0

Kogo widzicie z Dychą na plecach za Messiego? Cóż za abstrakcyjne pytanie się wydaje ale to niestety prawda.

1

@Kwiatek67 Bardzo mi przykro, mnie zaś irytuje jak ktoś nie potrafi pisać poprawną polszczyzną w Internecie. To tyle. Mam nadzieję, że nad nią pracujesz i korygujesz pisownię.

0

@Kwiatek67 A masz?

1

@Kwiatek67 A ja radzę Ci zaglądnąć do słownika.

1

@Kwiatek67 A ty masz czas na przesiadywanie i pisanie na La Rambli? Nie powinieneś się na polski pouczyć na wrzesień? Bo jak będziesz takie byki stawiał to nie zdasz do ósmej klasy.

4

@avexavi Bo ta kulka na lince to młot.

0

@paweldunajecfcb Że jest

2

@Tridente2015 Dzięki za info, nie domyslilem sie

3

Hehe chciałbym mieć takie ciężkie życie z tyloma zerami na koncie hehe

3

@NaFazieHitman Rozjeżdżanie patusów to w sumie szlachetna praca, więc nie wiem co się czepiasz.

2

Ale te stroje są paskudne

0

@Szreko Ty tak uważasz, wg mnie bardzo dobry.

2

@Szreko Oczywiście że powinni, w końcu zdrowa kobieta i mężczyzna są w stanie dziecko spłodzić, a dwóch zdrowych facetów czy dwie kobiety dalej nie mogą.

6

@LeoMessiah Może taka para naturalnie "zrobić dziecko"? a no nie, więc prosta odp: NIE

22

Messi fajne stories wrzucił xDD Jak Antonela dupeczke ćwiczy, umiejętności kadrowe nie gorsze niż niejeden kamerzysta filmów +18 :DD

1

@ptrx Z MaradonOM raczej nie

14

@Encore Mam tylko nadzieję, że będzie grał i strzelał jak przed kontuzją

13

Ale by już oglądnął taką Barce na jakiś Betis Sewilla w lidze hiszpańskiej z Depayem w składzie

3

@marcin000019 Takie czasy, ja tam jestem chrześcijaninem i się tego nie wstydzę :)

0

@JimMorrisonFCB Miałem wczoraj drugą dawkę, przy 1 i 2 dawce to samo co u @BartqRKO

0

@SaulGoodman reported

4

@Foro W to że masz te samochody bym jeszcze uwierzył, ale z tą narzeczoną... ale heca

1

Brajtłejt to piłkarz mem, on sie nadaje do ekstraklasy

0

Busi już to widze xd

5

Często trenerzy czy włodarze klubów mówią, że nie rozmawiają na temat zawodników którzy nie są częścią ich klubu, ciekawe czy teraz w przypadku Messiego będzie podobnie xD

3

Nie wiem jak Wy, ale ja przed nadchodzącym sezonem jestem o wiele bardziej podekscytowany niż przed poprzednim.

2

@Encore Dziwisz sie? Jeszcze w łóżku go jakaś dotknie i chłopaka połamie na kolejne 5 miesięcy

10

@kolomen2 Przeciw, piłka to nie hokej

0

Brajtłejt paapa

0

@Uukasz_93 A i tak ma 10x mniejsze umiejętności niż ta baletnica Puig

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?