TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 Jestem
21
@jedrek7000 Pooglądaj sobie katastrofy w przestworzach przed lotem, emocje gwarantowane
1
@IronSanHybrid A no brat kupował, też bym wybrał tego pisanego cyrylicą :P
1
@Danny Gaucho A to nic, zaczekam
0
@kulek22 Wystarczy helikopterek
1
@IronSanHybrid A rocznikowo wystarczy czy musi być skonczone?
9
Popijam teraz jakiegoś biednego szampana MICHEL z biedry 750ml za 5 zł, jak za tą cenę to nawet nawet xD
1
@michal26 Niezłe piwko, byleby zimne :)
3
@ronni37 Kibice Barcy to po prostu nerdy bez życia, nic nowego, wiadomo że nigdzie nie wychodzą skoro nikt ich nawet nie zaprosił
Mnie też
:D
1
Co tam popijacie panowie? U mnie jagerek z energolem dziś leci
0
@Krzychu1010 Skończyłem Narcosa dwa sezony wczoraj, mega warto
5
@SuperPatsonFCB Tyle to chyba ma Twoj nos Ty nosaczu sundajski
0
@Pablopicasso27 182
1
@Odesseiron Skrzydłowych z Borussi mamy już nadmiar, nawet o jednego za dużo
0
@Colon Właśnie też na razie przynajmniej sobie daruje, a teraz myślałem żeby jakiś film sobie oglądnąć bo jeszcze nie zdecydowałem jaki serial następny :D
0
@Colon Dobree, tylko własnie się zastanawiam nad tym trzecim i tym Meksyk
0
@Colon Narcos dwa sezony oglądnąlem i wlasnie nie wiem czy oglądac ten trzeci i Meksyk czy juz nie bo rozne opinie slyszalem
0
Poleci ktoś jakiś dobry film akcji na netfilixie? Może też być śmieszna komedia jakaś.
41
@Odesseiron @Avada Kedavra ale żeście zostali docenieni chłopaki :P
21
Dajcie zielonego bo nie wiem o co chodzi
1
@Kengo Ciekawe, czy ta pannica w prawym dolnym rogu ma prawo jazdy i wozi tego obok co nie ma
0
@IronSanHybrid No uwierzę na słowo, oglądnę później, wg mnie też coś z tym gazem zmienili, mam wrażenie że postoi chwilę po otwarciu i zaraz wygazowana.
1
@IronSanHybrid Bardzo lubię ten napój dlatego wolę nie oglądać jak się go produkuje :)
2
Świnta, Świnta i po świntach...
1
Myślę, że aktualnie za wysokie progi dla niego
0
Jak to jest z kościelnego punktu widzenia, można w końcu pić alkohol w wigilię czy nie?
1
@lukasik17 Trafili w publikę - czyli głównie dzieci
11
@IronSanHybrid To ładnie się kobieta narobiła, a Ty co zrobiłeś? Piwo otworzyłeś i wypiłeś czy coś jeszcze?
3
@Nano22 No to w drogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Rewolucja123 U mnie równo 17 dni, to jest kawałek czasu :)