TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ten trenerzyna się sapie ?
0
XDdddddddddddddd
0
Mallorca gacie pełne widać od początku, tu musi wpaść z 4-5 bramek
Edit: brama antek
2
Lenglet co wsiur w tunelu pluje xD
2
@parowa69 Byleby fajną sumkę wyłożyli i będę mega ucieszony.
1
Już taki artykuł o kimś czytałem na tej stronie jeśli mnie pamięć nie myli, było to o "Big Samie" Umtitim. Wszyscy wiemy co było później, dlatego nigdy nic nie wiadomo w kwestii zdrowia poszczególnego zawodnika. Dembele wcześniej też nie łapał kontuzji a teraz? Zawsze trzeba uważać, szanować zdrowie i efektywnie trenować.
3
@SHIBA Widzę, że nie zmarnowałem punktów przydzielając je Tobie, fajne ciekawostki, z tą żywą choinką popieram w 100% :D
0
@Majkel34 Askham
0
@AmigoBlancos A Ruiz na Joshuę ?
12
To tak odnośnie wczoraj La Ramblowicze :)
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/78407993_1299970183536851_6901926266153205760_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ohc=iXUt7mQRf_YAQljxNCv-_uP465gr7pFLfLNjYqt511vVTjiwOTdwiNM6Q&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=ebc9cc504a89c1eeab44afb8b3bb00d8&oe=5E763A07
2
@kewin Ronaldinho
0
@Hosh Son
znaki
0
@NeroTFP Ja sobie zapuściłem jakąś składankę 52 minutową, już 23 przeleciało i każdą znam i lubię :D
7
Tak sobie słucham składanki polskich kolęd, trzeba przyznać że mamy wiele pięknych.
1
@Karzel Od dziś na pewno Karle.
4
@IAmBackCules Jak już miałeś taką okazję to trzeba było wykorzystać i zapytać czy da trójeczkę.
47
@Robertinho Policzcie ile postów LuisSalvano napisał o Neymarze przez cały 2019r.
4
Ja to się w ogóle czuję zaszczycony, że @kerouac do mnie napisał jak typowałem i znalazłem się w tej pięćdziesiątce, dzięki
0
O której wyniki tej złotej piłki?
7
@Socjopata A ja mogę Was zaprowadzić do muzeum lotnictwa
0
@MarioVeB! Celowo nie dopisałem Atletico bo jeszcze z Griezmanna może coś być w Barcy, więc jeszcze niekoniecznie będzie to ich majstersztyk, ale masz rację po przeczytaniu tego co napisałem można zauważyć błąd
1
@Janiama A Coutinho Griezmnann i Dembele? To też majstersztyki tylko że Borussi i Liverpoolu
3
@SuperPatsonFCB Odpowiem Ci jednym słowem: Klopp.
0
@MesQueUnClub_87 Studia to już nie szkoła, ale i tak wiadomo że fajny czas :D
0
@MesQueUnClub_87 @PawkoFCB Ja od 20 grudnia od około 12, zależy jak szybko zrobię ćwiczenie na laborkach z fizyki :D
0
@Spotles U nas 2gi zawsze wolny :) na uczelni
2
Fajnie w tym roku wypadają święta i wolne, od weekendu 21 czyli soboty do 6 stycznia daje nam 17 dni wolnego jak się ładnie pokombinuje, ponad połowa miesiąca wolna :D
0
Jeszcze 2,5 tygodnia do świąt a ja przez przypadek trafiłem na youtube na Last Christmas i inne piosenki kojarzące się ze świętami i już w głowie świąteczny mood. Co te internety robią z człowiekiem
0
@xVENUMx zalando.pl
0
@kubix05 Zobaczyłem tego posta właśnie słuchając tego xD