TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MrShakira No właśnie... ale już trudno, personalizowanych rzeczy i tak chyba nie mozna reklamować ani żądać zwrotu hajsu, już ją sobie zostawie, ale więcej tam nie zamówię
2
@NaFazieHitman
@Michael24 https://zapodaj.net/8d725216c3332.jpg.html https://zapodaj.net/43249b90d4e3c.jpg.html
0
@Michael24 No szczerze Ci powiem że chyba takie oryginalne koszulki to lepiej kupować tylko pod stadionem w oficjalnym sklepie, na to wygląda :D
1
@Michael24 Tydzień temu w poniedziałek kurier odebrał ode mnie koszulkę bez personalizacji, dziś przyszła juz z personalizacją, tydzień czasu. A koszulkę zamawiałem w poniedziałek 2 tyg temu i przyszła w czwartek 3 dni później.
5
Ten sklep ZgodaFC to jakiś żart jest, nie dość że najpierw zamówiłem koszulkę Hiszpanii z personalizacją Iniesty i najpierw mi przyszła czysta koszulka bez numeru i napisu to jeszcze jak w końcu dotarła do mnie z personalizacją to numer jest 2 centymetry od nazwiska, w dodatku trochę krzywo nadrukowany XD dramat, szkoda nerwów i kasy, ale cóż
0
@Agent005 si si toro +1
1
Ło matko ale mnie się chce spać, a tu trza czekać do północy i jechać po brata
6
@baczmus Je*nie czy nie je*nie
0
@MaziFCB Jakaś rada jak te jaja wyhodować? :D
0
@Tasde Hmm, nie uznałbym się nieciekawą osobą, ale to że jestem uległy i nie jestem charakterny to jest fakt
0
Może tak być, że żadna mnie nie chce bo jestem zbyt miły i uprzejmy? Teraz trzeba je prać, bo łobuz kocha najbardziej?
0
@osa91 Jeśli po jednym zdaniu jesteś w stanie wywnioskować jakie mam poglądy to gratuluję w takim razie, ja też nie mam nic przeciwko LGBT, a tu znamy za mało szczegółów odnośnie sytuacji na zdjęciu :)
0
@IronSanHybrid To tylko zdjęcie, masz pewność, jakiś artykuł czy coś że nie została wpuszczona tylko i wyłącznie przez tą torbę?
0
@IronSanHybrid BarcelonaLM i Mathew86 napisali wszystko w tym temacie :)
15
@IronSanHybrid Jeśli by chodziła do Kościoła i była katoliczką nie nosiłaby torby w takich kolorach :)
26
@NeroTFP lgbt i Kościół katolicki nie idą ze sobą w parze i to wystarczy
sam bym jej nie wpuścił
3
@TheNekro94 Haha La Rambla zawsze na czasie, dzis w nocy musiałem właśnie po ponad dwóch miesiącach znajomości dowiedzieć się na czym stoję, wleciałem w prost, no i tyle, nic z tego nie będzie i koniec, szkoda że trzeba z nimi robić takie podchody itp. Serio to co napisałem idealnie pasuje
0
Mam takie pytanie bo nie w temacie, te przypuszczenia o Depay'u w Barcy to jakieś potwierdzone informacje czy tylko zwykłe plotki pismaków tier 3?
12
@AdiKingu96 Ale nie musi grać fenomenalnie w Bayernie, ma grać fenomenalnie w Barcelonie
1
@GIGAKOKS Idź bo bociana
15
Pomocnik chce odejść za darmo, a Barcelona chciałaby coś zarobić, ale docenia też możliwość zaoszczędzenia na jego pensji.
XDD
0
@Mario96w Niezłe Janusze xXDD
0
@Terminator4666 Tylko testy
0
@Kuczek Jeśli mi oddadzą za personalizację to tak jakbym zapłacił za czystą koszulkę, więc nie odbieram tego żeby mnie oszukali, ale błąd popełnili to się zgadza :)
2
@VamosRakieta Rakieta idź tam na trening biegowy w Sevilli
2
@PatrychoO Nie no jak już przyszła to chyba zostawię, niech zrobią zwrot hajsu za personalizację i będzie cacy
4
Ale mnie zgodafc wywaliła na hajs xD
Zamówiłem koszulkę repry Hiszpanii z personalizacją Iniesty, zapłaciłem tyle ile wynosi koszulka plus personalizacja a przyszła do mnie czysta koszulka bez numeru i nazwiska XD Złodzieje
0
Leo i Jorge Messi przed transferem do City spotkali się by powtórzyć angielski
0
@masq Robie 50 km w 1h 52 min
moze byc? xD
0
@dominik127pl Ale dlaczego mam się twoim tatą zajmowac?