La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1366 Culés

0

Witam, szukałem w internecie ale nie mogę znaleźć, chcę po prostu wyciszyć dźwięk powiadomień Messengera czyli ten irytujący dźwięk gdy dostaje się jakaś wiadomość, wchodzę na Messengera, wchodzę powiadomienia i dźwięki i mam tak: powiadomienia włączone lub wyłączone ale same powiadomienia chcę mieć włączone ale bez dźwięku, potem mam dźwięk powiadomienia i tam mam tylko listę dźwięków do wybrania (nie ma opcji brak) i później mam dźwięki z aplikacji i te opcję mam wyłączoną a i tak dalej jest ten denerwujący dźwięk gdy przychodzi wiadomość. Ma ktoś pomysł jak to wyłączyć?

0

@TR3YWAY "Powiadomonie i dźwięki"> "Dzwonek" > "Brak".

0

@Grzesior667 tak dokładnie tam mam zaznaczony brak a dzwiek gdy przychodzi wiadomość dalej jest.

0

@TR3YWAY A w "dźwięk powiadomienia" też masz "brak"? I zawsze możesz odznaczyć "Dźwięki z aplikacji".

0

@Grzesior667 w "dzwiek powiadomienia" nie ma w ogóle opcji brak do wyboru, a "dzięki z aplikacji" mam wyłączone, ale i tak dalej mam ten cholerny dziwiek przychodzącej wiadomości.

0

@TR3YWAY Próbowałeś wyłączyć i włączyć telefon? :D

0

@Grzesior667 właśnie to zrobilem, czekam aż ktoś napisze wiadomość :DDD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?