TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Katalonbar A ja nie mam i mnie to jeszcze bardziej niepokoi
1
Komentarz usunięty
0
Ej no kurde UJ w Krakowie zamknęli, inne uczelnie w Polsce niektóre też a mojej nie, co to ma być xd
1
@SuperVegeta Dokładnie, nie ma co lekceważyć, mogliby mi uczelnie zamknąć na 2 tygodnie, to bym se trochę odpoczął
16
Komentarz usunięty
0
@adamt1996 Koronawirus?
0
@Barca1992 I rosnąca ciągle cena, kiedyś - duża paczka 140g za 4 zł, teraz - ponad 6.
0
@Hiacynk Te co ostatnio weszły Ser cheddar są bardzo smaczne, a tak to lubię Strong, pikantna papryka, solone zwykłe i od czasu też zjem zielona cebulka, papryka, fromage, ogólnie prawie wszystkie są spoko
0
@NaFazieHitman Najgorzej, gdy oba przypadki Ci grożą jednocześnie xd
2
@sebasek99 W szkole czy na uczelni też masz przekazanie pokoju, jak przychodzę na zajęcia to zawsze się jednak witam z kolegami :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@adamt1996 Skoro szkół czy uczelni nie zamykają (przynajmniej na razie, większości) to czemu mieliby Kościoły?
1
Jestem se studentem krakowskiej uczelni, pierwszy przypadek koronawirusa już w Krakowie jest, ciekaw jestem czy jak będą kolejne, albo jakiś przypadek studenta/wykładowcy to czy zamkną uczelnię na jakiś czas
1
@IronSanHybrid Nawet kolor stroju Barcy się zgadza xd
2
@zawsze_barca To jak będziesz dawał kolejnych męskich to musisz takie podstawowe info umieszczać :D
1
@zawsze_barca Rozmiar dicka w cm by się przydał a nie że klata umięśniona xd
0
@draxidox Chodzi mi o atrakcyjność dla widza, nie poziom poszczególnych drużyn
1
Mecz United - City jest dobrym przykładem, dlaczego liga angielska wciąga nosem hiszpańską.
0
@matirix20 JU GOŁING DAŁN
6
@Janiama A Twój syn ma konto na tej stronie? Ciekaw jestem jakby skomentował Twoje wpisy ostatnie, np. ten że nic nie napiszesz aż wygramy LM
0
@lukas10 AA dobra, właśnie tak nie do końca wiedziałem o co chodzi, no szkoda że Lupy nie będzie ale jest też pare innych byczków
0
@lukas10 Lupa i Dzik są chyba jakby w kolejnym etapie już
0
@lukas10 Myślę tak samo :D
1
Jest tu ktoś kto będzie oglądał dziś PunchDown, jakie macie zdanie na temat tego całego wydarzenia? Ja osobiście oglądam, 18 zł za to jak goście po 110 - 150 kg dają sobie listwy z otwartej to uczciwa cena, nie oszukujmy się, kto nie lubi na coś takiego popatrzeć :D
1
Dlaczego dzisiejszy mecz jest w nSport, a nie canal + czy eleven? Tak z ciekawości pytam, mam chyba ten kanał więc będzie oglądane
0
@Explode Jedno tak, większa ilość już niekoniecznie xd
0
@Jakchcesz Dzięki
1
Idę zaraz do kolegi na akademik robić sprawka, stąd moje pytanie, co się bardziej przyda, piwo czy flaszka?
4
@LuisSalvano Nie wróci.
0
@Kuczek Znam, ale pewny nie byłem :D