TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HarveySpecter Ale są tylko 54 minuty xd
1
Jak myślicie ile bramek strzeli Lewy w meczu z Rayo? Ja stawiam 2
4
@HarveySpecter Dla mnie chyba finał LM na United 3-1, dopiero zaczynałem być takim świadomym kibicem no i to był taki mecz który pamiętam i mi się podobał, później 6-1.
1
@Zip Sławek Mentzen czy to ty?
2
Młody Muran na Tańculę w oktagonie 3x3 min. w MMA, a potem jeśli będzie zdolny to na starego Murana w klatce rzymskiej z łokciami, no i to jest freak fight, będzie ciekawie xD
0
@kacperekjjdd Tak o 23:30 się zaczyna, dziś trenujemy po ciemku i z zawiązanymi oczami
12
@BarcaKings965212 To smutne masz życie jak masz takie hobby
0
@Emhyr Nie mów hop xd
0
@Joe_Pesci A no racja bo tam jest max 10 liter, no to trzeba czekać na oficjalke i az trafi koszulka na sklep
0
@krissu8 Na oficjalnej stronie Barcelony?
0
Chyba mnie Centaurus dopadł, gardło mnie boli 3ci dzień i kaszle
5
No to Xavi zostanie zweryfikowany w tym sezonie, jak nie będzie trypletu takim składem to out i dawać Kloppa.
1
@DLFCB Zgadzam się, u mnie sytuacja dziś wygląda tak samo
0
Depay out musi zrobić i to szybko bo tak to nie bedzie koszuleczek Lewego z 9 jeszcze
1
@Deviler W takim razie gdzie indziej usunal albo z powrotem dodal xd
6
Pedri i Gavi to mogliby być synowie Lewego a teraz będą mu patelnie wystawiać
0
@xVENUMx Opis na ig już dawno usunął
1
@Pawel13sz milion pienscet sto dziewiencset
1
@Kamiloza91 Wgranie ligi i LM i PK
0
Co ten psychol śpiewa XDDDDD
0
@Barca1922 Na transfermarkt ma obok flagi Bośni flagę niemiecką więc tak napisałem xD
9
*Wbijają Alemany i Lapcio*
Salihamidzić: "W czym wam mogę pomóc chłopaki?"
Alemany: "W sprzedaniu nam Lewego"
Salihamidzić: "A, to dobre jest"
*Lapcio wali niemca z bebecha*
0
Czemu ten Raphinha nie wziął/ nie dali mu numeru 11 od razu? I tak ostatecznie będzie z tym numerem biegał, bo niby z jakim, pod napastnika skrzydłowego idealny numer
1
@klopx No to by się zgadzało wszystko
1
Teraz zauważyłem, że Raphinha ma taką sama marynarkę jaką miałem na studniówce xD
4
Lapcio GAPIE CI SIE NA BEBECH
1
Biedny Raphinha, każdy ma go w dupie bo tylko Lewy i Lewy xD
28
Mój stary mówi to pewnie o niego chodzi
0
Alemany i Lapcio dopinają transfer Lewego i Kunde, dlatego Raphinha się przedłuża, wyjdą na prezentacje i ogłoszą oba transfery
#tak bedzie
0
@Destroyer_of_Worlds W szpitalu w Barcelonie