- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1429 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1429 Culés
9
https://mobile.twitter.com/LukaszBok/status/1543226013978615808
Fajnie w tej Nigerii.
0
@tristan87 delikatnie mówiąc nie jest to państwo przyjazne osobom LGBT xD
2
@michal26 Delikatnie:)
0
@tristan87
Czekam na protesty w Polsce #pieklokobiet
0
@tristan87 No gdyby w Polsce takie metody stosowano to szybko by się okazało, że żadnych osób LGBT tu nie ma
1
@tristan87 W ramach protestu, kolejny marsz równości powinien zostać zorganizowany w stolicy Nigerii- Abudży, zamiast Warszawie.
0
@tristan87 To kiedy klękamy?
0
@tristan87 W Afryce nieustannie stosuje się metodę "necklacing" wobec osób posądzonych o potencjale "przewinienie". Oczywiście wyrok wydaje tłum, tłuszcza, a nie sąd... No właśnie.
A te "przewinienia" to bycie czarownikiem, gejem, lesbijką, złodziejem do mordercy włącznie...
@michal26 Mnie to nie śmieszy. Tam jest serio problem z samosądami. Doceniajmy swoją cywilizację.
0
@tristan87 I takie ubogacenie kilturowe to ja rozumiem.
To ciekawe, ze tam sie gejow skazuje na smierc a stosunki ze zwierzetami hodowlanymi to codziennosc..
0
@El dominatore sam uskuteczniasz, że jesteś tego taki pewien.
0
@Eto'o9 R10 Tak. Kocham zwierzeta.