0

Co ten trenerzyna się sapie ?

0

XDdddddddddddddd

0

Mallorca gacie pełne widać od początku, tu musi wpaść z 4-5 bramek
Edit: brama antek

2

Lenglet co wsiur w tunelu pluje xD

2

@parowa69 Byleby fajną sumkę wyłożyli i będę mega ucieszony.

1

Już taki artykuł o kimś czytałem na tej stronie jeśli mnie pamięć nie myli, było to o "Big Samie" Umtitim. Wszyscy wiemy co było później, dlatego nigdy nic nie wiadomo w kwestii zdrowia poszczególnego zawodnika. Dembele wcześniej też nie łapał kontuzji a teraz? Zawsze trzeba uważać, szanować zdrowie i efektywnie trenować.

3

@SHIBA Widzę, że nie zmarnowałem punktów przydzielając je Tobie, fajne ciekawostki, z tą żywą choinką popieram w 100% :D

0

@Majkel34 Askham

0

@AmigoBlancos A Ruiz na Joshuę ?

2

@kewin Ronaldinho


0

@Hosh Son

znaki

0

@NeroTFP Ja sobie zapuściłem jakąś składankę 52 minutową, już 23 przeleciało i każdą znam i lubię :D

7

Tak sobie słucham składanki polskich kolęd, trzeba przyznać że mamy wiele pięknych.

1

@Karzel Od dziś na pewno Karle.

4

@IAmBackCules Jak już miałeś taką okazję to trzeba było wykorzystać i zapytać czy da trójeczkę.

47

@Robertinho Policzcie ile postów LuisSalvano napisał o Neymarze przez cały 2019r.

4

Ja to się w ogóle czuję zaszczycony, że @kerouac do mnie napisał jak typowałem i znalazłem się w tej pięćdziesiątce, dzięki

0

O której wyniki tej złotej piłki?

7

@Socjopata A ja mogę Was zaprowadzić do muzeum lotnictwa

0

@MarioVeB! Celowo nie dopisałem Atletico bo jeszcze z Griezmanna może coś być w Barcy, więc jeszcze niekoniecznie będzie to ich majstersztyk, ale masz rację po przeczytaniu tego co napisałem można zauważyć błąd

1

@Janiama A Coutinho Griezmnann i Dembele? To też majstersztyki tylko że Borussi i Liverpoolu

3

@SuperPatsonFCB Odpowiem Ci jednym słowem: Klopp.

0

@MesQueUnClub_87 Studia to już nie szkoła, ale i tak wiadomo że fajny czas :D

0

@MesQueUnClub_87 @PawkoFCB Ja od 20 grudnia od około 12, zależy jak szybko zrobię ćwiczenie na laborkach z fizyki :D

0

@Spotles U nas 2gi zawsze wolny :) na uczelni

2

Fajnie w tym roku wypadają święta i wolne, od weekendu 21 czyli soboty do 6 stycznia daje nam 17 dni wolnego jak się ładnie pokombinuje, ponad połowa miesiąca wolna :D

0

Jeszcze 2,5 tygodnia do świąt a ja przez przypadek trafiłem na youtube na Last Christmas i inne piosenki kojarzące się ze świętami i już w głowie świąteczny mood. Co te internety robią z człowiekiem

0

@xVENUMx zalando.pl

0

@kubix05 Zobaczyłem tego posta właśnie słuchając tego xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?