12

@Katalonbar A ja nie mam i mnie to jeszcze bardziej niepokoi

1

Komentarz usunięty

0

Ej no kurde UJ w Krakowie zamknęli, inne uczelnie w Polsce niektóre też a mojej nie, co to ma być xd

1

@SuperVegeta Dokładnie, nie ma co lekceważyć, mogliby mi uczelnie zamknąć na 2 tygodnie, to bym se trochę odpoczął

16

Komentarz usunięty

0

@adamt1996 Koronawirus?

0

@Barca1992 I rosnąca ciągle cena, kiedyś - duża paczka 140g za 4 zł, teraz - ponad 6.

0

@Hiacynk Te co ostatnio weszły Ser cheddar są bardzo smaczne, a tak to lubię Strong, pikantna papryka, solone zwykłe i od czasu też zjem zielona cebulka, papryka, fromage, ogólnie prawie wszystkie są spoko

0

@NaFazieHitman Najgorzej, gdy oba przypadki Ci grożą jednocześnie xd

2

@sebasek99 W szkole czy na uczelni też masz przekazanie pokoju, jak przychodzę na zajęcia to zawsze się jednak witam z kolegami :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@adamt1996 Skoro szkół czy uczelni nie zamykają (przynajmniej na razie, większości) to czemu mieliby Kościoły?

1

Jestem se studentem krakowskiej uczelni, pierwszy przypadek koronawirusa już w Krakowie jest, ciekaw jestem czy jak będą kolejne, albo jakiś przypadek studenta/wykładowcy to czy zamkną uczelnię na jakiś czas

1

@IronSanHybrid Nawet kolor stroju Barcy się zgadza xd

2

@zawsze_barca To jak będziesz dawał kolejnych męskich to musisz takie podstawowe info umieszczać :D

1

@zawsze_barca Rozmiar dicka w cm by się przydał a nie że klata umięśniona xd

0

@draxidox Chodzi mi o atrakcyjność dla widza, nie poziom poszczególnych drużyn

1

Mecz United - City jest dobrym przykładem, dlaczego liga angielska wciąga nosem hiszpańską.

0

@matirix20 JU GOŁING DAŁN

6

@Janiama A Twój syn ma konto na tej stronie? Ciekaw jestem jakby skomentował Twoje wpisy ostatnie, np. ten że nic nie napiszesz aż wygramy LM

0

@lukas10 AA dobra, właśnie tak nie do końca wiedziałem o co chodzi, no szkoda że Lupy nie będzie ale jest też pare innych byczków

0

@lukas10 Lupa i Dzik są chyba jakby w kolejnym etapie już

0

@lukas10 Myślę tak samo :D

1

Jest tu ktoś kto będzie oglądał dziś PunchDown, jakie macie zdanie na temat tego całego wydarzenia? Ja osobiście oglądam, 18 zł za to jak goście po 110 - 150 kg dają sobie listwy z otwartej to uczciwa cena, nie oszukujmy się, kto nie lubi na coś takiego popatrzeć :D

1

Dlaczego dzisiejszy mecz jest w nSport, a nie canal + czy eleven? Tak z ciekawości pytam, mam chyba ten kanał więc będzie oglądane

0

@Explode Jedno tak, większa ilość już niekoniecznie xd

0

@Jakchcesz Dzięki

1

Idę zaraz do kolegi na akademik robić sprawka, stąd moje pytanie, co się bardziej przyda, piwo czy flaszka?

4

@LuisSalvano Nie wróci.

0

@Kuczek Znam, ale pewny nie byłem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?