TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FC1899Barca W takim krajobrazie to nawet roz*ebać się jest fajnie samolotem
0
@Suzu Doić fr*jerów z hasu, doić, dadzą więcej
4
Nie ma to jak takie kanapeczki ze świeżą wędlinką, taką elegancką bez żadnego tłuszczu i z zielonym ogóreczkiem świeżym, niestety chlebek wczorajszy, bo dziś niedziela ale i tak jest lux
0
@Medium No powiem Ci szczerze, że to jedno wypiłem chyba w kilka minut, więc przez cały dzień to i bez problemu kilkanaście by się dało :D
2
Nie jestem raczej zwolennikiem "piw" 0%, ale spróbowałem przed chwilą LECHa free limonka z miętą i schłodzony muszę przyznać fajnie smakuje i wchodzi
0
@Deviler Chyba oczywiste że w PL będzie faworytem, bo rodak. U buków zagranicznych jest wielkim underdogiem, a wydaje się że walka 50/50
0
Czysto hipotetycznie, Lewy przychodzi, Depay zostaje, Barca każe oddać Depayowi "9", Depay sam oddaje, czy Lewy bierze inny numer, czy jak to widzicie
1
@matirix20 Około 6:30
4
@Joe_Pesci Zastanawiam się nad tym od dawna xD
0
Moja ósma sesja w życiu, ale tak ciężko jeszcze nie było, upał, brak motywacji i wgl, na razie na 5 zaliczeń/egzaminów zdałem całe 0. xD Uczyć się nie chce, skupić się nie da, żeby przeczytać 2 linijki tekstu. Najwyżej nie zostanę magistrem i zostanie sam inżynier :DD
0
@LionelM95 Pół trzeźwy jest po tym piwie jednym
0
@LionelM95 Lekcje zakończone, koniec roku szkolnego to trzeba się wyluzować, masz prawo
1
@xAdrianx Ale tylko plażowa
0
@Emhyr A kim ty jesteś, pracujesz w Bayernie?
11
@Kgorecki2500 W wielu krajach na całym świecie miliony Chrześcijan jest mordowanych za to, że są Chrześcijanami. Jak tak dalej pójdzie, a nasz kraj będzie się "rozwijał" w lewackim kierunku to za X lat do mordów będzie dochodziło też w Polsce. A ta akcja z tym zbieraniem podpisów to jakiś pic na wodę i nie ma nic wspólnego z tym co napisałem, żeby miało w jakikolwiek sposób to pomóc. Tu trzeba inaczej przeciwdziałać.
9
@Sulimo To zdjęcie robiłeś tym piekarnikiem w którym to piekłeś?
3
@MrPGG To przez kolor skóry, Niemce mają to w genach
8
Coraz bardziej zaczynam się bać, że Dembele zostanie w Barcelonie. Już tyle czasu minęło, a on dalej tu jest. Niech już odejdzie pazerniak na kase i szklanka i będzie spokój.
1
@AmigoBlancos Gra hajto? edit/ a dobra mial wtedy 6 lat, pewnie juz cwiczyl przejezdzanie bab na pasach ale na rowerze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@AlbertBenaiges Wg mnie 5-6 na spokojnie, 10 już troche sporo. Zależy też ile Ty masz i ile ona ma jak zaczynacie. Jeśli ty masz 24 a ona 17 to będzie to się z początku wydawało dziwne, ale miną ze 2-3 lata i minie. Jesli zaś Ty masz z 28 a ona np 22 to już wygląda na zupełnie normalne. Taka moja opinia/obserwacja
8
@Deviler Czesiu boi się trudnych tematów z przeszłości? Hmm
0
@Roni/VEB Nie ma czegos takiego, że powinien. Cały czas był z góry, kontrolował, Tybori nie miał co zrobić. W KSW de Fries też ma taką taktykę, że się kładzie i kontroluje i wygrywał od wielu lat i ma pas i nikt nie ma szansy mu go odebrać. To jest MMA.
3
@Roni/VEB Problemy miał? Oglądnij walkę raz jeszcze, pełna kontrola od początku do końca
0
@Survier Akurat Arab trenuje parter z 10 lat więc Denisa by rozłożył w nim w 1 min
3
@krajana Trzeba podziękować Deniskowi, w końcu on sobie wybrał MMA, w K1 w drugiej rundzie by było po walce, Diego by wygrał przez TKO
6
Dowódna to że to powinno być tylko i wyłacznie w K1
0
Prokurator szeliga w narożniku jedynie xD
2
@urbipl Bardzo dobrze się stało za te słowa o Ukrainie
1
@Kondziubarca Oni są wszystkiego pewni tylko brakuje finalizacji tych pewnych transferów