TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gaucho W pewnym momencie był najlepszym ŚO na świecie. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.
0
@Malibu No oczywiście, że można, mi chodziło o to że ludzie niżej ekscytują się jakby to spotkanie oznaczało oficjalkę :D
0
@Malibu Ale co im z tej relacji, jeśli ostatecznie Lewy nie trafi do Barcy? Dalej mogą sobie gadać i mieć relację, ale to nic nie zmienia w kontekście transferu :D
0
Nie do końca rozumiem tą ekscytację z powodu tego, że Lewy i Xavi są razem i sobie gadają. Przecież nie jest tajemnicą, że Lewy chce iść do Barcy, Barca chce Lewego, wiadomo że już od paru miesięcy Xavi rozmawiał z Lewym i go namawiał na transfer. Co z tego, że teraz sobie pogadają? Przecież to zarządy obu klubów mają ze sobą gadać a nie trener z piłkarzem, bo oni transferu nie przeprowadzą. XD
3
@Krystian1588 Już to widzę, jak 18 czy 19 letni maturzysta wypił 0,7 i 6 piw. Powiedział tak żeby zabłysnąć, a w rzeczywistości wypił pewnie 2 piwa i setkę.
4
@bartas97 Nie rzucaj tą butelką ty pało je*ana xD
7
@xAdrianx Romero strzelił kupazo
3
@agaFCB W El Clasico jak będzie jakiś Casemiro kozaczył to dostaje kombinację prawy-lewy-podbrudek
1
@Ziemny Co z tego, że mniej prawdopodobne, ale dalej stosunkowo większe niż w zabezpieczeniu. A chyba nie warto ryzykować zdrowia i życia dla dwóch czy trzech stówek. 99 razy się uda, a za 100 coś złapie i się lecz do końca życia
0
@Ziemny No to mi odpowiedz, jeśli jesteś taki doedukowany. Mam internet i swoje wyczytałem, teraz prosze o opinie experta
1
@GeneralXavi Odkrycie roku. Nobel dla tego pana
0
@jaras121 Pewnie jakąś tak, skoro proponują
0
@Irmscher10 Bo umiem czytać
0
@Nazio87 Nie, ja pytam, bo mnie to zastanawia
0
Jedno mnie zastanawia, dlaczego panie lekkich obyczajów proponują wersję miłości francuskiej bez zabezpieczenia, skoro tak samo można się zarazić HIVem i innymi syfami jak przy klasyku xD
0
@LS To jaka jest odpowiedź bo nie rozumiem?
0
@LS Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, bo chyba nie zrozumiales xd
1
@Comentateiro Nie pracuję nigdzie xd
0
@daniel32778 Dokładnie, no i też zależy od osoby (genetyki), ja mam 23 lata a ręce i nogi mam kiepsko owłosione i jeszcze kolor tych włosków jest jasny, tak że z kilku metrów już ich nie widać. Pewnie ludzie myślą, że golę sobie nogi i ręce, a nigdy w życiu nie goliłem :D
2
@Encore THE GUARDIAN
xDDDDDDDDDD
0
@Uukasz_93 Potwierdzam, mnie też 30 st upał nie przeszkadza, żeby wsiąść na rower i zrobić dobre 50 km. Fajnie wiaterek daje jak się zasuwa.
0
@TR3YWAY I ogólnie skład z Gavim Bernardo Dembele Lewym Fatim uważam za mocno zbyt ofensywny, dużo bramek byśmy tracili
1
@Wossi61FCB Wydaję mi się, że w Europie by to nie przeszło. Na bokach przy 3-4-3 muszą grać zawodnicy wybiegani, którzy potrafią latać od bramki do bramki. Europa to nie Katar, myślę że Bernardo i Gavi by nie dali rady grać na tych pozycjach, lepsze zespoły z Europy by nas zajechały i by miały autostradę na bokach do bramki. Nie wiem, ja tego nie widzę, może Xavi coś wykminił :d
1
@panczo Ładnie napisane i brzmi fajnie, ale to nie jest takie proste i nie do końca tak działa
4
@KrwawiaceoczyVEB GIGA CHADi Riad
3
@Adamski69 A dzieci w szkołach za darmo to znaczy jak? Też z ludzi podatków. A jak ktoś nie ma dzieci, to dlaczego ma opłacać jedzenie cudzym dzieciom?
1
@Emhyr Ja bym chętnie zobaczył 3-4-3, Pique/Christensen ,Araujo, Kounde - Azpilicueta, Pedri, de Jong, Alba, - Torres, Lewy, Fati/Depay. Busi na ławce, nie wiem czy Cesar by dał radę na wahadle, ktoś się orientuje jak to było w Chelsea? Jak nie to Dest.
0
@FC1899Barca Świetnie, zgadzam się a szczególnie z tą aborcją
0
@AllBundy Z pewnością przy Pedrim czy Gavim, może nawet Bernardo będzie najlepszy :D
3
Też macie wrażenie, że ten Kessie to będzie straszny niewypał? Coś tam pogra czasami chwile, coraz mniej mniej aż w końcu odejdzie. Taki Alex Song z niego będzie, tak mi się zdaje.
Obym się mylił oczywiście