TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Życie nigdy nie było sprawiedliwe
3
@kiper09 Ja bym zrobił od wykształcenia wyższego
0
Jaki jest rekord PL w wyniku?
1
Pan ten Hag jest debeściak i jego mafia też
39
@Sulimo A co ma straż miejska do jakiegoś kota? Nie widzę, powodu dla którego by się mieli zajmować czyimś kotem zamiast właściciel
1
@Jaski1899 No tak normalnie autobusem jedziesz
0
@matirix20 Brokuły coś trenowały chyba
1
@MesQueUnClub_87 I na końcu nauczyć się jeździć
0
@Medium Opiekane lub w formie frytek tak, takie zwykle obiadowe tłuczone to 2 dni max
3
@Croocers de Jong go zjada dzis, taka prawda
2
Ręcznik jak ter Stegen
0
@Kredon Jasne, nic sie nie dzieje, kilka tych artykułow tez widzialem
0
@Kredon Tak jest, Jacek /edit, mozesz podać na priv linka, jestem ciekaw artykulu, zweryfikuje czy prawda napisana
43
Mojemu koledze z klasy zdiagnozowano 4 miesiące temu aplazję szpiku, od ostatniego czwartku chłopaka już nie ma z nami na tym świecie. 23 lata. Życie nie jest sprawiedliwe.
0
@P33ck Dzięki, oglądne
2
@Deviler Byłem u barbera włosy + broda 1h 20 min, żaden problem wysiedzieć
0
@wroclawskifan Wziąłem jakieś lacosty z przeceny, ale na przyszlość bede wiedział jak bede zamawiał :)
0
Polecicie jakiś zestaw majtów na zalando, powiedzmy 3-5 pak w spoko cenie?
0
@DawidGraczyk10 W sklepie Barcelony
0
na jakim szanelu dzis dziady vs live?
0
Komentarz usunięty
2
@mateusz1989VeB Byłem zwolennikiem sprzedania go wcześniej, a teraz nie przedłużania z nim umowy i nadal uważam, że popełniamy błąd. Nawet jeśli wygramy LM a on strzeli hat-tricka zdania nie zmienię.
1
@Kapitan hawk W Sevilli już -3
5
Dobrze, że pozbywamy się niechcianych zawodników, jeszcze Umtiti, Nazario, Dest i Depay
0
@Janas11224 Mi tam to nie przeszkadza, zmieniam co dwa dni
1
@Oskar00 A wychwalany tu w niebiosa wielki Bombele?
0
Zdejmijcie tego mudzina
1
Almeria całkiem Ok jak na grę w 10.
0
na jakim kanale biali
0
@jankijaneczek Tak