TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
37
Ale by teraz mundial siedział we wakacje, upał zimne piwko i mecze to kurła musieli odwalić jakiś listopad u arabów...
0
Komentarz z meczyków: Gardzę typem. Deklarował rok temu w lipcu , ze kibice mają być spokojni, bo nigdzie sie nie wybiera, kwestia czasu jak podpisze kontrakt.Na początku chciał tam chyba 4mln, jak mu dali, to chciał 5, pozniej 6 itd, az w koncu Milan stwierdził, że podbija wynagrodzenie , bo i tak pójdzie gdzie indziej. Nie wiem ile dostanie w Barcie, choc przypuszczam, że mniej.
Jak milan chciał go pogonić w styczniu, to powiedział, ze zostaje.
Zwykły smieć, bez honoru, tak jak Calhanoglu, czy Donnaruma.
Jest to prawda? Nie śledziłem nigdy Milanu ani włoskiej, chodzi o Kessiego ofc
1
@Kgorecki2500 Po bokach nie jest już tak kolorowo
4
@aleksandrowielki Przecież Azpilicueta nie przyjdzie za darmo, ma rok kontraktu
3
@doc Dobra dogadajmy się, 200 zł i jako premia ten bezcenny argentyński kaktus.
0
Na meczykach napisali, że Kessie podpisał kontrakt do 2028 xD
5
@tristan87 Pójdzie se pierd*lnąć whishy bo co mu pozostanie
5
Na treningu pojawił się dziś też Thierry Henry
https://pbs.twimg.com/media/FWz5zgNXoAImbK9?format=jpg&name=large
13
@Cule1234 Do 21 miał dać odpowiedź ale gra w fortnajta i zapomniał
0
Bardzo ciekawy artykuł, wywiad z byłym GROMowcem szkolącym ukraińskie wojsko, polecam lekturkę
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/zolnierz-grom-u-szkoli-ukraincow-z-niektorymi-widze-sie-po-raz-ostatni/cjy6ghw,79cfc278
1
@shahman Fakt zapomniałem, do usunięcia też
1
@don'T.R.I.P.e Ja się tym interesuje dlatego napisałem
8
Redakcja proszę usunąć z zakładki Pierwszy zespół Luuka i Adamę, w końcu już odeszli.
0
@matirix20 Tego on sam pewnie nie wie
0
@sergio5 Ile dostanę podwyżki?
Będziesz zarabiał milion mniej od Araujo
Ok zgadzam się
2
A Lewy jutro będzie?
0
@Kondziubarca Raphinia na prawej stronie na boisku a Dembele na prawej flance (prawej sali w szpitalu)
0
Są tu jacyś brodacze? Jeśli tak to podeślijcie swoje trymery jakich używacie, jeśli nie macie czasu/hajsu/chęci lecieć do barbera i sami w domu się przycinacie. Sam wczoraj kupiłem już drugą maszynkę, pierwsza nie do końca się sprawdzała plus miała możliwość cięcia na max 5 mm co było dla mnie za mało.
0
@Uukasz_93 W Kijowie też tak jest, właśnie nie wiem czemu
0
@Hubsao A skąd wiesz co będzie za rok? Może w tym sezonie będzie grał jak z nut i za rok będzie warty 120 mln ale nikomu nie przejdzie przez głowę go sprzedawać? Widzę, że przyszłość przewidujesz i wiesz co będzie
0
Komentarz usunięty
0
@Jon_Snow No u mnie jest podobnie, dlatego nie narzekam :D
4
@PatrychoO Żyję na wsi całe swoje życie czyt. 23 lata i jakoś mi tu dobrze, mieszkałem w Krakowie przez 1,5 roku przy okazji studiów, ale jakoś mnie nie ciągnie z powrotem (1,5 roku bo potem nadeszła pandemia, a potem jak wróciłem na uczelnię to zacząłem dojeżdżać do Krakowa na zajęcia)
17
Wiochę obok dostali nowy wóz strażacki i zrobili z tej okazji jakiś festyn, teraz przy otwartym oknie słucham sobie ale ale aleksandra i inne tego typu hity
Piękne życie
0
@Kondziubarca Szkoda, kolejny rok będzie mnie musiał wkurzać na każdym kroku
2
Kiedy jakieś OJO bo już nudno jest, tylko mi nie mówcie o Kessim i Christensenie, OJO ma być z Lewym czy Raphinhą, albo najlepiej z Bernardo.
5
@FC1899Barca To se zamów kto Ci broni, bierzesz personalizację numer wybierasz i napis
0
@Emhyr Teoretycznie
0
@Emhyr Jak można przedłużyć kontrakt skoro go nie ma?