TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Nie, ale boki obrony to powinien być priorytet od początku okienka a nie kolejny ŚO jeszcze za taką kasę, drugi Lenglet.
0
@JimMorrisonFCB I nadal nie ma zmiennika, nice try
0
Wszyscy tylko: dawać Kounde bla bla kolejny napastnik bla bla.
A na LO mamy dziadka Albę bez zmiennika, a na PO średnio ogarniającego Desta bez zmiennika (Roberto nie liczę bo to odpad). Zobaczcie ile bramek w ostatnich latach traciliśmy przez boki obrony.
1
@taris Nikogo, Pique, Eric, Christensen, Araujo i od biedy Azpilicueta wystarczą, nie ma co przepłacać tyle kasy za gościa, który może być drugim Lengletem
0
@TR3YWAY I tak go nie chciałem, za dużo za niego
0
Chelsea’s £55m bid for Jules Koundé was submitted during the afternoon and it’s still discussed with Sevilla on payment terms, structure and more. Talks on also right now. ???????? #CFC
Chelsea, waiting for final green light as they know Barcelona are still pushing with the player.
Romano
2
@LS Coś tam umie ale sie stresuje i popełnia błędy, nic nadzwyczajnego
1
Kurła, ale w robocie się dłuży jak nic do roboty nie ma, męczarnie te 8:10 wysiedzieć
9
@Krystian1588 Pique go na dupeczki wiezie
1
@Janas11224 Różnica między stadionową a meczową
1
@Emhyr u mnie nic się nie zmieniło po transferze Lewego. Nadal będę kibicował Niemcom
0
@rragon @kamilop żebyście się nie zdziwili chłopaki
2
Niepopularna opinia
Naszym największym wzmocnieniem będzie Cesar Azpilicueta (jak przyjdzie)
11
@Deviler Pewnie obok będzie Peszko siedział lecący na wakacje
0
@Sergio_Devils widze wlasnie
0
Lewy na fb napisał posta
Dziękuję kolegom z drużyny, członkom sztabu, kierownictwu klubu i wszystkim pracownikom, którzy zawsze mnie wspierali i którzy sprawili, że wspólnie mogliśmy zdobywać trofea dla FC Bayern Monachium. Jestem dumny z tego co razem osiągnęliśmy. Przede wszystkim dziękuję jednak kibicom, bo to wy tworzycie ten Klub. My piłkarze jesteśmy tu tylko przez chwilę. Dla mnie ta chwila trwała 8 wspaniałych lat i na zawsze pozostanie w moim sercu.
12
Kowal jak leci, nikt mu przerwać nie może xd
3
Brat kupił wódkę na wesele, Nemiroffa żeby wesprzeć Ukrainę. Trzeba było przetestować.
Wódka jak wódka - smakuje jednakowo, czyli wspaniale.
0
Dlaczego polaka rodaka jeszcze nie ma na fcbarca.com w zakładce Barcelona-pierwszy zespół? Redakcja się opieprza
2
@sevs nie, coś cicha jest na razie
3
@KrychaFCB Zjada obu na śniadanie
2
Julia miała być za dziesięć minut i jakoś jej nie ma xD
2
Byłem na kiblu, dajcie reakcje Romero na witaj Romero pls xd
1
Teraz została rzecz najtrudniejsza, czyli zarejestrowanie Lewego i reszty transferów xd
3
Umowa na 4 lata? Jak za 2 lata to się nie będzie dało dziadka wypchać z klubu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Oficjalnie to za 5 minut będzie sobota
0
@Vebrol Peszko po litrze to nawet mandaryński zna, co mu tam hiszpański
0
@tristan87 Oficjalke przez Barce poprosze i ide spac
1
@MesQueUnClub96 Syreny u niego dziś to już z 4 razy słyszałem a oglądałem łącznie z poł godziny xd
0
Jakiś samolocik u Romero leci do Barcelony na El Prat, ciekawe kto na pokładzie ? :D