TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem u brata na mieszkaniu i chcę sobie oglądnąć meczyk na jego kompie, ktoś mi przypomni jak się nazywały te stronki na których są fajne zagraniczne linki do meczu? Coś jak kiedys Reddit soccer streams
0
@Grzesior667 właśnie to zrobilem, czekam aż ktoś napisze wiadomość :DDD
0
@Grzesior667 w "dzwiek powiadomienia" nie ma w ogóle opcji brak do wyboru, a "dzięki z aplikacji" mam wyłączone, ale i tak dalej mam ten cholerny dziwiek przychodzącej wiadomości.
0
@Grzesior667 tak dokładnie tam mam zaznaczony brak a dzwiek gdy przychodzi wiadomość dalej jest.
0
Witam, szukałem w internecie ale nie mogę znaleźć, chcę po prostu wyciszyć dźwięk powiadomień Messengera czyli ten irytujący dźwięk gdy dostaje się jakaś wiadomość, wchodzę na Messengera, wchodzę powiadomienia i dźwięki i mam tak: powiadomienia włączone lub wyłączone ale same powiadomienia chcę mieć włączone ale bez dźwięku, potem mam dźwięk powiadomienia i tam mam tylko listę dźwięków do wybrania (nie ma opcji brak) i później mam dźwięki z aplikacji i te opcję mam wyłączoną a i tak dalej jest ten denerwujący dźwięk gdy przychodzi wiadomość. Ma ktoś pomysł jak to wyłączyć?
1
@ukaszz nie nastawiaj się, nie zwolnią go
3
@koszol To fajny z ciebie kibic
5
@LuisSalvano Ty tak na serio?
0
@ja8215 Tu nie ma kilku rzeczy, cały mecz to jedna wielka katastrofa i się ciesz że tego nie oglądnąłeś.
0
@Roni/VEB no właśnie się nie dowiemy dopóki nie zobaczymy
0
Wiem, że Semedo gra teraz na lewej, ale i tak ja gra na prawej to jest beznadziejny, czy Valdek nie może dać szansy Wague?
6
To może zacznę: Valdek OUT!
0
Mam nadzieję, że przeciwko Granadzie zobaczymy takich zawodników w pierwszym składzie jak Wague, Todibo, Firpo czy Alena/Puig. Jak nie z Granadą to z kim.
4
@Kapitan hawk W planach
2
Ściahu mój ziomek. Nie dla Neymara, wina Valverde itp. no widać że chłop ma głowę na miejscu.
0
@zagi31 Ja nie jestem skautem FC Barcelony.
3
Tak samo jak na zwolnienie Valverde czekam na transfer jakiegoś prawego obrońcy z prawdziwego zdarzenia.
40
Nie wiem co się w tym sezonie wydarzy, czy coś wygramy czy nie, czekam tylko na moment że Valverde nie jest już trenerem Barcy.
8
Firpo, pokaż na co cię stać.
0
Ale się jaram tym meczem, nie wiem czemu ale już od kilku lat chciałem, aby Barca trafiła na Borussię w LM, może przez polaków rodaków i fajną grę za Kloppa, myślę że ich styl jest pod nas idealny i ich pykniemy różnicą 2 bramek, trzeba wierzyć, to musi być ten rok, do trzech razy sztuka. Visca el Barca!!!
0
@Transu96 Niestety będzie
0
@Coutinho007 Bardzo możliwe
0
MAtS|Semedo-Pique-Lenglet-Alba|Arthur-Busquets-DeJong|Griezmann-Suarez-Fati. Ja osobiście tak to widzę jutro. Jak sądzicie? Messi w drugiej połowie, Rakitić i Vidal/Roberto/Alena.
2
@Gaucho Vidal się musi ograć, młody talent, będą z niego ludzie
0
@4drian0 Sagę? Czyli ten kurz z podłogi nazywasz herbatą? Nie lepiej jakiś Lipton?
1
@YouShouldListenToMe Jak to mawiał mój historyk: powiesz Słowakowi, że mieszka na górnych Węgrzech to od niego w pysk dostaniesz :D
1
Szybcy i wściekli 6 na TVNie. Oglądałem każdą część już chyba po 5 razy, ale nigdy się nie znudzi.
13
@PatrykBarcelona Gdzie Busquets?
0
@Nyskaaa Też jestem z małopolskiego, po prostu chciałem zobaczyć to oburzenie, że jak można wychodzić na pole :d
0
@antoniabc No co Ty gadasz