TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@FC1899Barca To se zamów kto Ci broni, bierzesz personalizację numer wybierasz i napis
0
@Emhyr Teoretycznie
0
@Emhyr Jak można przedłużyć kontrakt skoro go nie ma?
1
Jakieś OJO? Bo mi się stronka ładowała z 5 sekund :DD
0
@Kondziubarca Ja mogę Cię wyjaśnić a nie zdementować
2
A co tam u naszego przyjaciela "Balague zdementował" ? Przerzucił się z futbolu na jakąś inną dziedzinę czy co? Brakuje mi tych dementacji
3
@masq Ja bym chciał, lekko Dembele faulujesz i już schodzi z kontuzją
0
@tristan87 No gdyby w Polsce takie metody stosowano to szybko by się okazało, że żadnych osób LGBT tu nie ma
8
@Medium Jedyna akcja za co mogę ich szanować
0
@jacobFCB Na podstawie tego, że jest burakiem spóźniającym się na treningi, grającym w fortnajta do późna, nie potrafiącym dbać o siebie, dalej wymieniać?
0
@szkutnik91 Nie znam hiszpańskiego
2
@Mns21 Żeby Alba miał zmiennika, nadaje się też na wahadło, umie strzelić bramkę.
Mam nadzieję, że pomogłem
8
@Messibestplayerintheworld Ciekawie będzie jak Pique będzie z Shakirą na koszulce latał xd
2
@szkutnik91 Oby fejk i został
17
@Xxxbarca4ever To był sarkazm mistrzu ...
0
@Kondziubarca Oho, już mu palma odbija, plaża, imprezy dupeczki, typowy Brazol, pewnie z Neymarem i Arthurem Melo będą lecieć w melo co tydzień ...
1
No powiem wam, że pogoda oporna. Wsiadłem na rower, zrobiłem jedynie 36 km, zwykle poniżej 50 nie schodzę, ale i tak ciężej jak przy 22 stopniach większą trase. Ale i tak cieszy, lepiej tyle niż na dupie cały dzień siedzieć. Cały zlany jestem, ale satysfakcja jest.
0
@PatrykBarca Jakbym miał to bym postawił
1
Nie będzie Lewandowskiego
Jak sie sprawdzi to będe gadał, że mam lepsze info niż Romero i Romano
0
@Gwyn Mój do słońca będzie dziś pokazywał z 60, ale zawsze świrował xd
0
@TaKeSe Tak, weź np. pobierz ten plik i wyślij przez maila.
0
Ja myślę, że nawet ta pogoda to wina pisu
4
@KrychaFCB Taka kasjerka była hot?
5
Ale piękny dzień wiedząc, że pewien czarnoskóry nie jest już naszym piłkarzem
3
@Sensible Już za połowę lipca na zaś mam zrobione
0
@Majkel34 Tylko tam po lewej to ci czarni Francuzi powinni być
0
@Nazio87 Metr siedemdziesiąt sześć, 58 kg wg google
3
@FCBparasiempre Na kiepa przyszedł po prostu
16
@Deviler Sory jednak nie da się go zarejestrować, elo
2
Może i jakiś plus tych upałów jest, człowiek się przyzwyczai troszku i jak pojedzie na wakacje do Chorwacji czy jakiejś Grecji/Portugalii to już mu nie będzie tak ciężko to znosić :D