TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O 10 Bayern miał trening, Lewy trenował?
0
Co się stało z Kurzawą, że jest na wylocie w PSG? Gość w prime był mega kozakiem na LO, może by tak jego zamiast Alonso
4
@QuaReL Kpiną będzie 72 mln za Brazola, 50 mln za Lewego to będzie lekkie przepłacenie
1
@Cule1234 Ok to czekam, bo miałem iść spać zaraz
1
@Robert1603 Lewy więcej goli strzela.
1
@fcbarcafan19 Dupcia Lipa
4
@Robert1603 Ale Lewy jest lepszy od Mane
5
One kiss is all it takes
Fallin' in love with me
Possibilities
I look like all you need
2
@ranger3120 To chyba do Generała chciałeś odpowiedzieć, ale jak już do mnie napisałeś to też napiszę :D U mnie w sezonie letnim jakoś 3x w tyg siłka + 2-3x w tyg. rower ~50 km, w zimie czy jesieni bez roweru
0
@Sysia11 Tak wiem, że nie ma szans na to by gość grał tak jak na gracza kosztującego 75 mln przystało, o to chodzi - cena zdecydowanie za duża, rozumiesz?
0
@lucca87 Porównuj 17 - letniego Gaviego do chłopa 25 lat xDD
0
@GeneralXavi Ja biorę jedną dużą tabletkę witamin i minerałów zawierającą koło 20 tych wszystkich składników, w jednej jest 180 mg magnezu, ale dzienna dawka to dwie tabletki więc teoretycznie można brać nawet 320 mg
edit/ 360 ofc xD
0
Serio to już lepiej by było dać te 60 od razu Bayernowi i niech Lewy ładuje przez 3 lata bramki niż 70 za brazola który strzeli 5 bramek i będzie miał 7 asyst przez cały sezon a wkład w grę będzie mizerny
0
@KarwanLaMasia Choćby za darmo oddać, przynajmniej na pensji oszczędzimy xD
0
@pacior95 Josep Maria Bartomeu
mówi Ci to coś?
8
@Marcelinho99 Zapłacenie za niego tyle jest samo w sobie niewypałem
0
@Foro Tyle to nie, ale dobre liczby plus świetna gra
0
@Hubsao Dokładnie tak
0
@Lionel_Messi10 Żeby za taką sumę okazał się wypałem, to musiałby strzelić z 20 bramek i dołożył drugie tyle asyst, chcesz się założyć że takich liczb miał nie będzie?
0
Przypominam, że jutro Lewy się stawia na treningu Bayernu, już to widzę jak koledzy z drużyny na niego patrzą i trenerzy, wiedząc że nie chce tu być i dalej z nimi grać/trenować hehe
2
@Culer_1906 Jakąś wymówkę musieli znaleźć, w rzeczywistości grał w Fortnajta do późna i śpi jeszcze
0
@Lionel_Messi10 No czyli dołączył ostatniego sezonu, a tak jest napisane po angielsku, czyż nie?
1
@leomessi1710 Chodziło mi o to, że nasi kopacze nie są w stanie zagwarantować poziomu finalistów MŚ (jakby jakimś cudem sie tam dostali to chyba tylko przez farta i błędy przeciwników), finał MŚ to ma być uczta dla oka a nie kopanina, dlatego zarówno w finale wymarzonym jak i realnym bym ich nie widział
0
@Kondziubarca Auba ?
0
@adi7adi8 Jeśli chciałbyś naszych kopaczy zobaczyć w finale MŚ to współczuje xd
3
Wymarzony finał Mundialu 2022? (tylko nie żartujcie z Polską pls)
Argentyna - Hiszpania bym zobaczył
7
"Madryt, La Manga, dziś Hiszpania wczoraj Praga" x10 ~ Josef Bratan
"Mówi, że jest słodki jak ananas, bierze go do buzi jak banana" ~ Alberto
Nie no ci dwaj to prawdziwi mistrzowie pióra, poeci naszych czasów, wielkie persony
0
@Cotutajsiedzieje A w jakim wieku jesteś? Bo jeśli do 26 roku bodajże to możesz założyć konto dla młodych, ja mam konto w PKO BP
0
@Cotutajsiedzieje Nic nie płacę
0
@Essos Żuberka to z kolegami ze studiów na miasteczku studenckim chamskiego jak najbardziej, w domu jakieś sikacze stoją, bo siostra kupiła czy ktoś to można na wieczór do netflixa spróbować te siki weroniki