samochodach to też spytam o opinię, jak sądzicie jest sens/da się kupić jakis sensowny wóz w przedziale 10-15k w AUTOMACIE? Jeśli tak to co propnujecie. Jeszcze nic nie kupuję, nawet kasy nie mam tak tylko teoretycznie na razie kminie :D

0

@Vebrol Oni nawet nie znają takiego słowa, więc nie możesz od nich tego wymagać

0

@amanter No racja, szału nie ma u nas lepiej to wygląda, szczególnie gdy główkuje potężny Luuk

34

Potężny Luuk dziś hattrik

22

@Momals11 zupełnie inna pozycja, zupełny bezsens

3

W jego wieku Gavi pykał w pierwszym składzie, a tego do drugiej drużyny kupili...
Nie no żartuje, oby chłopak dał radę i za jakiś czas pokazał się w pierwszej drużynie

0

Jakieś doniesienia odnośnie Dumbele? Odejdzie w końcu, czy go za darmo oddamy w lecie?

0

Macie jakiś męski, sprawdzony antyperspirant pod pachy, który nie zostawia żadnych plam na podkoszulkach? Testowałem już kilka i zwykle to samo

0

@Popitek12 A dej pan spokój... wszystko razy dwa praktycznie

0

@kaamil1910 Zwykłe suple, białko, kreatyna, witaminy, przed treningiem cytrulina+kofeina. Nic zakazanego, jestem naturalem jak to się mówi. Nigdy żadnych sterydów nie brałem i brać nie zamierzam.

1

@GeneralXavi A mógłbym coś zjeść bo jestem na masie, ale nie ma co już się najadłem :D

0

@kaamil1910 3000 kcal, trenuje na siłce, oczywiście siłowo na ciężarach

0

Powrót do dietki od dziś zaliczony, pierwszy dzień cel kalorii wyrobiony i trening również, zobaczymy jak długo pociągnę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?