TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Wyczyściłem konto prawie do zera, ale za to zamówiłem sobie koszuleczke reprezentacji Hiszpanii z mundialu 2018 z numerem "6" A. Iniesta, taki hołd dla naszej legendy chciałem oddać, a koszuleczka zacna, byle rozmiar trafiony i będzie noszona :D
0
Polecicie jakieś stronki gdzie kupie fajne, oryginalne koszuleczki różnych reprezentacji np. Brazylia, Hiszpania, Francja, Niemcy itp? Zgodafc za bardzo nie ma rozmiarów już
0
@katalonczyk987 Prędzej Barca by zagrała z City i Messi by nam hattricka wbił
4
@Mr.Monteg Cóż, 3/4 tego opisu pasuje do mojego życia jak ulał, pamiętaj że po deszczu przychodzi słońce, ja teraz mierzę się z kolejną, trzecią z rzędu nieszczęśliwą miłością, wiem że lekko nie jest, ale damy radę :)
28
Ja wyjdę na drogę gruntową mojej wsi i będę nawoływał Messiego do podpisania kontraktu z moją B-klasową drużyną
2
@Grubson06 xD CO? nie wierze ze są tak glupi
3
@Lisek Daj se bana, myślałem że oficjalka bo admin to napisał... Zgłoszone :D
4
@BarcaInfo No to niech to zrobi
0
@bartekvisca Zwykłe szony
0
@BarcaInfo Umtitego i Dembelego nie powołał?! Deszamps przestań mi Barcelone prześladowac!!!
0
Kto wie, czy Mane nie chciałby przejść do nas, ligę angielską wygrał, Ligę Mistrzów z Liverpoolem też, może akurat chciałby się spróbować w hiszpańskiej.
4
A pomyśleć, że gdyby nie ten tryplet w 2015 roku od tamtego momentu Bartka nie było by w Barcelonie...
0
@Barca1992 Nazywanie Legii ogórkami to obraza dla Leganes
3
Byczki, moja siorka ma jutro badanie na Covida, 3majcie kciuki za negatywny, inaczej sam będę miał badanie i 2 tyg kwarantanny (a już od poniedziałku siedzę)
1
@baczmus Daj linka do dymów, też oglądne
1
@ef Adios .
1
@Zoker RZycie na krawendzi
0
Rubcie skrina
Jak Messi odejdzie wrzucam na fb na mój profil zdjęcia w tle zdjęcie Messiego z podpisem gracies
1
@Grubson06 Jeśli Messi odejdzie - oby tak było
1
A tu się okaże że Messi pójdzie do City, Guardiola da mu opaskę a Messi z marszu wjedzie do szatni i zacznie drzeć ryja na innych piłkarzy, jak prawdziwy kapitan xD
To nic że nie zna angielskiego, jak będą chcieli grać z Messim to się mają nauczyć hiszpańskiego xD
28
Nie wiem po co nam ta zapchajdziura, która na każdej pozycji jest co najwyżej przeciętna. Aha zapomniałem, strzelił gola PSG na 6-1
0
@msmsms Nie nie, moja siostra miała kontakt z zarażoną i całą rodzinę dali na kwarantanne xd
0
Siedzę od wczoraj na kwarantannie, czuje się jak w marcu, tylko troche goręcej
0
@Elnuum Przez 23 h 42 min sie nic nie wydarzy?
4
@Kuczek No jak ma w domu siłownię to jaki problem? xd
1
@paweldunajecfcb Ja mam ale od jutra bo zaczynam kwarantanne
1
EHh i od jutra na kwarantannie siedzę ... jak żyć, piłki nie ma, co robić
0
@Barwindg Ale chociaż szlachetny? Czy jakiś inny, ponury, ceglastopory, szatański?
2
@Misanthrope 2 long didn't read
A tak serio w 3 minuty tego sie nie da przeczytać, chyba że po łebkach
0
@Bamboleo Dzisiaj piątek, to piwo jedno drugie czy 6 to na rozgrzewkę przed wódą, weekend w końcu