0

@HarveySpecter Ale są tylko 54 minuty xd

1

Jak myślicie ile bramek strzeli Lewy w meczu z Rayo? Ja stawiam 2

4

@HarveySpecter Dla mnie chyba finał LM na United 3-1, dopiero zaczynałem być takim świadomym kibicem no i to był taki mecz który pamiętam i mi się podobał, później 6-1.

1

@Zip Sławek Mentzen czy to ty?

2

Młody Muran na Tańculę w oktagonie 3x3 min. w MMA, a potem jeśli będzie zdolny to na starego Murana w klatce rzymskiej z łokciami, no i to jest freak fight, będzie ciekawie xD

0

@kacperekjjdd Tak o 23:30 się zaczyna, dziś trenujemy po ciemku i z zawiązanymi oczami

12

@BarcaKings965212 To smutne masz życie jak masz takie hobby

0

@Emhyr Nie mów hop xd

0

@Joe_Pesci A no racja bo tam jest max 10 liter, no to trzeba czekać na oficjalke i az trafi koszulka na sklep

0

@krissu8 Na oficjalnej stronie Barcelony?

0

Chyba mnie Centaurus dopadł, gardło mnie boli 3ci dzień i kaszle

5

No to Xavi zostanie zweryfikowany w tym sezonie, jak nie będzie trypletu takim składem to out i dawać Kloppa.

1

@DLFCB Zgadzam się, u mnie sytuacja dziś wygląda tak samo

0

Depay out musi zrobić i to szybko bo tak to nie bedzie koszuleczek Lewego z 9 jeszcze

1

@Deviler W takim razie gdzie indziej usunal albo z powrotem dodal xd

6

Pedri i Gavi to mogliby być synowie Lewego a teraz będą mu patelnie wystawiać

0

@xVENUMx Opis na ig już dawno usunął

1

@Pawel13sz milion pienscet sto dziewiencset

1

@Kamiloza91 Wgranie ligi i LM i PK

0

Co ten psychol śpiewa XDDDDD

0

@Barca1922 Na transfermarkt ma obok flagi Bośni flagę niemiecką więc tak napisałem xD

9

*Wbijają Alemany i Lapcio*
Salihamidzić: "W czym wam mogę pomóc chłopaki?"
Alemany: "W sprzedaniu nam Lewego"
Salihamidzić: "A, to dobre jest"
*Lapcio wali niemca z bebecha*

0

Czemu ten Raphinha nie wziął/ nie dali mu numeru 11 od razu? I tak ostatecznie będzie z tym numerem biegał, bo niby z jakim, pod napastnika skrzydłowego idealny numer

1

@klopx No to by się zgadzało wszystko

1

Teraz zauważyłem, że Raphinha ma taką sama marynarkę jaką miałem na studniówce xD

4

Lapcio GAPIE CI SIE NA BEBECH

1

Biedny Raphinha, każdy ma go w dupie bo tylko Lewy i Lewy xD

28

Mój stary mówi to pewnie o niego chodzi

0

Alemany i Lapcio dopinają transfer Lewego i Kunde, dlatego Raphinha się przedłuża, wyjdą na prezentacje i ogłoszą oba transfery
#tak bedzie

0

@Destroyer_of_Worlds W szpitalu w Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?