TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@prokofiew Będzie działało lux
0
@Rewolucja123 Stówa złodziei i tak mirage ma w kieszeni
2
@IronSanHybrid Ramos tam do tej drużyny powinien się na emeryture udać
0
@Striker Nie ma co z nim dyskutować :)
1
Współczuję ludziom, którzy kupili bilety na IEMa, zarezerwowali hotele itp. Nawet jak zwrócą za bilety, to nic im nie zwróci tych emocji, które ten turniej by im dostarczył
6
@IronSanHybrid Mój wujo podobnie zrobił, tylko drzewo wylądowało na garażu somsiada, ma złodziej za swoje xD
12
@Tomek54321 Będzie tu i tu. Nauczcie się czytać
11
Dawać już ten mecz bo się doczekać nie mogę, ale w sumie nie tyle tego meczu a chipsów, bo mam taką zasadę, że otwieram równo z pierwszym gwizdkiem sędziego, a i popić będzie czym :D
4
@Kondziubarca A ja nie będę zdziwiony jak strzeli gola na wagę zwycięstwa i będzie jednym z najlepszych na boisku
No dobra może trochę będę, ale w niego wierzę xD
1
@fortunate_son Ja już na szczęście po dwóch semestrach fizyki i to wszystko, ale wiem o czym mówisz, miałem termodynamikę z Czechem to też nie wiadomo było co jest co :P
10
Niewiele czasu do meczu a ja...
https://i.pinimg.com/originals/4f/d0/07/4fd007273dbbc778d78c73c43aa887ba.jpg
1
@fortunate_son O kurde chciałbym w czymś takim uczestniczyć choć raz xD
0
@rado_Barca Ale za to bardzo przyjazny się wydaje, tak o dobra morda :D
0
Nie ma to jak Ukrainiec prowadzący ćwiczenia na uczelni, nie dość że zamiast 'r' wymawia 'ż' to jeszcze zamiast Wojciech przeczytał mi coś a'la Woyczej XD
4
@BartqRKO Douglas
1
@IronSanHybrid Poproszę jedno krzesełko dla mnie
0
@Harakirian Ja jeszcze jedne labki o 13:15 mam, ale to i tak max półtorej godziny :D
2
Fajne te pierwsze zajęcia w nowym semestrze, takie nie za długie, przychodzisz na 20 minut, gościu się przedstawia, mówi jak zaliczenie się zdobywa itp i można iść, szkoda tylko że po to trzeba było wstać w poniedziałek na 8:00 xD
1
@DonAndresFCB To ten dzik co jak za głośno było na trybunach to go głowa rozbolała i musiał zejść?
0
@matirix20 Tyle, że on nie jest youtuberem a przede wszystkim aktorem, gra w Warsaw shore Ex na plaży i tych innych rozrywkowych
0
@YoungTalents W serialu chyba nie było podanego jej imienia, w realu to Marta Lipińska
15
Tyle grozy co w filmie "Śmierć w Wenecji"
1
@Chaoss U mnie włączenie TV polega na przełączeniu kanału na TVP HD/TVP Seriale. Jest Ranczo - oglądam, nie ma - wyłączam TV.
0
Siemka, jest tu ktoś kto jeździ na nartach? Tylko chodzi mi o osoby znające się na rzeczy, a nie takie które były dwa razy w życiu w Białce Tatrzańskiej. Poleci ktoś jakąś markę, strony internetowe gdzie kupię fajne spodnie narciarskie, w dobrej cenie ale i dobrej jakości?
10
@Terabajt Widać, że BAJT w nazwie nieprzypadkowo
5
@SuperPatsonFCB Niestety, ale masz po prostu rację, też mam coś takiego w głowie od dawna, ale nawet nie próbowałem tego napisać bo nie umiem tego tak ubrać dobrze w słowa jak Ty potrafisz.
0
@tristan87 Tak na pewno, ta godzina czasu by wystarczyla żeby nauczyć się całego semestru :D
0
@tristan87 To był mój pierwszy kfc od jakichś 3 lat, w maku też ostatnio jadłem jakieś 5 miesięcy temu, ja to fit boy, same zdrowe jedzenie :DD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jak tam meczyk? Po wyniku i wypowiedziach wnioskuję, że dużo nie straciłem