TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamil92 No właśnie coś kminie, musi mi oddać moją bluzę którą jej założyłem, bo było jej zimno, więc zaproponowałem mały wypadzik na rower, by mogła mi ją oddać, jak na razie się zgodziła, tylko jeszcze dokładnego terminu nie ustaliliśmy, a tak to typowa gadka szmatka pisanie, matura (bo pisała w tym roku), moje studia, itp itd :D
0
@Barca1992 Bardzo możliwe, że masz rację :/
0
@Kamil92 Sama napisała, była u mnie na imprezie zaproszona przez brata, trochę się schlała i napisała z przeprosinami, kilka godzin ją ogarniałem :D
0
@Danny Gaucho Smutne :/
0
Nowo poznana dziewczyna mi odpisała na wiadomość wysłaną wczoraj koło 19 dzisiaj o 20, jak myślicie specjalnie taki zabieg czy ma mnie w dupie i dać se siana? xDD
1
@Adamski69 Jeszcze chyba się zauroczyłem, daj pan spokój, szkoda gadać
1
@Edoss Jabłko zgniłe mi dał brat na zastępstwo, jego były telefon Iphone 7s, czuje że wolałbym Nokię 3310 niż to coś, nie da się tego uzywać, rozładowuje się mega szybko i wgl
0
No i w pi*u.. miałem super telefon, który kupiłem sobie po 18-nastce za hajs od chrzestnych i rodziców, dzisiaj mi upadł na chodnik, wyświetlacz nie działa. Zorientuję się o naprawie, ale liczę się że będę musiał kupić coś nowego, a lipa z hajsem. Da się kupić jakiś spoko telefon żeby miał jakieś podstawowe funkcje dzisiejszych smartfonów do powiedzmy 500zł czy w ogóle nie ma sensu wydawać takich pieniędzy i lepiej dozbierać 1000-1500 na coś lepszego? Dawajcie jakieś rady, polecenia bo to jest dramat bez telefonu w dzisiejszych czasach...
2
@capoN Norwegia bo apetor
0
@escarabajo Jak był to sorry, od czasu kwarantanny na La Rambli przesiaduję średnio 30 sekund dziennie :D
6
Do czego to doszło, że człowiek w internecie chwali się zwykłym, ludzkim, przyzwoitym czynem.
5
@kielon93 Bardzo śmieszne, hehe
3
@Szicek10 @Bykunn Spokojnie Panowie, od ulicy do mojego domu mam prywatną, asfaltową drogę około 300-400 metrów, żadnego mandaciku nie będzie. :)
0
Ale zaskoczenie, zamówiłem rolki na Decathlonie jakoś w poniedziałek, miały przyjść dopiero we wtorek po świętach, a dziś o 10 listonosz przyniósł, elegancko, pogoda fajna to można jeździć
6
@ArterkHD Ja mieszkam na wsi i mam dom z dużym ogrodem, szach mat mieszczuchy
0
@MichalZZZ Wpisalem no i nie ma
0
Gdzieś w internecie oglądne poskiego Messiego w turbokozaku?
7
@Katalonbar To byłoby tak głupie, że nie wiem nawet jak można na coś takiego wpaść
0
@Gitarkafcb Kup sobie jakieś karnistry plastikowe i zalej, będzie na przyszłość paliwko :D
3
@Lola120 Myślę, że rząd ma to w dupie
0
Siemka, jest tu ktoś kto dobrze ogarnia temat statystyki? Prawdopodobieństwo, zmienna losowa, rozkład dwumianowy (Bernoulliego, Poissona) i by chciał zrobić dwa zadanka? :D Niby na pozór proste ale jakoś nie idzie :
0
@IronSanHybrid To nic nie zmienia xD
0
@mat32 No to nie możecie
Jak Was jedzie 7 osób to musiałoby być 14 miejsc przynajmniej
2
@IronSanHybrid Ten opis się tyczy obstawiam 50% polskich nauczycieli w klasach 1-8.
0
@mat32 Jak ma na tyle miejsc, żeby było jedno miejsce wolne między dwoma osobami to tak
0
@barcafan9512 Też mam możliwość zrobienia sobie takiego ogniska w 5 minut, ale to nie to samo co w lecie ze znajomymi przy piwku taką kiełbę zjeść
3
Ale bym se taką kiełbę z ognicha zjadł
1
@Kurkmen A mi się podobało. Nie podoba Ci się - nie oglądaj, proste
3
Powiem wam, że ta Maeve z sex education jest mega, taki typ dziewczyny z wyglądu jak i charakteru jest super, chodzi mi oczywiście jako bohateka serialu.
0
@mateuszdabski Słyszałem, że spoko tylko podobno meeeeeeega długie