5

@FC1899Barca To se zamów kto Ci broni, bierzesz personalizację numer wybierasz i napis

0

@Emhyr Teoretycznie

0

@Emhyr Jak można przedłużyć kontrakt skoro go nie ma?

1

Jakieś OJO? Bo mi się stronka ładowała z 5 sekund :DD

0

@Kondziubarca Ja mogę Cię wyjaśnić a nie zdementować

2

A co tam u naszego przyjaciela "Balague zdementował" ? Przerzucił się z futbolu na jakąś inną dziedzinę czy co? Brakuje mi tych dementacji

3

@masq Ja bym chciał, lekko Dembele faulujesz i już schodzi z kontuzją

0

@tristan87 No gdyby w Polsce takie metody stosowano to szybko by się okazało, że żadnych osób LGBT tu nie ma

8

@Medium Jedyna akcja za co mogę ich szanować

0

@jacobFCB Na podstawie tego, że jest burakiem spóźniającym się na treningi, grającym w fortnajta do późna, nie potrafiącym dbać o siebie, dalej wymieniać?

0

@szkutnik91 Nie znam hiszpańskiego

2

@Mns21 Żeby Alba miał zmiennika, nadaje się też na wahadło, umie strzelić bramkę.
Mam nadzieję, że pomogłem

8

@Messibestplayerintheworld Ciekawie będzie jak Pique będzie z Shakirą na koszulce latał xd

2

@szkutnik91 Oby fejk i został

17

@Xxxbarca4ever To był sarkazm mistrzu ...

0

@Kondziubarca Oho, już mu palma odbija, plaża, imprezy dupeczki, typowy Brazol, pewnie z Neymarem i Arthurem Melo będą lecieć w melo co tydzień ...

1

No powiem wam, że pogoda oporna. Wsiadłem na rower, zrobiłem jedynie 36 km, zwykle poniżej 50 nie schodzę, ale i tak ciężej jak przy 22 stopniach większą trase. Ale i tak cieszy, lepiej tyle niż na dupie cały dzień siedzieć. Cały zlany jestem, ale satysfakcja jest.

0

@PatrykBarca Jakbym miał to bym postawił

1

Nie będzie Lewandowskiego

Jak sie sprawdzi to będe gadał, że mam lepsze info niż Romero i Romano

0

@Gwyn Mój do słońca będzie dziś pokazywał z 60, ale zawsze świrował xd

0

@TaKeSe Tak, weź np. pobierz ten plik i wyślij przez maila.

0

Ja myślę, że nawet ta pogoda to wina pisu

4

@KrychaFCB Taka kasjerka była hot?

5

Ale piękny dzień wiedząc, że pewien czarnoskóry nie jest już naszym piłkarzem

3

@Sensible Już za połowę lipca na zaś mam zrobione

0

@Majkel34 Tylko tam po lewej to ci czarni Francuzi powinni być

0

@Nazio87 Metr siedemdziesiąt sześć, 58 kg wg google

3

@FCBparasiempre Na kiepa przyszedł po prostu

16

@Deviler Sory jednak nie da się go zarejestrować, elo

2

Może i jakiś plus tych upałów jest, człowiek się przyzwyczai troszku i jak pojedzie na wakacje do Chorwacji czy jakiejś Grecji/Portugalii to już mu nie będzie tak ciężko to znosić :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?