0

@partymaker no nie do końca, ostatnio powoli narracja się zmienia.

0

@severius a co byśmy mieli bez UE? Nie jestem fanem Unii ale jednak kraj rozwinął się konkretnie .

0

@redman83 no , w naszym systemie gdzie musisz pressować cały czas to chodzący Messi by się przydał xD

1

@bartekvisca umówmy się , żadnego last dance nie będzie bo nie ma to najmniejszego sensu .

1

@adukla @DonPancio @lukascorp panowie ,nauczcie się tego jak działają oceny .
Frenkie De Jong nie dostanie 6 kiedy zawala bezmyślnie drugą bramkę a łamał głupio linie w tym meczu kilka razy bez powodu + dostał czerwo i wyklucza się z gry w kolejnym meczu . Również bezmyślnie .

0

@Terroriser i mają rację .
Dlaczego niby Olmo miałby mieć niższą ocenę od De Jonga? Olmo cały czas aktywny , akcje wykreowane , odbiory zaliczone ,bez żadnych błędów.
A De Jong? Druga stracona bramka idzie tylko i wyłącznie na jego konto + czerwoną kartka.
To teraz napisz dlaczego De Jong miałby mieć wyższą ocenę.

0

@brd42 nie no ,akcja Celty poszła szybko . Jak Balde jest wysoko ustawiony do rozciągania defensywy to wiadome że nie wróci szybko xd

1

@Peeck zależy. Jeśli mowa o ruchach niepodległościowych to już musiałoby być coś naprawdę poważnego , żeby taki ruch rozpocząć.
Ciężko powiedzieć , kiedyś tworzyliśmy Unię polsko litewską gdzie raczej więcej korzyści miała wtedy strona litewska i ludzie jakoś się przystosowali .
Ale wiadomo że wszystko zależy od punktu siedzenia.

0

@Peeck z rodziną i państwem w sensie krajem .( Nie z polityką itp) .

0

@Nightraider odroczył ale chyba później się zrzekł ponad połowy.

1

@don'T.R.I.P.e Polacy są ruchani podatkami i innymi ustawami i widziałeś kiedykolwiek jakąś reakcję? .
Jedynie wtedy jak chcieli TVN wyłączyć .

1

@Nightraider i to był jeden z powodów upadku Barcelony . Alba nawet po obcięciu kosztów o 50% był najlepiej opłacanym LO na świecie xD

0

@Nightraider no to Messi według capology zgarnial ogólnie 40 mln euro netto ale nie wiem czy to prawda xD

0

@michal26 panie , my mieliśmy wynik na styku a Bernal jak ostatnio dostawał szansę to nie istniał kompletnie i liczę że jak wróci reszta składu i będziemy mieć ustawione wyniki po np. 3:0 w 60 minucie to jestem pewny że Bernal będzie grał .

0

@Nightraider gość ma 6 bramek i 7 asyst . Może double double wykręci już na połowie sezonu .
Myślę że nie zjedzie z wynagrodzenia , tylko Barca po powrocie na CN wykupi go na aktualnych warunkach .

1

@Destroyer_of_Worlds oczywiście że by wrócił ale pewnie jedynie za dobry hajsik a nie za pensje jak Gundo czy Inigo

0

@Kozinho. Tak i z ławki potem Alvarez .

0

@4drian0 ma szybką nogę ebaniutki

3

@Derean nie tyle obrona się poprawiła w drugiej połowie co nacisk na rywala na jego połowie . Jak pressing działa to i w obronie będzie mniej problemów ale muszą nas przestać nękać kontuzje .

2

Za 100tys tygodniówki niech będzie xd

1

@czarny20 wybacz , mój błąd xd

0

@czarny20 a na co tam był Olmo ? Było dwóch zawodników Celty i trzech naszych , tyle że Frenkie zdecydował się przełączyć na spectatora i oglądać bramkę Iglesiasa xD

22

Przy drugiej bramce Celty każdy z nas zapytał ,, co do uja robił De Jong?!" XDD

1

@buglikos i to jeszcze prosto po zmarnowanej setce Rashforda.

2

@Bykunn już bez przesady z tym przeciwko Cortouis by nie wpadły .
Jak mamy swój dzień to wpada wszystko i przeciwko niemu .
Messi wystarczy że ładował mu między nogi i też wpadało .

3

Frenkie nie będzie miał dobrej oceny po tym meczu . Nie dość że jest winowajcą przy drugiej bramce to jeszcze czerwo .

19

@Nightraider myślę że każdy dobrze wie że Ferran to nie materiał na pierwszą 11stke . Wejście z ławki co najwyżej .

0

@Karol145 po prostu De Jong zagrał pół na pół . Niby spoko sobie gra piłką i byłaby dobra ocena a potem patrzysz co gość odwala przy drugiej bramce łamiąc kompletnie linię spalonego a potem zamiast zrobić ruch do Iglesiasa to gość sobie stanął i patrzył jak gość ładuje nam bramkę, mimo że miał tyle czasu żeby do niego ruszyć xD
Winą za drugą bramkę spada wyłącznie na niego .

1

@ProMILs Eric albo Christensen na DMie . Żaden Bernal.

1

@don'T.R.I.P.e w Polsce by dawno ogniska rozpalali xDDD a to dobre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?