11

Wyczyściłem konto prawie do zera, ale za to zamówiłem sobie koszuleczke reprezentacji Hiszpanii z mundialu 2018 z numerem "6" A. Iniesta, taki hołd dla naszej legendy chciałem oddać, a koszuleczka zacna, byle rozmiar trafiony i będzie noszona :D

0

Polecicie jakieś stronki gdzie kupie fajne, oryginalne koszuleczki różnych reprezentacji np. Brazylia, Hiszpania, Francja, Niemcy itp? Zgodafc za bardzo nie ma rozmiarów już

0

@katalonczyk987 Prędzej Barca by zagrała z City i Messi by nam hattricka wbił

4

@Mr.Monteg Cóż, 3/4 tego opisu pasuje do mojego życia jak ulał, pamiętaj że po deszczu przychodzi słońce, ja teraz mierzę się z kolejną, trzecią z rzędu nieszczęśliwą miłością, wiem że lekko nie jest, ale damy radę :)

28

Ja wyjdę na drogę gruntową mojej wsi i będę nawoływał Messiego do podpisania kontraktu z moją B-klasową drużyną

2

@Grubson06 xD CO? nie wierze ze są tak glupi

3

@Lisek Daj se bana, myślałem że oficjalka bo admin to napisał... Zgłoszone :D

4

@BarcaInfo No to niech to zrobi

0

@bartekvisca Zwykłe szony

0

@BarcaInfo Umtitego i Dembelego nie powołał?! Deszamps przestań mi Barcelone prześladowac!!!

0

Kto wie, czy Mane nie chciałby przejść do nas, ligę angielską wygrał, Ligę Mistrzów z Liverpoolem też, może akurat chciałby się spróbować w hiszpańskiej.

4

A pomyśleć, że gdyby nie ten tryplet w 2015 roku od tamtego momentu Bartka nie było by w Barcelonie...

0

@Barca1992 Nazywanie Legii ogórkami to obraza dla Leganes

3

Byczki, moja siorka ma jutro badanie na Covida, 3majcie kciuki za negatywny, inaczej sam będę miał badanie i 2 tyg kwarantanny (a już od poniedziałku siedzę)

1

@baczmus Daj linka do dymów, też oglądne

1

@ef Adios .

1

@Zoker RZycie na krawendzi

0

Rubcie skrina
Jak Messi odejdzie wrzucam na fb na mój profil zdjęcia w tle zdjęcie Messiego z podpisem gracies

1

@Grubson06 Jeśli Messi odejdzie - oby tak było

1

A tu się okaże że Messi pójdzie do City, Guardiola da mu opaskę a Messi z marszu wjedzie do szatni i zacznie drzeć ryja na innych piłkarzy, jak prawdziwy kapitan xD
To nic że nie zna angielskiego, jak będą chcieli grać z Messim to się mają nauczyć hiszpańskiego xD

28

Nie wiem po co nam ta zapchajdziura, która na każdej pozycji jest co najwyżej przeciętna. Aha zapomniałem, strzelił gola PSG na 6-1

0

@msmsms Nie nie, moja siostra miała kontakt z zarażoną i całą rodzinę dali na kwarantanne xd

0

Siedzę od wczoraj na kwarantannie, czuje się jak w marcu, tylko troche goręcej

0

@Elnuum Przez 23 h 42 min sie nic nie wydarzy?

4

@Kuczek No jak ma w domu siłownię to jaki problem? xd

1

@paweldunajecfcb Ja mam ale od jutra bo zaczynam kwarantanne

1

EHh i od jutra na kwarantannie siedzę ... jak żyć, piłki nie ma, co robić

0

@Barwindg Ale chociaż szlachetny? Czy jakiś inny, ponury, ceglastopory, szatański?

2

@Misanthrope 2 long didn't read
A tak serio w 3 minuty tego sie nie da przeczytać, chyba że po łebkach

0

@Bamboleo Dzisiaj piątek, to piwo jedno drugie czy 6 to na rozgrzewkę przed wódą, weekend w końcu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?