TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Yosemite Macie te kolke jeszcze?
1
@msmsms Wszyscy się teraz popatrzymy, no i co? Gówno
0
Ciekawe czy duet de Jong Braitłejt strzeli więcej goli niż Messi Suarez, myślę że na luzie
0
@AllBundy Dla de Jonga 22 po Emersonie, szkoda taki ładny numer dawać takiemu komuś
1
Fati z dychą, to kto z 7 ?
0
@macio_944 Każda pomoc? To ja się zgłaszam, będe miał pensje mniejszą niż Pique, mogę trenować i wchodzić z ławki.
1
@14 Wole Tosta, znaczy Desta.
0
@Kamyk37 powiat brzeski, mieszkam pomiędzy Krakowem a Tarnowem na wsi :D
0
Sprawdziłem sobie w Internecie, ale zapytam bo może ktoś był i napisze jak to było w praktyce. Był ktoś z Was na wakacjach w Chorwacji we wrześniu, pierwsza połowa? Jak pogoda, ilość turystów itp.? Byłem już raz, ale w 2015 roku i to w sierpniu, kawał czasu temu. No i teraz mamy jeszcze czasy "Covidowe".
0
@kkbarca Coś jak Semedo
0
@Bobo25 O proszę, czyli jednak nie w całej Polsce leje :)
0
@TR3YWAY U mnie w Małopolsce wczoraj lało od nocy/rana do popołudnia, dziś jak na razie też leje cały dzień.
0
Ale leje deszczyk.
0
depaj, dipej czy dipaj? Jak prawidłowo powinno się czytać?
0
@IronSanHybrid A gdzie te cycki?
0
@chavez Bo potrzebujemy hajsu, nawet jesli Olmo to wzmocnienie
0
Nie polecam przedtreningówki od Parisa Platynova NOS, nie dość że nie daje kopa, to jeszcze paskudna w smaku i aż niedobrze po niej. Jakby ktoś się zastanawiał - nie warto.
8
@AntekGriezmann Riczi puć pewnie był u Shakiry :)
1
@DonMatteo901 Jego przykład może pokazać innym młodym zawodnikom, że cierpliwość może popłacić.
4
@Tuc Pewnie Messi im nie pozwalał, teraz o nie ma to mogą
1
@Alcazar Dzięki :)
0
@chudinhomc Właśnie muszę pomyśleć nad spodenkami z wkładką, albo taką poduchą na siodło, widziałem że są takie w Decathlonie, dzięki :D
0
@IronSanHybrid A to on w pace nie miał siedzieć? xD
7
Pewnie jeszcze la Rambla żyje meczem, za to ja żyje dalej moim weekendowym wyjazdem. Jeżdżę 3-4 w tyg. po około 50 km na rowerze i w końcu zebrałem się na dłuższą traskę. Sobota: moja mała miejscowość (dom) --> Leżajsk 160 km, niedziela dziś z powrotem 160 km, łącznie 320 w 2 dni. Jechałem razem z kumplem, niestety odnowiła mu się kontuzja, wczoraj dojechał, dziś setkę jeszcze zrobił, ale ostatnie 60 km wysiadł całkowicie, więc wracałem sam "końcówkę". Powiem tak: nogi obolałe (myślałem że będzie gorzej), twarz, ręce, kark, nogi spalone od słońca, pośladki całe zdarte, prawie do krwi, barki od plecaka otarte, ale za to satysfakcja jest przeogromna. Warto tworzyć sobie jakieś cele czy marzenia i dążyć do ich realizacji. Polecam :)
1
Nie no szczerze to już wolałem ciągle o Messim na la bambli czytać jak o tej polityce ..
3
Patrzcie jaki Braithwaite to jest sknerus, ponoć tyle ma posiadłości, hajsu jak lodu, jeden z najbogatszych piłkarzy na świecie, ale na Messiego to nam nie dorzucił ... Pewnie wiedział że więcej minut dostanie jak Leo odejdzie, więc specjalnie, byleby pograć więcej... brak słów.
1
W weekend przede mną trip rowerowy, sobota z domu do pewnej miejscowości "turystycznej" 170 km i niedziela z powrotem, trzeba tak zaplanować żeby wrócić na 20 na meczyk z Sociedad.
1
@lucas/catalan A będzie takie coś z teen'sami? Albo tak do 25 lat? xD
0
@pt9 Dobry wybór, myślę że się nie zawiedziesz, uwielbiam zarówno picke jak i burgery stąd :)
1
@icon3520 Fajne sztuczki, szkoda że w stronę własnej bramki