0

@tbas Nie, ale boki obrony to powinien być priorytet od początku okienka a nie kolejny ŚO jeszcze za taką kasę, drugi Lenglet.

0

@JimMorrisonFCB I nadal nie ma zmiennika, nice try

0

Wszyscy tylko: dawać Kounde bla bla kolejny napastnik bla bla.
A na LO mamy dziadka Albę bez zmiennika, a na PO średnio ogarniającego Desta bez zmiennika (Roberto nie liczę bo to odpad). Zobaczcie ile bramek w ostatnich latach traciliśmy przez boki obrony.

1

@taris Nikogo, Pique, Eric, Christensen, Araujo i od biedy Azpilicueta wystarczą, nie ma co przepłacać tyle kasy za gościa, który może być drugim Lengletem

0

@TR3YWAY I tak go nie chciałem, za dużo za niego

0

Chelsea’s £55m bid for Jules Koundé was submitted during the afternoon and it’s still discussed with Sevilla on payment terms, structure and more. Talks on also right now. ???????? #CFC



Chelsea, waiting for final green light as they know Barcelona are still pushing with the player.
Romano

2

@LS Coś tam umie ale sie stresuje i popełnia błędy, nic nadzwyczajnego

1

Kurła, ale w robocie się dłuży jak nic do roboty nie ma, męczarnie te 8:10 wysiedzieć

9

@Krystian1588 Pique go na dupeczki wiezie

1

@Janas11224 Różnica między stadionową a meczową

1

@Emhyr u mnie nic się nie zmieniło po transferze Lewego. Nadal będę kibicował Niemcom

0

@rragon @kamilop żebyście się nie zdziwili chłopaki

2

Niepopularna opinia
Naszym największym wzmocnieniem będzie Cesar Azpilicueta (jak przyjdzie)

11

@Deviler Pewnie obok będzie Peszko siedział lecący na wakacje

0

@Sergio_Devils widze wlasnie

0

Lewy na fb napisał posta

Dziękuję kolegom z drużyny, członkom sztabu, kierownictwu klubu i wszystkim pracownikom, którzy zawsze mnie wspierali i którzy sprawili, że wspólnie mogliśmy zdobywać trofea dla FC Bayern Monachium. Jestem dumny z tego co razem osiągnęliśmy. Przede wszystkim dziękuję jednak kibicom, bo to wy tworzycie ten Klub. My piłkarze jesteśmy tu tylko przez chwilę. Dla mnie ta chwila trwała 8 wspaniałych lat i na zawsze pozostanie w moim sercu.

12

Kowal jak leci, nikt mu przerwać nie może xd

3

Brat kupił wódkę na wesele, Nemiroffa żeby wesprzeć Ukrainę. Trzeba było przetestować.
Wódka jak wódka - smakuje jednakowo, czyli wspaniale.

0

Dlaczego polaka rodaka jeszcze nie ma na fcbarca.com w zakładce Barcelona-pierwszy zespół? Redakcja się opieprza

2

@sevs nie, coś cicha jest na razie

3

@KrychaFCB Zjada obu na śniadanie

2

Julia miała być za dziesięć minut i jakoś jej nie ma xD

2

Byłem na kiblu, dajcie reakcje Romero na witaj Romero pls xd

1

Teraz została rzecz najtrudniejsza, czyli zarejestrowanie Lewego i reszty transferów xd

3

Umowa na 4 lata? Jak za 2 lata to się nie będzie dało dziadka wypchać z klubu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Oficjalnie to za 5 minut będzie sobota

0

@Vebrol Peszko po litrze to nawet mandaryński zna, co mu tam hiszpański

0

@tristan87 Oficjalke przez Barce poprosze i ide spac

1

@MesQueUnClub96 Syreny u niego dziś to już z 4 razy słyszałem a oglądałem łącznie z poł godziny xd

0

Jakiś samolocik u Romero leci do Barcelony na El Prat, ciekawe kto na pokładzie ? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?