TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kogo widzicie z Dychą na plecach za Messiego? Cóż za abstrakcyjne pytanie się wydaje ale to niestety prawda.
1
@Kwiatek67 Bardzo mi przykro, mnie zaś irytuje jak ktoś nie potrafi pisać poprawną polszczyzną w Internecie. To tyle. Mam nadzieję, że nad nią pracujesz i korygujesz pisownię.
0
@Kwiatek67 A masz?
1
@Kwiatek67 A ja radzę Ci zaglądnąć do słownika.
1
@Kwiatek67 A ty masz czas na przesiadywanie i pisanie na La Rambli? Nie powinieneś się na polski pouczyć na wrzesień? Bo jak będziesz takie byki stawiał to nie zdasz do ósmej klasy.
4
@avexavi Bo ta kulka na lince to młot.
0
@paweldunajecfcb Że jest
2
@Tridente2015 Dzięki za info, nie domyslilem sie
3
Hehe chciałbym mieć takie ciężkie życie z tyloma zerami na koncie hehe
3
@NaFazieHitman Rozjeżdżanie patusów to w sumie szlachetna praca, więc nie wiem co się czepiasz.
2
Ale te stroje są paskudne
0
@Szreko Ty tak uważasz, wg mnie bardzo dobry.
2
@Szreko Oczywiście że powinni, w końcu zdrowa kobieta i mężczyzna są w stanie dziecko spłodzić, a dwóch zdrowych facetów czy dwie kobiety dalej nie mogą.
6
@LeoMessiah Może taka para naturalnie "zrobić dziecko"? a no nie, więc prosta odp: NIE
22
Messi fajne stories wrzucił xDD Jak Antonela dupeczke ćwiczy, umiejętności kadrowe nie gorsze niż niejeden kamerzysta filmów +18 :DD
1
@ptrx Z MaradonOM raczej nie
14
@Encore Mam tylko nadzieję, że będzie grał i strzelał jak przed kontuzją
13
Ale by już oglądnął taką Barce na jakiś Betis Sewilla w lidze hiszpańskiej z Depayem w składzie
3
@marcin000019 Takie czasy, ja tam jestem chrześcijaninem i się tego nie wstydzę :)
0
@JimMorrisonFCB Miałem wczoraj drugą dawkę, przy 1 i 2 dawce to samo co u @BartqRKO
0
@SaulGoodman reported
4
@Foro W to że masz te samochody bym jeszcze uwierzył, ale z tą narzeczoną... ale heca
1
Brajtłejt to piłkarz mem, on sie nadaje do ekstraklasy
0
Busi już to widze xd
5
Często trenerzy czy włodarze klubów mówią, że nie rozmawiają na temat zawodników którzy nie są częścią ich klubu, ciekawe czy teraz w przypadku Messiego będzie podobnie xD
3
Nie wiem jak Wy, ale ja przed nadchodzącym sezonem jestem o wiele bardziej podekscytowany niż przed poprzednim.
2
@Encore Dziwisz sie? Jeszcze w łóżku go jakaś dotknie i chłopaka połamie na kolejne 5 miesięcy
10
@kolomen2 Przeciw, piłka to nie hokej
0
Brajtłejt paapa
0
@Uukasz_93 A i tak ma 10x mniejsze umiejętności niż ta baletnica Puig