5

@Culers Zaraz bogacze z la rambli Ci napiszą, że za tyle to oni dzisiaj kolacje jedzą

0

@cold_play To jakieś 10 cm więcej od Ciebie

0

@Wilczeq Mi mama zakładała długi czas, ale jak się w końcu przemogłem i nauczyłem to uważam, że to bardzo prosta rzecz

0

@Arkon To drugie :D

2

@Bartula A gdzie Papież?
/edit dobra jest xd

5

@Arkon Pochwalam

0

Jutro remis będzie

2

Rundki Ferrari vs Bomba to jest inny wymiar rzeczywistości xD

0

@masq MENTAL potężny Cristiano

0

Jak tam wczoraj się Hektor zaprezentował?

0

@MeGiZ Remis z nami z pierwszego meczu to nie przypadek

9

Ocena "0" dla Torre to zbyt surowa ocena redakcjo

0

@Brashearr Akurat siatki nie lubię, nie oglądam i się nie interesuje :D

0

Kurde dziś mecz Barcy, KSW ale mam spotkanie integracyjne z roboty i pasuje iść :(

0

Powiedział trener z dorobkiem punktowym swojej drużyny - 0 punktów.

0

@Eto'o9 R10 Nie znam tego Christiansena

0

Czemu nie ma na ławie hektora i markosa

0

@MesQueUnClub_87 Moja siostra tam ma plus narzeczona brata, która mnie wkurza to niezbyt lubię to imie xd

0

@Witekk10 Smuda

78

@333tricampeones333 Miałeś podać imie damskie a nie swojego starego

4

Jakie jest wasze ulubione damskie imię, najpiękniejsze?

U mnie Julia

3

@Tuc dobra próba stulejo

0

Ciekawe czy znajdzie się naiwniak, który uwierzy że Dembele chciał od początku zostać xD

1

@Sulimo I jeszcze kobiety

0

@VegetaPolska Mimo wszystko, szansa że zginiesz w wypadku samolotowym jest o wiele mniejsza niż zginiesz w wypadku drogowym

0

@PatrychoO Samolot se wpadł do Bałtyku

0

1

Torres i Fati dziś tak żałośni, że masakra

3

Torres to nieudacznik piłkarski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?