11

@Pawel13sz Tak i będziemy ich w Barcelonie B rejestrować bo braknie numerów w La Lidze

0

@BialutkiFCB O 18 gdzie? bede po robocie to obejrze

3

@Luciano99 Gluta to w nosie masz

42

Nie no to już jest za mocne XDD
piękna kara za wymuszenie pierwszeństwa


2

@Rust_Cohle A umiesz czytać? Napisał jak byk OFICJALNY SKLEP

3

0

@Emhyr U mnie są: ekipasezon4, murzyn, ronaldo, laporta, f-16, anna moskwa, na ukrainie i covid-19

3

@kolomen2 Na ile przepustke z pierdla dostales?

2

@Danny Gaucho daj pan spokój, wolne to wolne więcej mi nie trzeba mówić

2

@HighestInTheRoom moja kierowniczka dała łapkę w górę tej wiadomości o tym że mamy wolne (jest na urlopie od dziś), ale myślę że to tier 1

0

@Gaucho jestem nowy, raczej by mnie nie wkręcały xd w dodatku na czacie kilkuosobowym, gdzie jest też inna nowa dziewczyna

5

Nie ma to jak już iść się kłaść spać, żeby wstać o 6 do roboty, a tu nagle na Messengerze koleżanki z pracy piszą, że nie ma prądu w zakładzie i jutro wszyscy mają wolne xD

0

@Survier Garminy kozak, ale te 2k+ wg mnie

1

@Krystian1588 Dzięki za odpowiedź, marki Samsung nawet nie brałem pod uwagę :D

0

@Survier Zrobiłem mały research i chyba w tej cenie ta opcja jest najlepsza, można jeszcze dopłacić do 1300 na Suunto 7, ma lepszego gpsa, ale za to bateria sporo krócej trzyma przy włączonych różnych działaniach, więc chyba 5 peak u mnie wygrywa.

2

Jestem na kupnie zegarka sportowego/smartwatcha (po wypłacie dopiero :D), budżet 1000-1500 zł, ale preferuję wydać bliżej tej niższej kwoty, no i pogrzebałem trochę, pooglądałem recenzji i na ten moment wygrywa u mnie Suunto 5 peak. Ktoś ma? Albo coś innego poleca w tej cenie? Zależy mi na spoko wyglądzie, jeżdżę dużo na rowerze i ma się dobrze spisywać odnośnie km i prędkości, GPS wiadomo, jakieś powiadomienia, jakości snu i inne duperele. Poproszę opinie

2

Wasi starzy (ojcowie) też oglądają przed spaniem jakieś koncerty disco polo w tv, prawdopodobnie tylko po to by oglądnąć młode, wijące się na scenie kukuryny?

0

@Luciano99 Fajnego masz starego

0

Tęsknie za Coutinho, za wcześnie się go pozbyliśmy, teraz z takimi grajkami dookoła na pewno by odpalił, jak bombel tyle szans dostał to i Cou powinien


:>

1

@Striker Dlatego nie będę oglądał, dobrze, że w lidze hiszpańskiej gramy o normalnych dla nas godzinach :D

7

Pisanie w 2k22 "Potwierdzam, byłem tym treningiem, tą szafką" itp. nie jest już smieszne jak cos boomerzy

0

No i jak sądzicie, zagra jutro Lewy z dziewiątką? Czy Depay na razie bedzie mial

0

@Isso89 Wszystko fajnie smiga , zakupiłem, tylko Viaply nie widzę a pisales że jest?

8

Barca - Real w tym sezonie


1

Przecież w podstawie i tak będzie grał dziadek kolega Xaviego Pique i Araujo, jak będą zdrowi to żul i duńczyk za wiele nie pograją

0

@Isso89 Wow to wygląda kozacko za taką cene, dzięki

0

@Isso89 Super, a jakie kanały tam są? Jakieś wybrane czy jak to wygląda?

0

@Isso89 Ile kosztuje i na jaki czas?

0

@Striker Po czym wnioskujesz, że gość jest jednym z najlepszych ŚO na rynku?

0

@tbas Nie, ale boki obrony to powinien być priorytet od początku okienka a nie kolejny ŚO jeszcze za taką kasę, drugi Lenglet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?