0

Jestem u brata na mieszkaniu i chcę sobie oglądnąć meczyk na jego kompie, ktoś mi przypomni jak się nazywały te stronki na których są fajne zagraniczne linki do meczu? Coś jak kiedys Reddit soccer streams

0

@Grzesior667 właśnie to zrobilem, czekam aż ktoś napisze wiadomość :DDD

0

@Grzesior667 w "dzwiek powiadomienia" nie ma w ogóle opcji brak do wyboru, a "dzięki z aplikacji" mam wyłączone, ale i tak dalej mam ten cholerny dziwiek przychodzącej wiadomości.

0

@Grzesior667 tak dokładnie tam mam zaznaczony brak a dzwiek gdy przychodzi wiadomość dalej jest.

0

Witam, szukałem w internecie ale nie mogę znaleźć, chcę po prostu wyciszyć dźwięk powiadomień Messengera czyli ten irytujący dźwięk gdy dostaje się jakaś wiadomość, wchodzę na Messengera, wchodzę powiadomienia i dźwięki i mam tak: powiadomienia włączone lub wyłączone ale same powiadomienia chcę mieć włączone ale bez dźwięku, potem mam dźwięk powiadomienia i tam mam tylko listę dźwięków do wybrania (nie ma opcji brak) i później mam dźwięki z aplikacji i te opcję mam wyłączoną a i tak dalej jest ten denerwujący dźwięk gdy przychodzi wiadomość. Ma ktoś pomysł jak to wyłączyć?

1

@ukaszz nie nastawiaj się, nie zwolnią go

3

@koszol To fajny z ciebie kibic

5

@LuisSalvano Ty tak na serio?

0

@ja8215 Tu nie ma kilku rzeczy, cały mecz to jedna wielka katastrofa i się ciesz że tego nie oglądnąłeś.

0

@Roni/VEB no właśnie się nie dowiemy dopóki nie zobaczymy

0

Wiem, że Semedo gra teraz na lewej, ale i tak ja gra na prawej to jest beznadziejny, czy Valdek nie może dać szansy Wague?

6

To może zacznę: Valdek OUT!

0

Mam nadzieję, że przeciwko Granadzie zobaczymy takich zawodników w pierwszym składzie jak Wague, Todibo, Firpo czy Alena/Puig. Jak nie z Granadą to z kim.

4

@Kapitan hawk W planach

2

Ściahu mój ziomek. Nie dla Neymara, wina Valverde itp. no widać że chłop ma głowę na miejscu.

0

@zagi31 Ja nie jestem skautem FC Barcelony.

3

Tak samo jak na zwolnienie Valverde czekam na transfer jakiegoś prawego obrońcy z prawdziwego zdarzenia.

40

Nie wiem co się w tym sezonie wydarzy, czy coś wygramy czy nie, czekam tylko na moment że Valverde nie jest już trenerem Barcy.

8

Firpo, pokaż na co cię stać.

0

Ale się jaram tym meczem, nie wiem czemu ale już od kilku lat chciałem, aby Barca trafiła na Borussię w LM, może przez polaków rodaków i fajną grę za Kloppa, myślę że ich styl jest pod nas idealny i ich pykniemy różnicą 2 bramek, trzeba wierzyć, to musi być ten rok, do trzech razy sztuka. Visca el Barca!!!

0

@Transu96 Niestety będzie

0

@Coutinho007 Bardzo możliwe

0

MAtS|Semedo-Pique-Lenglet-Alba|Arthur-Busquets-DeJong|Griezmann-Suarez-Fati. Ja osobiście tak to widzę jutro. Jak sądzicie? Messi w drugiej połowie, Rakitić i Vidal/Roberto/Alena.

2

@Gaucho Vidal się musi ograć, młody talent, będą z niego ludzie

0

@4drian0 Sagę? Czyli ten kurz z podłogi nazywasz herbatą? Nie lepiej jakiś Lipton?

1

@YouShouldListenToMe Jak to mawiał mój historyk: powiesz Słowakowi, że mieszka na górnych Węgrzech to od niego w pysk dostaniesz :D

1

Szybcy i wściekli 6 na TVNie. Oglądałem każdą część już chyba po 5 razy, ale nigdy się nie znudzi.

13

@PatrykBarcelona Gdzie Busquets?

0

@Nyskaaa Też jestem z małopolskiego, po prostu chciałem zobaczyć to oburzenie, że jak można wychodzić na pole :d

0

@antoniabc No co Ty gadasz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?