0

@Tom0VeB Chłopcze bo Cię ten obrażony Janusz w Brzesku spotka :)

0

@Tom0VeB Haha no tak, zapytałem ile potencjalnie meczów się oglądnie i od razu Janusz haha, w domu mam Canal+, ale w domu jestem tylko w weekend, a kase mam i mogę sobie kupić i Eleven i Canal+ teraz, ale mam też inne rzeczy na które mogę tą kasę wydać, czasem trzeba wiedzieć gdzie wydać a gdzie zaoszczędzić, ale beka haha

0

Jakby kupić dziś Eleven to ile potencjalnie meczów Barcy sie oglądnie przez ten miesiąc?

2

@voetballer Spokojnie, przed Tobą 3 dni świąt to jeszcze kolejne 6 razy będziesz musiał kupować na sylwka

7

@Colon Vermaelen to by się na fizjoterapeutę zapisał, by się mógł sam leczyć potem

5

@Criss18Barca Nie wejdzie, jak Ramos ujrzy kartkę to od razu czerwoną

4

@qbsonFCBarca Nie możesz przeglądać interesujących cie stron, ale fcbarca możesz przeglądać? To gdzie ty robisz, u Robertinho? :D

1

@nammah Ja od Wszystkich świętych xD

0

@SeeleyBooth A jakaś pannica na nim chociaż? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@macio_944 Zgadzam się, większość odcinków oglądałem ponad 5 razy i więcej, za każdym razem tak samo dobre.

6

Jeszcze trzy dni panowie, trzy dni i w końcu będę mógł odpocząć od opierniczania się.

2

@kubix05 Jeszcze ze dwa - trzy lata temu takie światełka stroiły moją choinkę w domu, niestety mama kupiła nowe, te gdzieś na strychu pewnie leżą :P

5

@VenoM No tak masz rację, lepiej Busi-Rakitić-Vidal

0

@rainyy To może prościej będzie jak podasz tytuł, może ktoś będzie wiedział :D

0

@rainyy netflix
xD

1

@Kapitan hawk Tak, też tak mamy

0

@mcsarna Jeśli się nie mylę, to dwa lata temu też mieliśmy zmieść Romę, a była jak było. Zaczekajmy i zobaczmy a nie.

0

@Colon teraz jeszcze nie, bo czasu nie mam, zacznę od weekendu

2

19 letni, profesjonalny gracz Counter Strike'a z Brazylii zmarł w szpitalu. RiP
https://www.hltv.org/news/28660/bruttj-dies-in-hospital-aged-19

1

Nie wierzyłem, że kiedyś o to zapytam, ale brat kupił jakoś promocyjnie netflixa dla kilku osób i dał mi dostęp, także coś przez święta będę mógł oglądnąć, polecicie coś na początek? Od razu mówię, że nic nigdy tam nie oglądałem, ogólnie nie oglądam seriali ani filmów więc, tak naprawdę wszystko co polecicie to jest pewność, że tego nie widziałem, kategoria w sumie obojętne tylko nie jakieś fantasy bo tego nie znoszę, film czy serial - obojętnie, słyszałem na pewno o Narcosie i Dom z papieru - dużo to ma odcinków? Polecacie?

1

@jeyx77x Coś a'la Dan Bilzerian

0

@IronSanHybrid Ale na święta chociaż by coś sypnęło ...

1

Let it snow, let is snow, let it snow...

4

@BarcaInfo Nie rozumiem, dlaczego Barca chce się go pozbyć, jeśli już to niech go wypożyczą bez opcji wykupu a nie...

14

@kubix05 Robię tak do dziś, a dzieckiem już nie jestem, zawsze mnie ciekawi jaka aura za oknem, a w zimie czy coś sypnęło.

0

Wiecie co jest dziwne, jest 7 grudzień a mi po pokoju lata komar i tak wkurzająco brzęczy, aż mi się lato przypomniało

3

JOSHUA już dzika ubił, rozciął mu łuk brwiowy i krew poleciała

1

Czy ja dobrze widzę, szpilka w studiu przed walka AJ Ruiz? A co on tam robi jak on się nie potrafi wysłowić?

0

Suarez sprawdziło się co pisaliście xD

0

Co ten trenerzyna się sapie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?