1

21

@jedrek7000 Pooglądaj sobie katastrofy w przestworzach przed lotem, emocje gwarantowane

1

@IronSanHybrid A no brat kupował, też bym wybrał tego pisanego cyrylicą :P

1

@Danny Gaucho A to nic, zaczekam

0

@kulek22 Wystarczy helikopterek

1

@IronSanHybrid A rocznikowo wystarczy czy musi być skonczone?

9

Popijam teraz jakiegoś biednego szampana MICHEL z biedry 750ml za 5 zł, jak za tą cenę to nawet nawet xD

1

@michal26 Niezłe piwko, byleby zimne :)

3

@ronni37 Kibice Barcy to po prostu nerdy bez życia, nic nowego, wiadomo że nigdzie nie wychodzą skoro nikt ich nawet nie zaprosił
Mnie też
:D

1

Co tam popijacie panowie? U mnie jagerek z energolem dziś leci

0

@Krzychu1010 Skończyłem Narcosa dwa sezony wczoraj, mega warto

5

@SuperPatsonFCB Tyle to chyba ma Twoj nos Ty nosaczu sundajski

0

1

@Odesseiron Skrzydłowych z Borussi mamy już nadmiar, nawet o jednego za dużo

0

@Colon Właśnie też na razie przynajmniej sobie daruje, a teraz myślałem żeby jakiś film sobie oglądnąć bo jeszcze nie zdecydowałem jaki serial następny :D

0

@Colon Dobree, tylko własnie się zastanawiam nad tym trzecim i tym Meksyk

0

@Colon Narcos dwa sezony oglądnąlem i wlasnie nie wiem czy oglądac ten trzeci i Meksyk czy juz nie bo rozne opinie slyszalem

0

Poleci ktoś jakiś dobry film akcji na netfilixie? Może też być śmieszna komedia jakaś.

41

@Odesseiron @Avada Kedavra ale żeście zostali docenieni chłopaki :P

21

Dajcie zielonego bo nie wiem o co chodzi

1

@Kengo Ciekawe, czy ta pannica w prawym dolnym rogu ma prawo jazdy i wozi tego obok co nie ma

0

@IronSanHybrid No uwierzę na słowo, oglądnę później, wg mnie też coś z tym gazem zmienili, mam wrażenie że postoi chwilę po otwarciu i zaraz wygazowana.

1

@IronSanHybrid Bardzo lubię ten napój dlatego wolę nie oglądać jak się go produkuje :)

2

Świnta, Świnta i po świntach...

1

Myślę, że aktualnie za wysokie progi dla niego

0

Jak to jest z kościelnego punktu widzenia, można w końcu pić alkohol w wigilię czy nie?

1

@lukasik17 Trafili w publikę - czyli głównie dzieci

11

@IronSanHybrid To ładnie się kobieta narobiła, a Ty co zrobiłeś? Piwo otworzyłeś i wypiłeś czy coś jeszcze?

3

@Nano22 No to w drogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Rewolucja123 U mnie równo 17 dni, to jest kawałek czasu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?