TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra idę oglądać finał the voice of Poland i trzymam kciuki za dupeczkę z którą chodziłem do tej samej szkoły xD
2
@TheNekro94 Co to za system chory, muszę się doedukować :D
0
Dobrze widzę, że Krisztiano po fazie grupowej EURO do domu jedzie?
1
@KamQiX To chociaż kalendarz na grudzień przygotuj bo nie mam co na tapetę wstawić xD
0
@KamQiX To zrób, czekam na efekty
1
Ten black friday to niezły shit, kupiłem sobie tydzień temu spodnie przecenione 40% z 240zł na 140zł, wczoraj w BF były przecenione z 240 na 190, ciekawe ile jeleni kupiło :D
0
@Wiktorek2002 Widać, że w głowach już przed meczem czuli klęskę
0
@tadzik447 Toż to marzenie, ale jeszcze nie do spełnienia w 2020 :D
0
Kogo byście chcieli się pozbyć w 2020 roku, zimą oraz latem?
Ja mam nadzieję, że z Barcy odejdą:
1. Rakitić
2. Vidal
3. Dembele
4. Valverde
0
Fajny, ale trochę krótki, nawet jak na pierwszą część :D
0
@fcbheroes mój brat za to ma Iphone'a 7 i nie poleca, kupił pierwszy raz 'japko' i żałuje, mówił że pierwszy i ostatni raz, musiał już chyba ze 3 razy oddawać do naprawy.
0
@itmustbejoke Niech zgadnę, zależy od preferencji pracownika ?
13
@IronSanHybrid Jak nie lubię Bartomeu tak dalej go tak samo nie lubię. Valdka to samo
0
@4drian0 czarny piątek trwa od tygodnia? Chyba czarny tydzień mordo
0
@bixmix Nie
1
O, rudy palacz strzelił bramkę dla Sportingu na 3-0, nie wiedziałem że on w ogóle jeszcze gra.
0
@takisobiektos Dobra, na cda jednak się znalazło, ale dzięki :P
0
Znacie jakieś stronki na których oglądne Szybkich i Wściekłych 5? Jak szukam to tylko widzę na 2 stronkach, ja jednej wywala error a na drugiej ścina co 3 sekundy, a chciałem sobie odświeżyć serię po tym jak ostatnio w TV leciały części :D
1
@barcowy1899 Różnica jest taka że Lewandowski strzela gole, a Messi oprócz strzelania goli robi wszystko inne możliwe
0
@Mateousz05 w internecie
5
@bolinho89 Skillsy w obronie
0
@Maximus2 Zawieszony
1
Valdek na kolanie pszyrke spisuje
2
@TheNekro94 Wygrywamy 2-0 a gramy i tak kupę, w dodatku wygrywamy dzięki błędom rywala a nie swoim zasługom, #Valverdeout
0
@sebo939 Też mam taką nadzieję, po sezonie powinno być papa.
0
I tak już najwyższy czas żeby wszedł Griezzman
1
Busiemu sie pomylily kolory i gra dzis z zoltymi
4
Macie Rakitica swojego obroncy chorwata XD
1
Ciekaw jestem jak sobie Dembele poradzi na skrzydle z dziadkiem Piszczkiem
0
@Szicek10 Agnieszka Radwańska ? czy Kubot/Janowicz