TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że Valencia nie ma możliwości wykupu Nico. Coś było o tym?
0
@IronSanHybrid A co mają się odnosić do sparingów?
0
@forest nt Font
1
@Witekk10 Miesiąc trzeźwości.
Ja jeszcze w tym miesiącu ani grama alkoholu nie wypiłem, ale zwyczajnie przez brak okazji (sam nie chleje). Jak będzie okazja to pewnie wypiję.
17
Wrzućcie jeszcze że Kessi i Dunczyk mogą odejsc bo nie bylo dzis
0
@GeFcIo Mi też nie działa, lipa....
1
Komentarz usunięty
3
Nawet jak rozbiję bank dalej będę nosił dres
0
Fati do sprzedania póki coś warty i nie kontuzjowany
1
Jaki numer Dipaj?
0
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego Roberto w 1 skladzie?
0
Wreszcie mamy kogoś, kto potrafi przylutować zza pola karnego, mam nadzieję że Raphinha będzie z tego często korzystał, a nie tylko wchodzenie z piłką do bramki.
1
@kielon93 telewizor
9
Jak dla mie może być, tylko P$G niech daje ze 100 mln
0
@Nano22 Nie, mam od jakiegoś tygodnia i działało normalnie codziennie, od piątku dopiero świruje, może spróbuję właśnie
0
Witam, pytanko do posiadaczy Delta Media Player, od piątku odtwarzacz mi nie działa, tylko jest napis: "serwis chwilowo niedostępny.", też tak macie?
0
Jutro o 20 rozpoczyna się już mecz czy dopiero prezentacja?
0
@Greenalley Fati to szpital jedynie
1
@Rust_Cohle kurła nie mam tego kanału na DMP
0
Na jaki kanale totki southampton?
1
Silva może przyjść a Gavi na wypożyczenie bez możliwości wykupu, taka opcja też ma sens
1
@kejdzi nie, to taka pasta z neta xd
0
@kejdzi jak ja kocham swoje zycie, najedzony pitcom z dagrasso zero potrzeb
0
@Kamilos84 Co to za 13 latki?
3
@HighestInTheRoom A gdzie napisałem, że kiedyś było inaczej? Stwierdziłem fakt
3
@Uukasz_93 Najpierw kup a potem pisz, że lecisz
0
@Striker A no tak
0
@escarabajo Kto ma dyche w Bayernie
0
Ja cie krynca, ale euro jest drogie, dla takiego niemca i z ich zarobkami wydać 164 euro na koszulke lewego to za darmo prawie, a dla polaka to bardzo duzo pieniedzy
1
Oj wy polaki, Alonso jeszcze wam japy zamknie i odszczekacie