14

@BORO_12 kiedyś za 180 euro kupowałem najlepsze lub bardzo dobre miejsca , w dodatku kupowało się groupona za 2 euro , który obcinał Ci koszt biletu o 50% i było pięknie

. W tym roku płaciłem ponad 100 euro za średnie na Montjuic i już byłem zniesmaczony a 200 na rozkopane CN to właśnie przesada .

0

Komentarz usunięty

1

@Filipem ciary to będą po kompletnym ukończeniu panie xd

0

@_Synapsy_ Rapha nie ogarnia gry na 10tce . Flick próbował ale nie wyszło .

0

@Iniesta19820815 tak a później Fermin dostanie urazu i będzie płacz że na 10tce nie ma kto grać .

1

To już lepiej Fermin na skrzydło a nie Ferran .

1

@don'T.R.I.P.e a może piłki mają chipy.

0

@AxelF zeszły sezon pokazał że to nie prawda .
Szczególnie że pomagając w defensywie , tracisz mniej bramek , wtedy wygrywając 2-3:0 możesz zejść np. w 60 minucie i już odpoczywać.
A jak nie ma zaangażowania w defensywie to dostajemy 2-3 bramki standardowo i potem musisz biegać całą resztę meczu żeby wyciągnąć wynik .

0

@Terroriser De Jong nie jest piłkarzem , którego nie da się zastąpić a który zawsze gwarantuje jakość .
Wystarczy wyjąć Pedriego że środka i rozegranie leży .

0

@AxelF to zależy od meczu akurat . W niektóryc spotkaniach ma wywalone kompletnie i Kounde jest zawsze sam .

4

@BorzyKrzys antyniemieckość? Brzmi perfecto .

1

@Fake69 tak , to będzie Douglas.

1

@alone49 oczywistym jest opcja nr 2.

0

@alone49 jak najtańszy wczoraj kosztował 350 euro to kogoś zdrowo po+ebalo xD

0

@slayer albo Maradona .

3

@seba90 Griezmann bronił się statystykami . Gdyby grał na pozycji jak w Atletico to mielibyśmy sporo pożytku .

4

@MYTO albo w Sosnowcu z @Luciano99

0

@FCBGrzesiiek chłopie tego to ani Laporta ani budowlańcy z firmy ŚLimak nie wiedzą.

1

@misterio jedyna dobra odpowiedź to Slipknot -Slipknot

0

@Guillegavira ale cały czas strzela a to najważniejsze.

3

@Kapitan9 gdyby był wartościowym zmiennikiem to nie miałby 190 minut tylko więcej .

0

@Guillegavira nie no Ferran coś tam strzela .

0

@Danny Gaucho połowa to pewnie jakieś hindusy kupione.

2

Cubarsi to powołanie to ciekawe za co ,.bo na pewno nie za dobrą grę.

0

@joloskyy pewnie jest pokazany w przewidywanych składach .

5

@Lucerfi Alvarez sam na 9tce to porażka.

0

@szela1899 podobno z babą się rozstał .

6

Przecież w poprzednim artykule o Kounde napisaliście że dostał żółtą kartkę i nie wystąpi z Azerbejdżanem a w tym artykule jest pytanie czy jednak wystąpi ?

1

@kanver_ ,, w dodatku wciąż na najwyższym poziomie "
Dobre. On od najwyższego poziomu odstawał już grubo w Laliga .

2

@clyde to tak jak mój sześciopak xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?