TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
@El dominatore Lekarze go nienawidzą znalazł jeden prosty sposób *ZOBACZ JAK*
0
@macio_944 Julka aka queenoftheblack czy jakoś tak
1
Co sądzicie o tej Julce co wczoraj na instagramie sobie gardło i ręce pocięła?
0
@gumaz Na La rambli mamy ekspertów w każdej dziedzinie, więc prosta sprawa, la rambla rozwija
34
Dziś są moje 23. urodziny, za tydzień mam obronę pracy inżynierskiej. Jest jak jest La ramblo, wypijcie za mnie zdrówko i za powodzenie, po łyczku choć.
1
W końcu gbur Narkun przegrał i oddaje pas
pięknie
4
@DLFCB Karm trolla dalej
0
Komentarz usunięty
2
@ranger3120 Nie za stary jesteś na takie zabawy kolego?
0
@WaFenPrG Zrobiłbym to co somsiad
1
@Momals11 Pora na piątą
0
Może teraz Ferran przejąć '11' czy już za późno i dopiero po sezonie?
0
Szkoda, że nie 11.
0
@CZaras Wiesz czemu tak się dzieje? Bo ludzie odchodzą od Kościoła, od wartości tradycyjnych, nie mają żadnego kręgosłupa moralnego.
0
@DonMatteo901 A ja chodzę, ale nikogo nie zmuszam i mnie nie dziwi.
1
@kkbarca To Romero dopiero co był tier 3 a już jest 1?
1
Może ktoś się interesuje i ogarnia, grało coś już pod wodzą siwego bajeranta? Jesli tak to jak mu idzie
2
O widzę że kolega niżej o samochodach to też spytam o opinię, jak sądzicie jest sens/da się kupić jakis sensowny wóz w przedziale 10-15k w AUTOMACIE? Jeśli tak to co propnujecie. Jeszcze nic nie kupuję, nawet kasy nie mam tak tylko teoretycznie na razie kminie :D
0
@Vebrol Oni nawet nie znają takiego słowa, więc nie możesz od nich tego wymagać
0
@amanter No racja, szału nie ma u nas lepiej to wygląda, szczególnie gdy główkuje potężny Luuk
34
Potężny Luuk dziś hattrik
22
@Momals11 zupełnie inna pozycja, zupełny bezsens
3
W jego wieku Gavi pykał w pierwszym składzie, a tego do drugiej drużyny kupili...
Nie no żartuje, oby chłopak dał radę i za jakiś czas pokazał się w pierwszej drużynie
0
Jakieś doniesienia odnośnie Dumbele? Odejdzie w końcu, czy go za darmo oddamy w lecie?
0
Macie jakiś męski, sprawdzony antyperspirant pod pachy, który nie zostawia żadnych plam na podkoszulkach? Testowałem już kilka i zwykle to samo
0
@Popitek12 A dej pan spokój... wszystko razy dwa praktycznie
0
@kaamil1910 Zwykłe suple, białko, kreatyna, witaminy, przed treningiem cytrulina+kofeina. Nic zakazanego, jestem naturalem jak to się mówi. Nigdy żadnych sterydów nie brałem i brać nie zamierzam.
1
@GeneralXavi A mógłbym coś zjeść bo jestem na masie, ale nie ma co już się najadłem :D
0
@kaamil1910 3000 kcal, trenuje na siłce, oczywiście siłowo na ciężarach
0
Powrót do dietki od dziś zaliczony, pierwszy dzień cel kalorii wyrobiony i trening również, zobaczymy jak długo pociągnę :D