ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@BORO_12 kiedyś za 180 euro kupowałem najlepsze lub bardzo dobre miejsca , w dodatku kupowało się groupona za 2 euro , który obcinał Ci koszt biletu o 50% i było pięknie
. W tym roku płaciłem ponad 100 euro za średnie na Montjuic i już byłem zniesmaczony a 200 na rozkopane CN to właśnie przesada .
0
Komentarz usunięty
1
@Filipem ciary to będą po kompletnym ukończeniu panie xd
0
@_Synapsy_ Rapha nie ogarnia gry na 10tce . Flick próbował ale nie wyszło .
0
@Iniesta19820815 tak a później Fermin dostanie urazu i będzie płacz że na 10tce nie ma kto grać .
1
To już lepiej Fermin na skrzydło a nie Ferran .
1
@don'T.R.I.P.e a może piłki mają chipy.
0
@AxelF zeszły sezon pokazał że to nie prawda .
Szczególnie że pomagając w defensywie , tracisz mniej bramek , wtedy wygrywając 2-3:0 możesz zejść np. w 60 minucie i już odpoczywać.
A jak nie ma zaangażowania w defensywie to dostajemy 2-3 bramki standardowo i potem musisz biegać całą resztę meczu żeby wyciągnąć wynik .
0
@Terroriser De Jong nie jest piłkarzem , którego nie da się zastąpić a który zawsze gwarantuje jakość .
Wystarczy wyjąć Pedriego że środka i rozegranie leży .
0
@AxelF to zależy od meczu akurat . W niektóryc spotkaniach ma wywalone kompletnie i Kounde jest zawsze sam .
4
@BorzyKrzys antyniemieckość? Brzmi perfecto .
1
@Fake69 tak , to będzie Douglas.
1
@alone49 oczywistym jest opcja nr 2.
0
@alone49 jak najtańszy wczoraj kosztował 350 euro to kogoś zdrowo po+ebalo xD
0
@slayer albo Maradona .
3
@seba90 Griezmann bronił się statystykami . Gdyby grał na pozycji jak w Atletico to mielibyśmy sporo pożytku .
4
@MYTO albo w Sosnowcu z @Luciano99
0
@FCBGrzesiiek chłopie tego to ani Laporta ani budowlańcy z firmy ŚLimak nie wiedzą.
1
@misterio jedyna dobra odpowiedź to Slipknot -Slipknot
0
@Guillegavira ale cały czas strzela a to najważniejsze.
3
@Kapitan9 gdyby był wartościowym zmiennikiem to nie miałby 190 minut tylko więcej .
0
@Guillegavira nie no Ferran coś tam strzela .
0
@Danny Gaucho połowa to pewnie jakieś hindusy kupione.
2
Cubarsi to powołanie to ciekawe za co ,.bo na pewno nie za dobrą grę.
0
@joloskyy pewnie jest pokazany w przewidywanych składach .
5
@Lucerfi Alvarez sam na 9tce to porażka.
0
@szela1899 podobno z babą się rozstał .
6
Przecież w poprzednim artykule o Kounde napisaliście że dostał żółtą kartkę i nie wystąpi z Azerbejdżanem a w tym artykule jest pytanie czy jednak wystąpi ?
1
@kanver_ ,, w dodatku wciąż na najwyższym poziomie "
Dobre. On od najwyższego poziomu odstawał już grubo w Laliga .
2
@clyde to tak jak mój sześciopak xd