- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1312 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1312 Culés
37
Od 10 lat oglądam niemal każdy mecz Barcelony ze swoim synem. Uwielbiam te chwilę bo dla ojca to zawsze miłe że chłopak 22 letni chce wspólnie oglądać Barce. Dzisiaj mu powiedziałem że tej Barcelony którą znasz i z której jesteś dumny już nie zobaczysz. Czasy gdy dominowaliśmy przez dekadę nie tylko w Hiszpanii ale też w Europie niestety odchodzą w zapomnienie. Wielu kibiców na tej stronie jest w wieku mojego syna i znacie drużyne tylko od strony sukcesów. Barcelona będzie wygrywać, czasami wygra ligę może także LM ale to co znamy nigdy nie powróci. Zespoły które dominowały głównie dzięki swoim wychowankom (Ajax, MU, Milan) nigdy nie wróciły do klasy z przed lat. Starajcie się oglądać Barcelone z innej perspektywy wtedy łatwiej będzie przeżywać każdy następny mecz.
Jak mówią Czesi " to se ne vrati" i żaden trener nie zmieni tego na co czekamy. Po prostu bierzmy to co jest i kibicujmy Barcelonie bo tak naprawdę tylko to możemy robić.
6
@Janiama A Twój syn ma konto na tej stronie? Ciekaw jestem jakby skomentował Twoje wpisy ostatnie, np. ten że nic nie napiszesz aż wygramy LM
7
@Janiama Wzruszyłem się. Mam nadzieję, że syn dotrzymuje słowa.
8
@tristan87 @TR3YWAY Nie wiem co mam Tobie odpowiedzieć? Powiem tylko tak, jak przez miesiąc tutaj nie pisałem to codziennie ktoś ze mnie kpił i drwił. Uznałem że to nie jest w porządku bo nie mam możliwości reagowania na to co się dzieje. No i nie pozwolę sobie więcej na to by przez kilku hejterów uciekać z tej strony.
4
@TR3YWAY Jak nie wejdziemy do finału LM, bądźmy precyzyjni.
0
@Janiama Panie Macieju, Tomasz Włodarczyk, były dziennikarz Przeglądu, popularny pyton. Opinia, tak na szybko?
0
@Janiama tu się zgodzę że tamta Barca minęła, trzeba patrzeć z innej perspektywy na to wszystko, ale nadzieja i wiara w sukces zawsze jest!