2

https://x.com/mrs__honey/status/1545540425250996227

Ciekawe czy tatusiowi się pochwaliła i czy jest dumny z córci, w jaki sposób zamierza zarabiać na życie

0

@tbas To nadal niewiele dobrego

0

Szkoda, że podpisujemy szklankę i niezbyt rozgarniętego życiowo piłkarzyka, a ludzie się jeszcze z tego cieszą. Podpisujemy go tylko dlatego, że żaden klub go nie chciał. Odpowiedzcie sobie dlaczego. Owszem wydaliśmy kupę siana, ale zamiast już pozbyć się raz na zawsze i zapomnieć, wchodzimy znowu do tej samej rzeki. A w trakcie sezonu znowu zaczną się narzekania i te same problemy co wcześniej, może wtedy przejrzycie na oczy.

1

@ranger3120 Nie, firma robiąca silniki elektryczne, dział inżynierii produkcji

0

@Katalończyk 99 No tak się mówi, że pierwszą wypłatę sie powinno przewalić, za miesiąc zobaczę jak z tym będzie faktycznie :D

0

No panowie muszę się pochwalić, dostałem pierwszą w życiu robotę, nie jakaś praktyka studencka za darmo jak wcześniej czy wakacyjna praca w hurtowni, umowa o pracę, pełny etat, za miesiąc stawiam wódeczkę na la bambli

14

@Firestone PUĆ też miał wakacje a pierwszego dnia już zasuwał. Maszyna

29

@Messibestplayerintheworld Pewnie samoloty przylatują i odlatują

24

No i to jest klasa. Jest w klubie swojego życia, ale wie że za wiele nie pogra to chcąc się rozwijać chce iść na wypożyczenie, żeby regularnie grać i tu kiedyś wrócić jeszcze lepszym. A nie jak jakieś Nazara duńskie co usadziły się na stołku i w dupie mają, byleby kasa była i fajny klub, grać przecież nie trzeba.

2

@don'T.R.I.P.e Czytałem napis na koszuli Prada

1

Ale Laporta ma bebech XD

1

@Striker Przynajmniej może wejść na boisko. Dembele ze szpitala nie wejdzie

17

@Kondziubarca Bardzo zły wybór.
Jeden gra w piłkę, drugi leży w szpitalu 3/4 sezonu.

3

@pt9 Miałem tą koszule co na dzi$kach byłem

24

mój stary miał nową kobiete i mówił mi że jest w porządku

0

@Compadre Dziękuję, świetnie te mu to przekażesz, niech się nie podlizuje.

0

@Cwaniak4 Nie mam :D

2

@Messibestplayerintheworld Bez przesady ale nazywanie Xaviego wspaniałym trenerem nie jest jeszcze właściwe, to że u araba wygrał ligę o niczym nie świadczy, dopiero w Europie może udowodnić czy jest świetnym trenerem.

0

@Ruchks Zawsze to jakieś pocieszenie, dzięki xD No z brwią to by było już za grubo

1

@tomek8756 Ci z CKE chyba należą do tych 31%

0

@Arno Niby niewiele ale dla mnie to była duża różnica xD

1

@Vebrol No chodzi o to, że pewność pod względem wyglądu, po prostu dobrze się czułem w zaroście, lepiej niż bez, dużo lepiej

7

Ja pier*ole, zamówiłem nowy trymer do zarostu, chciałem przetestować, ustawiłem długość na maksymalną czyli 10 mm, jednak źle nałożyłem nakładkę, przejechałem po żuchwie i praktycznie do 0 ... xD No i musiałem się zgolić na 0, znowu wyglądam jak dzieciak lat 15, każdy mi powtarzał, że w zaroście mi dobrze itp. teraz moja pewność siebie spadła z poziomu niskiego do zera xd No i żeby nie było nie mam aż takiego dobrego gęstego zarostu szybko rosnącego, zapuszczałem od listopada przycinając go, ponad pół roku... i weź tu teraz czekaj znowu tyle
Niefajny dzień dla mnie możecie mnie dobić jakim jestem debilem

2

@Messibestplayerintheworld Sebę Kota powinien zatrudnić Xavi

0

Trafnie ktoś zauważył, plota o zainteresowaniu Ronaldo Barcy ma jedynie wkurzyć Bayern, który podobno o niego zabiega, Lewy do Barcy Ronaldo do Bayernu i cacy

0

Na notatniku nawet el fujarek newsa o Ronaldo do Barcy nagryzmolił xD

0

@patrykzmc2000 DARIO AS se beke kręci

19

CR7 is coming
znaki

0

@Mroziu W finale LM wszedł z ławki

0

Powiem Wam, że te informacje na temat Christensena, który rzekomo próbuje unikać ważnych meczów są mega niepokojące. Gościowi podobno siada psycha i wymyśla problemy z brzuchem, latanie do kibla itp. żeby nie grać w wielkich meczach. Jeśli to faktycznie prawda to lipa, przecież w Barcelonie jest wiele meczów o dużą stawkę, El Clasico, LM, Athletico itp. Niby nikt nie spodziewa się go jako gracza 1 składu, ale zawsze może tak się stać, że będzie kontuzja i Andreas wyjdzie w pierwszym składzie, a jeśli gość już przed meczem sra w gacie to jest lipa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?